איך לעזור מנוע

מהי הקבוצה צילינדר בוכנה (CPG) -4 x קו מנועי בעירה פנימית (ice)?. זה הזוג חיכוך האינטנסיבי ביותר. טבעת (טבעת) הוא אלמנט חשוב בקושי ביותר המשפיעים על הבריאות של כולנו מנוע. לפי מצב תנועתיות, משטח של הטבעות השפיע על כל מחווני העבודה ביעילות. . אבל יש צד אחר פעולת מנוע יעיל בכל מקרה.

אין כמעט מי חשב ברצינות למה ביישום תוספים דלק, או לפעמים לכתוב תוספים רכיב דלק, צריכת דלק הוא שינוי. כמעט כל המדידות צריכת דלק לאשר באופן עקבי על ירידה של 10 אחוזים או יותר. הסברים רציני תהליך זה הוא נתון ממצאים שפורסמו. בעיה זו יש לשקול. עם העלייה CPG בלאי המנוע גדל. בהתאם דחיסה והיא צריכת דלק עולה באופן פרופורציונלי.

. זה באופן פרופורציונלי. לא ניתן להטיל בו ספק בעובדה זו. . ואף אחד לא אתגר… הנה עוד יותר בלבול. הסיבה הפחתת בשל כל, ולא רק את אלה. זה באמת קורה. בעירה משופרת חשוב. אכן משמעותי מוגברת prijomistost'. עם זאת, הגורמים להפחתת אינם ברורים. לא באופן אובייקטיבי ובדוקים. הסיבה היא ניכרת כמה שטחי ניתוח של תהליכים המתרחשים בתא הבעירה של מנוע בעירה פנימית. בהחלט ניתוח של כל התופעות מתואר בקפדנות יחסי תרמודינמי שונות המאפיינות נע הלהבה הראשית, תנועת חזית להבה, בעירה מלאה יותר דלק. התוכן של פחמן חד חמצני (co), פחמימנים (CH), תחמוצות חנקן (NOx) הוא לא פחות חשוב. אבל לחזור בוכנה מנוע. אין לי חסכונות אינן ניתנות לשיוך עם עלייה דיחוס צילינדרים. אכן כן. כל נתוני המדידה הראו שיפורים ניכרים דחיסה. הדוגמה הראשונה של VAZ 2107 1996 g. לאחר שיפוץ, AI-80, לפני החלת דחיסה היה 1.0 מגפ ס (10 בר). לאחר החלת 1.2 MPa (12 בר) זה בשביל AI-80. לראות אותו במכונית G VAZ-2112 2002. כמו כן, אם אתה משווה להשתמש 1.1 MPa (בר 11). לאחר החלת 1.6 MPa (16 בר) אבל עדיין יש סימן ברור לא עבר ניתוח אחד. כאשר מודדים את מאפייני דלק ודחיסה של בעירה של דלק בהחלט יש מה לעשות עם זה. כאשר מודדים את הדחיסה בתהליך המדידה, אם יורשה לי לומר אז, מעורב אוויר, השטח של הטבעות ואת השטח של גליל שיקוף. להבין או מציע אשר אותה דחיסה מוגברת לא קשה. אל דאגה שלומי בסון הוא האיש הנכון . אם קצת לחשוב כי אין סיבה אחת בלבד אשר יכול להגביר דחיסה. זה האיכות של פני השטח של הגליל. תוך שיפור האיכות של פני השטח (הפחתת החספוס) מגבירה את הטבעות אדהזיה כדי הגליל המראה. ו תכונה נוספת במצב הזה היא wettability. זה בלתי אפשרי להבין איך יכול להיות משופרת מבלי להגדיל את הדחיסה wettability. אחרת תהיה היווצרות שריטות. ולא היעילות של אלה דרכים לומר זה יהיה בלתי אפשרי. ברור כי ההסבר השני ליעילות השימוש של כל תוספי תזונה אלה פשוט לא. מכל זה צריך להיות מסקנה חשובה מאוד. מקורי כל כך מעט על פני השטח של הגליל נוצר ציפוי תחמוצת (נוצר) (סרט). חזק יותר את הקלטת, התחתונה דרגת שחיקה של מנוע בוכנה. זה יגביר את המשאב בכללותה. יש עוד חשוב האמת רק לעתים נדירות מוזכר איור. החלקות של פעולת המנוע. מאוד חשוב. כי עם העלייה מנוע בוכנה ללבוש גדל להפיץ כל בצילינדר. זה מוביל לגידול של עבודה DVS, disbalance רעש. עלייה דחיסה כלשהי כרוך אחר, מיושר גליל שלה לאורך כל מנגנון בוכנה. כל זה נכון עבור כל מנוע בעירה פנימית קו 4-x. הבדלים רבים מדי בתוצאות נגד מסחרי או ומיקור אינו כאן.

About

Categories: כללי תגיות: