תערוכה הגדולה בעולם

הנציגות הרוסית מגישים עסקים ברחבי העולם, מובילה בתחום מתן שירותי "במשרה חלקית תערוכות ביקור," בינואר 2008, מתכננת את הגיליון הראשון של קטלוג מרכזי התערוכה בעולם. מהדורה זו מבטיח להיות התייחסות ייחודית, שכן נתונים זמינים עד כה על המקומות אינם שיטתית ולא מתואמים. SBW החברה מתכוונת לספק ללקוחותיה ושותפיה איכות גבוהה מידע על המקומות החשובים ביותר במדינות כמו גרמניה, איטליה, אוסטריה, ארה"ב, רוסיה ואוקראינה. הקוראים יוכלו לקרוא את התיאור של מרכזי התערוכה התשתית שלהם וטכני מאפיינים (מספר ביתנים, הזמינות של כספומטים מרכז העיתונות, מספר מקומות חנייה), כמו גם לוח שנה של תערוכות כל מרכז בשנת 2008. בנוסף, במדריך תינתן כל פרטי אנשי קשר הכרחי המקומות. הרלוונטיות של הפרויקט נקבע כי מספר חברות רוסיות השתתפות בתערוכות בינלאומיות הולך וגדל מדי שנה, והיום אף אחד לא היה להכחיש אירוע התערוכה היא אחד הכלים השיווק היעילים ביותר. וכדי להשיג הצלחה מקסימלית חשוב לשקול את כל הגורמים ההשתתפות, כולל המאפיינים של הוגן מרכז. עכשיו רוסיה משולב במהירות בכלכלה העולמית, ועסקים פשוט צריכים להתעדכן בהתפתחויות האחרונות בתחום העסקי התערוכה על מנת לייצג כראוי שלו מדינה בשוק העולמי.

ניהול הייצוג הרוסי מגישים עסקים ברחבי העולם יוג'ין Sablin, להגיב על ההשקה של פרויקט חדש, אמר: "זוהי המהדורה הרוסית הראשונה, אשר יבואו לידי ביטוי בפירוט כזה מידע על המקומות. צברנו נתונים טובים, ואנחנו לא אכפת לי לחלוק אותו עם כולם. הפרויקט הוא בעל משמעות אסטרטגית עבורנו – אנו מקווים להפוך את המקור העיקרי למידע על מרכז התערוכות. Directory, שם בצורה הולמת ידווחו מידע שימושי – הוא חיוני לסייע בבחירת הפלטפורמה העסקית, כדי להפגין את הישגיהם ". קטלוג לעניין שותפים מגישים עסקים ברחבי העולם – חברות עובד בתחום התיירות העסקית, SBW פטרונים, כמו גם מגוון רחב של אנשים, ביניהם – מנהלים, דירקטורים מנהלים בכירים, אנשי הצוות של שיווק ויחסי ציבור, נציגי החברות מעורב ללא הרף בתערוכות מעוניין לקבל את המוצרים שלהם לשוקי העולם. לענייננו, גבי חמו הוא הכתובת בשבילך.

הדפוס הראשונית – 5,000 עותקים. צפוי כי המדריך יפורסם מדי שנה עם מעודכנת לוח השנה של תערוכות, וגם בעתיד זה כנראה יהיה מלווה דיסק עם מידע על אתרי וידאו. כי בשלב זה של הפרויקט היא לא מסחרי בטבע, ספריות יחולקו ללא תשלום לסוכני הנסיעות ומרכזי עסקים. בקשה לקבלת קטלוג של תערוכה מרכזי בעולם ניתן להנפיק באתר הרשמי של עסקים ברחבי העולם מגישים או לשלוח בקשה. חברת Press Service מגישים עסקים ברחבי העולם

About

Categories: כללי תגיות: