רכב ליסינג

המכונית ליסינג החברה יכולה להציע לטפל בבעיות אלה? מאמר זה מתאר את המכונית ליסינג, מקצוענים. רכב ליסינג, ליסינג של המאפיין כחלק כולל את כל התכונות החיוביות ליסינג, בנוסף יש כמה הבדלים. תחת רכב ליסינג בדרך כלל להבין חכירת רכב, רכב ליסינג רכב ליסינג משאיות וכלי רכב מיוחדים. למכירת רכב ליסינג, מאופיין בדרך כלל התם (לעיתים קרובות skoringovym) ניתוח של הקונה, את shortest-lived של היישום, חבילה המינימלי של מסמכים וקטנים ישיר בהפחתת המוח מרכזי סיכונים, חברות עוסקת בהשכרה, עקב נזילות גבוהה, מכונות ערך גבוה. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . כנס ליסינג, אתה יכול בהחלט כל מכונית-כמו חברות הזול ביותר עולה 250-300 אלף.

רובל, יוקרה יקר ערך הרכב מעל 4000000-5000000 USD. . זה נותן לך: 1. חידוש של מכוניות של החברה עם התשלום הראשון מינימלי כדי לקבל הטבות מס גדול. 2. ניתן יהיה להפחית את העלות של מתן שירות שלה צוות ועלויות תחזוקה ותיקון, ו פארק כספים avtotrasportnyh שלך יהיה כל הזמן החדש.

3. עם העזרה של ליסינג רכב, אתה לא רק להגדיל את הפרודוקטיביות של החברה שלך, כמו גם להיות מסוגל לעורר את העובדים שלך לספק אותו השימוש הרישמיים. זה יעזור לך להגדיל את צוות בחברה. יתר על כן, תוכלו לחסוך על מיסים על שכר, מאז שתיסגר ניתן באופן משמעותי פחות מהרגיל, אם אתה משתמש מקורות נוספים של גירוי.

About

Categories: כללי תגיות: