Web 2.0 ועבודה מהבית

עסקים מקוונים השיגו רמות מפתיע של פיתוח ברחבי העולם, שניהם אז זה הפך להיות הזדמנות מצוינת לעבוד מהבית. זאת בשל הלידה של Web 2.0. וזה ÿque Web 2.0? : בעיקרון המושג web 2.0 הוא הדור השני של ההיסטוריה של שירותי אינטרנט, המכונה גם ברשת החברתית, משום שהיא מבוססת על המשתמש קהילות. הרשת החברתית או Web 2.0, יש מגוון רחב של שירותים, כגון רשתות חברתיות, בלוגים, ויקי, folksonomies, אשר הם האמצעים כדי לקדם שיתוף פעולה, חילופי מידע אינטראקציה זריז ויעיל בקרב המשתמשים של הקהילה או רשת חברתית, ובכך להשלים את השירותים המקווניםהתרומה של משתמשים לתרום, לסקור ו\/או לשנות תוכן מכל סוג שהוא הנמצאים ברשת. כמה מומחים קוראים לזה \"חברתי המהפכה של האינטרנט\" ואת זה אוטומטית הופך את הפלטפורמה האידיאלית עבור עסקים מקוונים ועבודה של בית. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל רב שמואל אליהו . ההצלחה של Web 2.0 היא לא רק דינמי אלא גם ב- accequibilidad שלה, כיוון כיום כל אזרח רגיל, גם ללא ידע טכני, יכול לקבל משאבים רבים חינם לכלים אישיים או העסק שלך להשתמש ולהשתתף באופן פעיל זה בצורה קלה, מהירה, כלכלי, הוא שאתה יכול ליצור עסק משלך באינטרנט לעבוד מהביתבלוג, פודקאסט או סתם להיות משתמש של רשת חברתית כמו Facebook, Hi5, וכו '.

אז היום שאנחנו רואים כי זה גדל, גדל קטנים יותר ויותר בתי עסק באינטרנט, או עסקים באינטרנט, הוא גם אידיאלי כדי לקדם MLM העסק באמצעות מערכות חיפוש יעיל, מבלי יזם שלו מתמודד עם דחייה, כי זה פשוט משתמש כל מדיה אלה כדי לקדם את העסק שלך על-ידי הפיכת לך להגיע אל הלקוחות הפוטנציאליים שלך מידע רלוונטי על הבלוג שלך, וידאו או מאמרים הקשורים MLM שלך, ובכך יצירת אמון בין חברי המשלחת בעתיד, מה זה זה מיתרגם עסק מקוון עם רשת של חברים חזקה, דינמי, עם רצון לכבוש העולם מחוזקים. השירותים הניתנים על ידי web 2.0 הם: בלוג: E מיני אישי אתר אינטרנט, בדרך כלל איפה חדשות שפורסמו באופן קבוע, מאמרים או הדעת עניין בנושאים שונים, פרסום ועניין כללי מעריצים של הבעלים. אלבומי תמונות: זה הוא מונח ידוע לכל. RSS: זה תבנית נתונים, המאפשרת למשתמשים לקבל דיווח על עדכונים באתר אינטרנט בכל עדכון אתר כזה. CMS: עבור ראשי התיבות שלה באנגלית Systemâ ניהול תוכן, המערכת לניהול תוכן: הוא ממשק המאפשר לשלוט מסדי נתונים אחד או יותר, שבה אנחנו יכולים לעשות שינויים בתוכן מתארח על מסד הנתונים של אתר אינטרנט. Geolocation, georeferencing: שני מונחים אלה מראה המיקום הגיאוגרפי של אובייקט פיזי באופן דיגיטלי מפות שפורסמו על אתרי אינטרנט, כלומר עוזר לדעת המיקום המדויק של מקום, בית או בניין העיר או הכפר.

דוגמה הצופה ספציפי זה georreferenciador הוא Earthâ של גוגל, המאפשר לכם לאתר ולבחון מבנים צילום נוף מציאותי של רכבת במימד 3D, אורות, צללים, וכו '. הן גם מאפשרות לאתר חיות, אנשים וכלי רכב זה נושאים GPS. יישומים מקוונים: קיימת ביישומי Web 2.0 הרבה באינטרנט מאוד שימושי, הם מתחילים אינטגרציה הידוע בהמוניהם. במיוחד על הנושא של הקרטוגרפיה הדיגיטלי לבין תוכן שנוצר על-ידי משתמשים כמו Bblogs, ויקי, RSS, פורומים, ועוד. אמנם הם קודם כל השירותים של פייסבוק, טוויטר, Linkedin, גוגל. P2P: עבור ראשי התיבות שלה באנגלית (Peer-to-peer): ראשי תיבות אלה היה מאוד שנוי במחלוקת, וגם היה לי הערות רבות, כי כל אחד רואה את זה בצורה שונה, אבל בכל זאת, אנו יכולים להגדיר אותו כסוג של רשת במיקום כל הקבוצות המהווים אותו באותה רמה, (למה קוראים להם זוגות), כל חברי הרשת הפועלים באותו זמן הן לקוחות או שרתי, ובכך לייעל את רוחב הפס של המבנה. Web 2.0 התפתח 1.0 Web אשר מוכר על ידי כל אינטרנט מסורתיים, דף היו סטטיים נבנה בשפת HTML לעתים קרובות שלא עודכנו. ההצלחה של. com היו תלויים אתרי אינטרנט דינמיים יותר שנקרא אינטרנט 1.5 איפה CMS המערכת לניהול תוכן, תמיכה דפי HTML דינמיים שנוצרו בקלות מסד נתונים עדכניים.

About

Categories: כללי תגיות: