6 עצות לניהול זמן שלך

הזמן הוא גורם אשר אנו תמיד יש לקחת בחשבון עבור הפעילויות שלנו, המטרות ופרוייקטים. לעתים קרובות אנו להגביל את עצמנו לבצע משהו, על ידי האמונה של גורם זה מוגבל. אין לי זמן, העבודה קולטת אותי כל היום, כל יום צריך 25 שעות… וכו. עם זאת, אנו הפוך זה גורם לא מספיק כדי לטובתנו, כדי ליצור כל דבר כי אנו מציעים, אפילו יש זמן פנוי. להלן כמה טיפים כדי לנהל ולשלם את הזמן שלך.

1 לגבות לרגע וכמעט ניתוחים. מה הסיבה למה אתה רוצה יותר זמן פנוי?. זוהי חשיבות רבה להגדרת הסיבה בגלל הפעולות שלך. לאחר שהוגדרו, אתה תהיה יותר מוטיבציה לשינוי אם יש לך מטרה ספציפית. 2 יצירת רשימת הפעילויות שברצונך לבצע.

כותב כל הפעילויות שאתה רוצה לעשות לעתים קרובות יותר, פעולות בהן הם לעשות אותך מאושר, ליהנות, כי הם תהליך אובייקטיבי בפרט. לדוגמה, להשתתף בתור מתנדב בפרוייקט זה עניין שלך, לקרוא את הספר שקנית לפני כמה זמן, ללמוד שפה אחרת, תרגיל. 3 בחר הדירוג עבור פעילויות אלה. Ordenalos לפי סדר החשיבות לבחור אחד או שניים כדי להתמקד אתה. 4 יצירת רשימה אחרת על פעילויותיכם בפועל. כעת לכתוב רשימה, שבו מוזכרים כיצד אתה מבזבז את הזמן שלך באמת מעין יומן. הוא מופתע להניח כי איך מבלים רק קטנים; או זמן לפעילויות יותר אתה אוהב. כך ניתן לזהות איפה יש הזדמנות לשינוי. שאלת המפתח מחברים רבים מטפלים בניהול הזמן, היא אם אלה באמת להקדיש את הזמן לדברים הנכונים, שכן זמן הוא גורם לכולנו יש, וזה תלוי לך כיצד להשתמש בו. 5 מנתח זה יומן קטן של פעילויות, שאל את עצמך את השאלות הבאות: מהו סדר העדיפויות שלי אישי ומקצועי? אילו פעילויות באפשרותך להקצות? מה יכול לכבוש את למיקור חוץ? הסחות דעת מה ניתן להגביל? בשאלה זו אנא שימו לב כי הסחות דעת יכול להיות הגבלת, לא בדיוק לחסל לחלוטין. אתה עם זאת יכול להיות מודע במשרה מלאה מוקדש פעילויות ללא הפרעה. לדוגמה: מתנגד כדי לבדוק את הדוא ל שלך כמה פעמים ביום. רבים ממליצים כי שתי פעמים ביום מספיקה. הוא מצמצם את השעות המוקדש טלוויזיה. יהיה לכם הטבות נוספות אם אתה בוחר צורה אחרת של שעשועים או הרפיה. בזמן שאתם מבלים את הזמן לעבודה, קובע סדר עדיפויות את השימוש בטלפון שלך. 6. ניתוח לעיל, באפשרותך כעת לסדר מחדש את לוח הזמנים שלך. רשימת הדירוג על פי סדרי העדיפויות שלך, הוא תמיד מועילה. פעם אחת tachala, פעילות רציפה עם שאלות בשלב 5. הוא מודע איך הרבה יכול להיעשות ביום אחד, יגדל proactivity. זה לוקח זמן רציני עבור הרפיה או בילוי, מגבירה יצירתיות. כאשר אתה משתמש בשעה כדי היתרון שלך, להגביר את פעילויות לעשות אותך מאושר. הוא מחליט איך ומה אתה רוצה להשקיע אנרגיה ומסירות. הזמן יש לנו הכל, השליטה זה פשוט צריך לקחת את זה. Haydeé Quijano Haydeé Quijano, מציע טיפים ליזמים מתחילים לשפר את עסקיהם. ניתן למצוא בדף שלך קורס כיצד להפעיל עסק באינטרנט בכתובת:

About

Categories: כללי תגיות: