שמני כלי רכב מודרני

מצד אחד, כל בעל רכב מנועי מודע הכפייה של המנוע שמן בהליך החלפת מתוזמנים. אבל מצד שני, לא כולם מבינים את החשיבות של בחירה נכונה של שמנים לפי סוג מנוע, עונתיים ותנאי מבצעית. מגוון רחב של אפשרויות בקשר עם מאפיינים שונים, צמיגות, צפיפות, כמו גם הנוכחות של תוספים, סימני פיסוק, תוספים, מאפשרת מבחר שמנים בצורה מדויקת ביותר. חשיבות הבחירה הנכונה היא כי שגיאה יכול לגרום נזק מנוע. בגלל שימון הולם או לא מספיק של הרכבות ויחידות יהיה קשה ללבוש את זה יכול לגרום אפילו לייצר את המנוע. את ההיגיון מטעה נפוץ הוא ההסתייגות של מודרני באיכות גבוהה שמן מנוע מכוניות ישנים דורות. זו תימוכין העובדה המכונית תוכננה והופקה כאשר שמנים סינתטיים.

עם זאת, השימוש של שמן מנוע מודרני עם מאפיינים זהים לאפשר לב רכב» יותר מוגן על ידי תוספים מודרנית סה כ יכול להאריך את תוחלת החיים שלו, להגביר את המהימנות של אינדיקטורים. מה לגבי הפרמטרים שלפיו צריך להרים שמן מנוע, מלכתחילה הם אינדיקטורים צמיגות. צמיגות שמנים יישארו רכוש קובע את הנוזל, שימון כל משטחי חיכוך, ואת לא לעבות, אפילו עם המון טמפרטורה קיצוניים. אחרי הכל, זה צריך להיות ציין את טווח טמפרטורות המנוע הוא רחב מאוד. כאשר הטמפרטורה מנוע שווה הסביבה ואילו בחורף זה יכול להיות יום רביעי ו-40 ° c, ביצועים ב- 90 ° c בדוח לוח מחוונים רק את טמפרטורת נוזל הקירור. כל עוד המנוע שמן יפעלו במנוע, איפה dostigaet150-160 ° c טמפרטורה.

טמפרטורת מנוע ישירות תלוי מצב הפעולה של המנוע, אלא ע"י מספר מהפכות-מומנט גבוה, אשר יכול להיות מספיק גבוה כאשר דרמטי עקיפה, נהיגה במעלה הגבעה עם מטען. מאפיין חשוב של שמן מנוע הוא היכולת שימון אחיד מנגנונים בטווחי טמפרטורה שונות, אשר הוא תוסף מכפילי שונים כדי להבטיח פעולה יציבה. מלבד תוספים בשימוש avtomaslah מודרני שיכולים להיווצר הסרט טונגסטן או מוליבדן מגן על פני השטח של חלקי מתכת. לכן החלפה בזמן, בחירה נכונה של שמן מנוע לא רק יבטיחו הגנה מנוע וביצועים יציבים, אך ניתן להגדיל את קיבולת ואת חיי השירות של היחידות של המכונית.

About

Categories: כללי תגיות: