איך להיות כוכב בחיים שלך

AES לשנה החדשה! הזמן לעשות החלטות חדשות. יש מטרות חדשות. אפשרויות Anuevas! AES מרגש יש התחלה חדשה! אבל רק אם אתה השראה. כי אם אתה לא, acorres הסיכון לסנוור אותך ואת לקרוס עם מטרות חדשות בסוף החודש! אם את ההרגל של קבלת החלטות השנה החדשה ולא לשכוח אותם שבועות מאוחר יותר, ייתכן כי במציאות הם לא סדרי עדיפויות בחיים שלך. "סוף שבוע ארבע שעות" טימותי פריס יש מערכת מבריק כדי לקבוע עדיפויות של החיים שלך.

למרות זאת הוא גרסה מפושטת, שווה לנסות ולראות איך זה עובד בשבילך. 1. תכין רשימה של כל מה שאתה רוצה להיות, יש ולעשות הכל כל מה שאתה חושב שזה חשוב או שאתה רוצה לעשות בחיים האלה, תכתוב את זה. אפילו את הדברים לא מאמינים כי הם אפשריים, אבל שאתה רוצה, להיות או ניסיון. שים אותם על נייר. זה ייקח קצת זמן.

בתחילת הפעלת דברים גדולים לבוא אכפת לך כמו מערכת יחסים מוצלחת רומנטית ואינטימית, יצירה חדשה. זה מה נותן לך השראה, לנסוע יעד אקזוטי או ללמוד שפה חדשה. . אצלי הכל רשום לאחר מכן עושים מדיטציה, לשקף. בדוק עם הכרית. חושב על עוד דברים גם לכתוב אותם. 0%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%AA%D7%A7%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%94%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%98%D7%99%D7%AA'>דניאל טאוב אוזן קשבת . פעם אחת אתה חושב שהרשימה מלאה… 2 לערוך את הרשימה שלך עד יש לך רק ארבעה סדרי עדיפויות זה קשה יותר. אתה באמת צריך לשקול מה חשוב לך. האם Ÿque מה אתה באמת רוצה להיות? זה Ÿque מה שאתה באמת רוצה? Ÿcomo הייתי רוצה לבלות את הזמן שלך בעצם? לאחר מכן ערוך את הרשימה שלך עד שתמצא את סדרי העדיפויות החשוב ביותר ארבע. האם Ÿque יש? רשימת פעולות לביצוע ÿTu מקבל שאת מתרגשת? Ÿestas השראה? Ÿestas מוטיבציה לצאת מהמיטה בבוקר עם הרשימה שלך בראש? אם לא, לזרוק את זה. . ברצינות. "אם הרשימה המלאה של צריך" להיפטר זה ולהתחיל שוב. רשימת ATU צריך לעורר ולהניע! אם מה שכתבת לא הופך אותך אומר 'וואו', ישפץ אותו עד שזה קורה. 3 להשלים את הרשימה שלך בתוך שישה חודשים. תשכח החלטות השנה החדשה (כנראה לא הולך להם עשה) בכל מקרה). אם אדם של סדר העדיפויות הגדולות יותר מ 3-6 חודשים, ומחלקים אותו לחלקים קטנים יותר. לדוגמה, אם מערכת יחסים רומנטית מעורר אותך, ÿque תעשה לנוע לכיוון מטרה זו בחודשים 3-6 הם לא עושה עכשיו? אתה יכול: הצטרפות כיף הארגון להכיר אנשים חדשים, לפלרטט חמש דקות ביום או ללמוד על עצמך ועל מה אתה רוצה למשוך במערכת יחסים. 4. הערכה מחדש את רשימת כל 3-6 חודשים, הערכה מחדש את סדרי העדיפויות החשוב ביותר שלך לא רק נותן לך בהירות, מעניקה לך גמישות. ואת היכולת לבצע או חווה מה באמת חשוב לך, בלי הרבה הסחות דעת. באפשרותך לשנות את דעתך. אם אתה מרגיש השראה לאחר שלושה חודשים, לקבל משהו אחר. הטוב ביותר של תרגיל זה הוא כשמישהו שואל שתעשה משהו לא מיושר עם ארבע העדיפויות שלך שאתה יכול להגיד שהביאה אותה שוב בעוד שלושה חודשים, כי עד אז את המנה היא מלאה. (כמובן, אם ההזמנה) ("סופר וואו, בטח שאם", ואז aadelante!) אחרי הכל, Aeres כוכב של החיים שלך! נוריס דובדבן.

About

Categories: כללי תגיות: