שחזור נתונים: כיצד ניתן למנוע האובדן של נתונים

בכל הזמנים של נסיבות מזג האוויר בשנה שיכולים לגרום הדיסקים הם התקני אחסון אחרים או קשה לקלקל אין גישה לנתונים. במקרים מסוימים זה בדרך כלל בגלל הניגודים של טמפרטורות או מומחים לשחזור נתונים קוראים \"איזון תרמי\" גרימת אי התאמות בחלקים הפנימיים של הדיסק הקשיח מניעת גישה למידע. בנוסף, כרגיל את חוסר היציבות של אספקת הגורם רעמים מטפס, טיפות או פסגות של מתח, מכנסיים קצרים, הפסקות חשמל, וכו ' גורם כשלים אלקטרוניים כוננים קשיחים. מניעה: טיפים RecuperData מציע כמה טיפים כדי למנוע שני הניגודים לטמפרטורה ולערב חשמל מקרים אובדן נתונים: מול הניגודים של טמפרטורות: * לשמור על האזור יציב טמפרטורת המחשב. * מקום מאוורר הקדמי של אריזת המחשב לשים אוויר ועוד בחלק האחורי אז להוציא אוויר מקורה. לאחרונה מצאתי אצל אפריקה ישראל אוזן קשבת . * אין המחשב בתוך הבית. מקום הדיסקים הקשיחים במחשב ביחידות שאינם סמוכים עם רווח ביניהם המסתובבים אוויר, חום ניתנה הנחה על ידי אחד אינו משפיע על האחר.

נגד האירועים ELà CTRICAS: * התקן אל-פסק (פסק) מסוגל להמשיך לרוץ המחשב יצירת כוח באופן מיידי על כל הפסקת חשמל. * להתקין פסי מגן מתח אשר יציע לך הגנה מפני מתח פסגות, ימנעו זאת הציוד שלהם, הזדקנות מתקדמת (על-ידי ועייפות יתר) שריפת מרכיביו משולב, כולל הדיסק הקשיח. -המקרים: ביצוע אבטחה תקופתיות עותקים, גם דרך עותקי גיבוי מקוון או מקומיים. אם כל השאר נכשל, כדי אובדן נתונים:-אל תחמיצו את השלווה, אין מה למהר. -אין להתקין מחדש את מערכת ההפעלה או להוסיף נתונים נוספים. -אין להשתמש תוכנה לשחזור נתונים.

? לכבות את המערכת (מבלי לבצע אתחול מחדש) ולנתק את המכשיר לפני כל סימפטום של כישלון. . אף פעם לא לפתוח את דיסק קשה. -קשר עם מומחים.

About

Categories: כללי תגיות: