פרוייקטים אינטרנטיים, סיוע Avtobiznesu

האינטרנט הוא בעל השפעה אדירה על העסק כלי רכב, והקימו את העובדה הדפסת מדיה ומאבד אחרות פרסום במדיה טכנולוגיות אינטרנט לחלוטין. כל יום, אלפי ברכב למצוא סחורות ושירותים לעניין אותם באמצעות האתרים. אבל כל החברות צף בים של ימין נוטה לטובת שיווק באינטרנט? איך זה קורה? בואו נסתכל על פרסום פוטנציאלי האתר לעסק רכב רוסיים. Avtoportalami האופטימלי עבור רכב מכירות, auto.ru, bibika.ru מאמינים autopages.ru, עבור חובבי נסיעה ימני מכוניות drom.ru. כל הקטגוריות של הקונים הפוטנציאליים יהיה לחלוטין מסופקת עם המידע על האתרים. לקבל מידע על דגמים, תראו תמונות של פנים וחוץ, ללמוד נתונים טכניים, ציוד ספיציפית הרכב שלהם, ו כמובן, של המוכר מידע ליצירת קשר, המיקום הפיזי. הכל נוח, נגיש ומובן.

על האתרים של autonews.ru, kp-avto.ru, autopages.ru נלהב המכונית מונחה לאינטרנט יכול להכיר את אוטו וורלד חדשות. פורטלים כגון avtokompanii פוסט שלך יחסי ציבור מאמרים, סקירות. עבור משתמש רגיל ניתן מידע מעניין על מכס, סקירת מאמרים על מכוניות המותג החדש, כוונון, על כלי רכב, Motosport. האינטרנט הוא מתפתח מאוד בקצב מרשים. מנהיגי החברה אוטומטית מתקדמת ארוך היה להוט לכתוב מידע על הדרישות אחיד של פורטלים משתמש ביותר captious. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אבי קושניר.

. אלו לא כעת הרבה. ראוי לציין כמה: 1. autopages.ru בנוי על טכנולוגיית WEB 2.0 העדכניים ביותר, חדשות, ביקורות. מידע אודות חברות, היכולת לחפש על מפה אינטראקטיבית, האפשרות של הצבת פרסומות על מכירות רכב פורטל בהצלחה פיתחו ויחידים קידום באינטרנט. 2. Autotochki.ru אותה רשת 2.0. Polublog-poluportal. אפשרות לפרסם מאמרים, תגובות אליהם. שפורסם אוטומטי וחלקי חילוף, ביקורות על החברות. 3. AUTO.RU. פורטל מתמקד פרסום על רכישת מכוניות למכירה. מוגבלות מאוד, אבל פופולרי ברכב פרטי. 4. DROM.RU. כל המידע על יד ימין לנהוג במכוניות ולא רק. אתר גדול יותר על תעשיית הרכב היפנית כרגע ב- Web. ישנם רבים פורטלים דומים אחרים, כתיבה כל יכול להיות שלא בחרת הטוב ביותר מנקודת המבט שלנו. אבל אפילו אלה מעטים mediaploshhadkoj ענק לכל סוג של המבטיח כרגע, avtoreklamy.

About

Categories: כללי תגיות: