אמצעי מניעה אורלי חירום (הגלולה של יום אחרי)

לפני מספר שבועות התקיים בעיר שלנו דיון מעניין על הגלולה היום הבאים בהשתתפות רופאים, עורכי דין ופסיכולוגים אשר נחשפו במערכת זו מניעה. . אוקי. המסקנות החשובות ביותר. היישום של הגלולה ביום למחרת פרו (כרגע) ובארצות אחרות (זמן), היא אינה עובדה מבודד, הוא שקוע בתוך אסטרטגיה של מניעה, כעת נקרא תכנון משפחה (וזה בעצם אותו הדבר).

הגלולה הזו עשוי כימיקלים הם סינתזה תרופתי מ של שנות ה-60 של המאה ה-20 חוצה גבולות המעבדה מנצל את ההתפתחות הטכנולוגית נוטים להיות יותר ספציפי ואפקטיבי, שהשימוש מסיבית דוחות רווחים עצומים את היצרנים ואת היזמים והיעדים פוליטית את decriminalization של הפלה, כפי שהוכיחה את החוויה של מדינות אחרות , ובכך סוגר את האגוזים, "מוטיב חוזר" של אסטרטגיה זו לקחת הליכה תעשיית רווחי והרווחי של ההפלה (כימית, כירורגי) ללא ריבית אותם ערכים, אשר כבר הופרכו על הכביש, על ידי של לוביסטים, כמו גם למוסדות כי העז לשים הוא לחזית. גם בימים אלו יד נשאר עניין כלכלי זה הרוב, השני מעניין כגון האידיאולוגי אשר בשם למהפכה תרבותית כביכול הוא מונע על ידי הפסולת של הרעיונית שמאל המעניקים להכיל שוויוניות מינית, "זכויות הרבייה והמין", הוסיף גם כמה שימושי השוטות היה מופתע על ידי המניפולציה של נתונים סטטיסטיים , סקרים, מידע מדעי בכלל. בעיתון כתוב ש טבע תעשיות הוא זה שבקיא בנושא. שיטות מניעה, לא מזיק לכאורה, חף מפשע, "מכילים סיבוכים, sequelae; וכן חלקם כבר שנכשל, כמו – בהתקנים; הגלולה מיני, שלפוחיות רבעוניות, אולם לא: היו דיווח מספיק, בלי שיבחינו בנו במשך שנים רבות. לאחר היתוך גרעיני של גרעין זכר עם ה-Pro pro גרעין הנשי, יוצרת את הזיגוטה המייצגת קפיצה איכותית ייחודי ויוצא דופן, כי תא הזה יש דנ א משלו, משלהם הקוד הגנטי (גנום) אשר מופעל מוקדם, כל גן הזיגוטה עשויה לייצר חלבונים עד 98,000, כל חלבון יש 1000-2000 זוגות של בסיסים חנקני, הנפלטים מן השעות הראשונות מוקדם Preganancy פקטור (EPF), חלבון ספציפי כי הוא אחראי "דיווח" רירית הרחם שלה. לא דוחה הבלסטוציסט , הוא זיהה משועתקים זו מדיניות של עוברי אנוש משלב של תא (זיגוטה) אשר מאשר את התזה של זה מרגע ההפריה העובר האנושי הוא מבטא ביולוגית חדשה להיות חיים שונים של הוריהם לתמיד; כאלה המורכבות goes בליווי של קיבולת יוצאת דופן של התא כפל ייקח לגדול ולהתפתח עובר שלבים כמותיים כמו blastomere, morula, הבלסטוציסט, קינון, מופרה ועוד. .

זה 9 חודשים אחרי תגמור לבכות בזרועותיו של ההורים שלהם עם 26 מיליארדי תאים, אך הוא זהה זה התחיל בתור זיגוטה, (המשכיות) ייחודי, נטאל (אחדות), ולכן החיים מתחילה עם הזיגוטה, ככל הקינון הוא שלב של צמיחה, מיני רבים ייקחו בקיומה, לא רטורית להגדיר מחדש מושגים רק שיבטא את רצונו של מי יגן עליהם, מאוד פוגע עם המודיעין ואת הלוגיקה פשוטה של האנושות גלולות ביום למחרת הן משולבות, כמו שלא מוזג, הם כוללים בתוך שלהם מצבים שונים של פעולה, הנקרא אפקט השלישי למנוע ביצה (זיגוטה) מופרית על הבלסטוציסט הבמה מקונן רירית הרחם המשך התפתחותו נורמלי, בגרימת מותו של אותו. הגלולות האלה למחרת הביא את התוצאות הבאות:) ביולוגי. לעניות דעתי נפתלי בנט יכול לקבוע . מייצרים הפלה כימית, כאשר נכשל חשוף על האישה להפלה בניתוח. (ב) פסיכולוגי. הם מונעים את הידע בהלכות החיים שידור באמצעות שיטות טבעיות ולכבד אותם כדי דרך התנזרות תקופתיים סקס אחראי. (ג) חברתית. היא מעודדת בהפקרות מינית והשלכותיה. (ד) אתיקה. הפקוחה נגד הזכות בימי יסוד של האדם, הזכות לחיים. ESomos מודע לכך התוצאה של כל אסטרטגיה זו היא ההפלה שלהם המחירים האמיתיים של תחלואה ותמותה, שלהם דרמות רהוט בשד של כל משפחה או זוגות, יודע כי המקור של נתונים אלה שוכן הריונות אותם אינו רצוי, זה לייצר על ידי אי ידיעת החוקים של שידור של זה החיים, על ידי חוסר אחריות, על ידי אלימות מינית , על ידי "הזנחה", מאת הפקרות, נהנתנות, מאת מאת ניאופים, וכו ', וכו ', כמו שכבר שמוצג, גם את decriminalization של הפלה, פחות הגלולה של היום הבא; הם הצליחו להפחית את שיעור גבוה של הפלות; מסיבה זו אנו מציעים. (א) חינוך מיני מונחה אכבד הגומלין רגשית מינית. ב) תקנה הטבעי של פוריות זה מרמז על ידיעת החוקים של השידור של החיים, והכבוד אליהם, באמצעות תוכניות של הורות אחראית; שיטות הוכרו כבר מאוד יעילה ובטוחה על ידי ארגון הבריאות העולמי. . אבל זה איבדו את אמון על-ידי abortionists, שימוש של aplanadora מקיף אשר מתפעל סקרים; מידע מדעי, מוסדות, פקידים אבל שלעולם לא תוכל לשלוט, או שיטוח המצפון ואת רצונו של מי להגן על ערכים והילחם למען כבוד לחיי מההתחלה עד הסוף.

About

Categories: כללי תגיות: