רומנטיקה אוטומטית תחת השם "זפירה" מגן על הכבוד לכיתה

כמו לחשוב-ואנים כמחלקה הם סוג של תוסף, המציא עבור מעגל צר ברכב או אוטומטי מלא? כמו בכל העולם-אין הנושא כלי רכב עובר דעת פיצול בין בעלי המכוניות, לא יוצא מן הכלל וגם זה סוג של תחבורה כמו מיניוואן. "אופל זפירה" פופולרי במיוחד: גרמני אמין עם קיבולת גבוהה וטיפול הגון-. זה מה מושך קונים מעשיים רבים. אופל "זפירה"-ללא הגזמה, לאחד הנציגים הטובים ביותר של הכיתה שלהם. לדוגמה, אתה יכול להזכיר כי שבעה מקומות ישיבה Zafire קל מקפלים כאשר עליך לבצע הובלת מטענים בכל, להקיף מ 7 מושבים הרכב בקלות מיוצר מקומית 1 או 2 מקומית. כורסאות ברכב, כולל את מנהל ההתקן, נוח מאוד, כוללים הרבה של מצבי כוונון, הקורס הזה יהיה תענוג naiboll בדרישה נהג. גם שווה זה בלם היד, אשר עשוי בצורה של עטים מלבני, למרות "בלם היד" עובד טוב. "אופל זפירה" הוא לא רק מאה אחוז ממלא את הדרישות שלך לטיפול מטען, אבל מתנהגת על הכביש פשוט מושלם.

נוף פנורמי השמשה מאפשר נוחות עצמו על המסלול. מעצבים הקדישו תשומת לב "תקרת שלהם" כדי לכלול אפשרות כזאת בבחירת מכונית, כמו גג פנורמי. לענייננו, שרי אריסון הוא הכתובת בשבילך. לאלה אשר זר רומנטי יכול להיות מרוצה המעשיות של כמה קופסאות מעל הכתר במיוחד עבור כל מיני דברים. "אוטומטי" הוא פשוט מעולה,-מיתוג הם תמיד "כמו שעון". תשע שניות. "אופל זפירה" מאיצה מאפס ל-100 kmchas, המהירות המרבית היא כ 225 kmchas.

רבים מאמינים כי מיניוואנים אינן נוצרות לסיבוב מהיר, אולם הדוגמה Zafiry אנו יכולים לראות ביד השניה. בכיתה שלה, רכב זה הוא אחד ממנהיגי עליה עוררין. השילוב של "מראה אטרקטיבי ובנוסף את המעשיות, לא נתקלתי. אמנם יש כמה חסרונות Zafiry שברשותך, כולל צריכת דלק גבוהה יחסית ("זפירה" הוא יותר מ- 10-11 ליטר). כדי מעצבן אסירים לא מן הנמנע כמובן לכלול מראות קטנות ועיצוב לא מוצלח של מושבי הנוסעים. מחיר לרכב כמו שאומרים-' ולארי ' מתחיל מ 9000 דולר למניה בשנת 1998. הנהג מעשית- הבחירה הדמוקרטית, וכן Powertrain והחייאה; מחיר סביר; מארז נוח; טיפול טוב; בסלון המרווח עם איכות סיום-כל זה קדימה מאפיל כל החסרונות.

About

Categories: כללי תגיות: