שטיפת מכוניות ללא מים!

כימאים במספר מדינות פיתחו של מבנה כימי ייחודי לטיפול ציפוי לכה של כלי רכב (LCP) אשר מאפשרים לנקות שלדת ללא מים. העפר יוסר מן הרכב לאחר ציור על המשטח המרסס מיוחד באמצעות כימיקלים (טריגר). לאחר חשיפה קצרה הסם מוסר דרך הבוץ מחיקת מפיות (בד), ואת הכלי raspolirovyvaetsja הנותרים עם מטלית נקייה לזרוח. בעוד LCP יוצר מגן-מחזיק מפתחות לוקח מבט מראות מרהיבים. . זה מאוד יוצא דופן עבור דרך רבים של עיבוד הגוף מופיע כפי מומלץ לשימוש על נקי, רכב לא מזוהם בכבדות. כאשר טכנולוגיה זו מבטיחה כי הגוף לא מקבל mikrotsarapin. ציור של מיקרופילם על LCP מגן על הגוף מפני השפעות אגרסיבי, יוצר את האפקט של antidozhdja, מצורף נראה שעבר שיקוף.

תכשירים לניקוי ללא מים חל עליה קוסמטיקה שמפו קבוצה-מלטשי. שמפו-יבש מצחצח המכונית כביסה כדי להסיר לכלוך של סמרטוטים הרגיל לא לגרד הציפוי בצד האחורי של המכונה. . נשמע כמו מדע בדיוני, אבל זה. עובדה! במדינות רבות יש בעיות עם המים בשימוש נרחב כבר בדרך זו לטיפול המכונית. ברוסיה, עד כה, נותר עדיין מתלבטים מאוד כמו ברכב כזה יבש עיבוד הגוף של המכונית. ספק את חוסר ההשפעה של חלקיקי חומר שוחק עפר על במועצה המחוקקת של המכונה. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. עם זאת, תרגול מראה תוצאות די מדהים.

חומרים surface-active (SAS-s) קרנות בוחרים לרכך עפר, להפחית שלה אדהזיה (הדבקות), לבלוע שוחקים רכיבים זמינים בשמפו שמן סיליקון כביסה ללא מים. העובי של הסמרטוט מרכך שפשוף קטן את הלחץ חלקיקי הלכלוך מטופלים שמן סיליקון. בדיקות אשר יישום האבטחה של גרימת נזק של LCP. אין להשאיר עקבות גלוי וניסויים עין על הכביסה יבשה על כלי רכב מאוד מדבק. עם זאת, המפתחים של התרופה אינה מומלצת לטיהור שכבה גדולה של עפר בדרך זו. קלט מפלגת הלייבור מוגברת, צריכת חומרים. על פי המפתחים, וליטוש ושמפו לרחצה יבש הוא כלי נהדר עבור לשמור את המכונית בצורה מושלמת בין הכיורים "מים". לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור. היישום של שמפו-פולין עבור ניקוי אוטומטי, יחד עם כיור ללא מגע תקופתיים טווח הוא פעיל, יכיל המכונית היא במצב מתמיד של ניקיון. שמפו-polirolja הצריכה עבור כביסה ללא מים הוא מאוד חסכוני! בהתאם לרמת הזיהום של המכונה ניתן 200-250 בקרון נוסעים ממוצע. במקרה של שימוש ב- לנקות את הגוף, דהיינו ככלי פוליש יתקצר צריכת 70-100, והוא גרם אחד של מים! לאור המחירים הגבוהים מאוד עבור שמפו וליטוש רוסי, שטיפה יבש הופך להיות רווחית למדי ונוחה מאוד לשימוש אישי השתמש כל נהג. פרטים נוספים על לשטוף את המכונית ללא מים בזמן מרוט. אתה יכול לקרוא באתרים שלנו. המותג Sitranol סנט פטרסבורג מפעלים כימיים LLC. Sitra-T" מציע קו שלם של שמפו ושטיפת ליטוש ללא מים. החברה מציעה ושמפו בחורף ובקיץ לניקוי יבש. מדיניות התמחור של מכונית רוסית שמפו הארגון "Citra-t נגיש לחלוטין ברכב. אנו מזמינים אתכם לבקר באתרים שלנו.

About

Categories: כללי תגיות: