פשטות וענווה

מוסיקאי הוא כי יש ההזדמנות של העבודה באתרים שונים, כל מסלולה של חיי עבודה (כמו גם במקרה שלי), יש את האפשרות של מכירה סוגים שונים של אנשים; סוגים שונים של המעמד החברתי והכלכלי. במיוחד היו לי חוויות, לבדר התכנסויות משפחתיות, שני האנשים של כוח כלכלי יותר, כאנשים הכנסה נמוכה של אותה. אנשים להקריב קורבן כדי לכבד את יקירכם. פעם שמעתי ראיון שנעשו על ידי זמר ו מלחין Rubén להבים דיבור משהו בעניין. מאמין יותר לאף אחד, לא מנוכות למי יש יותר כסף; . זה משהו פסיכולוגי זה יכול להעריך אנשים להם, וכן כל התנאים החברתיים. טענה זו הוא יכול לאמת על ידי לחוות עצמו.

זה בפרט, (לא יודע אם יהיה מעלה או פגם באופן אישי שלי), אבל תמיד של להתנהג לי במקור במקום כל זה ממלא אותי לעבודה. אני מנסה להיות עצמי, לעבוד כל כך הרבה כסף לאנשים, או לאנשים חסרי של משאב כספי זה, ואני חוזר, לעשות מאמץ כדי לכבד את אביו, או אמו, ביום ההולדת שלו. החוויה שאני רואה את ההזדמנות הזאת, חי אותו באופן הבא: במקרה אחד, שכרתי להחיות מפגש חברתי במועדון Náutico דה Ancon, והתנהגות של העם מי שכר אותי, תמיד היה מואץ, בבוז קצת לכיוון שלי אדם. אפשר לחשוב, שיש המון כסף את חברי המועדון, יש את דרך לטפל מוזיקאים ואנשי שירות; אבל זה לא הגיוני, הצהרה כי לאחר ששכרתי כדי להחיות את מפגש של אותו אופי, אבל הפעם בשביל המועדון ימית של קצה שחור, ותנסה עבור אדם שלי, היה שונה לחלוטין. ההפך הוא הנכון, האנשים ששכרו אותי היו של מעמד חברתי זהה כמו הקודמת, אבל היו לבבי וידידותי איתי. זה נראה מוזר, אבל זו אותה תופעה, (סוציו-תרבותיים), יש גם צורות ביטוי אנשים מהולנד משאבים כלכליים. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון . הצלחתי לחוות אותה באותו אופן.

אנשים, להרגיש יותר או שווה יותר מאחרים, יש הרבה או מעט כוח כלכלי. כי הוא מראה פסיכולוגי של מאמינים ולא אדם אחר, זה יכול להעריך, (על ידי הקלות היה, יש, של ילוו מוזיקלית לאמנים שונים ב- canto) שווה היתירות של אמנים רבים של החלק שלנו; אבל ההערכה פרדוקסלי, (אם וויל שרוצה לומר), הוא יותר גדול הוא האמן, יותר פשוט, צנוע הוא מראה. אני יכול לפגוש מוזיקאים, של רמות חריגות מאד מקצועי, כי תמיד הוא המופע, צנוע ופשוט. במקום זאת אני מכיר מוסיקאים בינוניים, אשר מאמינים באותה מידה. הזמרים ולא לספר אותו. באזור הלאומי; זמרים יוצאי דופן, מי האנשים היפים, וזמרים בינוני המאמינים (המדבר האחרון קוקה-קולה) ואם הרשימו אותי מאוד (ביחס לעניין זה), כאשר היה ללוות עם המסגרת המוזיקלית של העונש צ'ארלס, את עונשו, זמרת בינלאומי, שהגיעו למדינה שלנו, בשנות השמונים. . אני כנה לומר כי מעולם לא הזדמנות לשחק אמנים בינלאומיים מוזיקלית, כמו אולי לעמיתיי עושה את זה, אבל זה ניסיון כי אני חי כדי ללוות את אחד מהם, היה מדהים ומרשים. מזכיר את האמן, הגיע למדינה שלנו וזה להישאר בעיר הבירה שלנו, שאל את עיר, יודע מהכל לימה של בוהמיה. למזל שלי, הוא בא להפסיק צ'ארלס וגזר הדין שלו, במקום, מוזמן להביא שיר, אשר קבל ברצון. את שאר התזמורת, הוא בא על חדר ההלבשה ולאחר חילופי רעיונות משותפים עם המוזיקאים בכל פעם; אבל באותו הרגע היה מספיק כדי להוכיח כל פשטות וענווה שלו; נראה כי דיברתי עם חבר מהשכונה שלי, היה מרשים ביותר. . לא פחות Dyango את האמן. זו ההתנהגות זהה, ואז נאמר מספר עמיתים (כי אם היה לי את ההזדמנות ללוות) (אמנים בינלאומי) באה לידי ביטוי רפאל. פשטות וענווה, (ידוע לכל) גורמת לאנשים גדולים יותר, מי כבר. זה סביר לצפות אמנים מסוימים, אשר במצור על ידי מעריצים, אותם יכול להיות שנצפו כמו sobrados, אולי על ידי הטרדה, יכול חטאו של פגם זה; אבל טעם נהדר, שיכול לשלוט את המצב ואת תמיד צעד על אדמת, וכי הם אנשים כמו כולם. וב, כל זה, הייתי רוצה לגרום לי שאלה: היה להם מועמדים לנשיאות הרפובליקה, הוא מתנהג הזו?, לא!

About

Categories: כללי תגיות: