פסטה עם דלעת, שרימפס, קארי

מרכיבים: – קישואים – בצל – שום – שרימפס קלופים (טריים או קפואים) – אבקת קארי צהוב – יין לבן – חלב – שמן זית – חמאה פלפל – מלח – – מלח דרך מוכן הוא מטגנים קלות את הבצל והשום שלם בעם מעט שמן. כאשר שמשחים להוסיף חתיכת חמאה (מבלי לעבור), כשזה הוסף מומסת שרימפס (בכמויות כמו תמיד את המרשמים שלי. 'אל עין"ולפי הטעם שלו…).. הייתי במקום להשתמש שרימפס קפואים, אשר היו אשר היה בבית, אך אנו בטוחים שזה יהיה יותר טוב עם שרימפס טריים. כשנעבור את נמרצת, ישים את המים על הפסטה (ראה להלן ב "רמזים").כאשר הם יתחילו שרימפס חום, להוסיף את הדלעת לחתוך לקוביות קטנות מאוד, היא מלווה בראונינג לזמן מה, עד קולים מעט החוצה, מלהיב מדי פעם עם כף עץ. חצי כוס יין לבן ויוצקים, נשאר לנו להתאדות חצי ולכסות, למטה את האש ולהשאיר אותו למינימום.לשטוף ואז עלי מרווה טריים ואז להוסיף אותם כמו כן, חיתוך אותם לרצועות מטבח שירס בסדר. אנחנו גם להוסיף כפית אבקת קארי צהוב, קמצוץ מלח, מערבבים עם כפית ולחזור לכסות.אם אנו רואים כי תערובת זו הוא יבש, להוסיף חצי כוס מים, אבל בלי לעבור, אז זה לא "ישנונית".

לאחר 10 דקות, מוסיפים מעט חלב, כדי לכסות כל דלעת ו שרימפ, ו פונה מכסים ומבשלים 5 minutitos על אש נמוכה מאוד.בינתיים, כבר ללכת לזרוק את הבצק.אני חושב זה רוטב אידיאלי פסטה קצרה (פסטה פנה, farfalle או משהו כזה), אבל אפילו טוב יותר אם זה פסטה עם הביצה, עד כדי כך השתמשתי (אשר בחוץ הוא קצת קשה למצוא. עוד סיבה לבקר את המדינה שלי!). כאשר הפסטה מוכנה, ניקוז ולפעול עקב (ואז תוכל להבין את הסיבה לתגובה הזאת…) הוא יצוק במחבת זהה של רוטב. זה מתערבב היטב, זורים קמצוץ פלפל ומגישים מוכן-כדי! Buon appetito! רמזים (או "של" לא להפוך פסטה מסה של צמנט מחוזק…"): * להשתמש סיר עם שפע של מים וגדולים: שום שהייה קצרה עם מים, אם גם לא עובר שום דבר, אבל אם הוא קטן מדי, הדבק עוגות לא רק ארוחת ערב חגיגית. * השתמש מלח כשר. עם מלח ולא צריכה להיות כל הזמן קצר, אבל זה יהיה גרוע יותר יקרה, כי אז אין דרך חזרה 😉 אמצעים נתפסים עם הניסיון, אבל אני בדרך כלל עבור שני אנשים להשתמש ליטר ו חצי או אפילו שני ליטר מים ואני קומץ מלח.

* ברגע הפסטה הוא יצוק, ואז מערבבים עם כף עץ. . לא להוסיף שמן או מוזר דברים כך הבצק לא מקל. אם הפסטה הוא באיכות טובה ואם הסיר מדי פעם לא להיות דבקים! אם הפסטה הוא איטלקי, בצע את ההוראות על האריזה כדי לקבוע כמה זמן להשאיר את זה בתוך המים הרותחים. בדרך כלל לא מצליחים. לבירורים בנושא יש לפנות ל ליאור שליין שמבין יותר ממני. * ברגע סיום זמן הבישול, לסנן את הפסטה, ואז מתבל אותו עם הרוטב. האיטלקים מפחיד אותנו לדעת שישנם אנשים לסנן את הפסטה ואפשר זה יותר מחצי שניה מגב, בשבילנו הוא כמו חילול הקודש. יתר על כן, זה אופייני מאוד כי השיחה כאשר לעזוב את העבודה ואתה אומר "תראה את הפסטה, אשר כבר הופיעו". קרי, פסטה הוא דבר, תאכל את זה מיד, ולא להשאיר אותו שם. להמתין במשך שעות. אז מתי זה מתפרק והופך להיות לא אכיל מסת… ובכן, לפחות עבור האיטלקי פרו 🙂 חתום:.

About

Categories: כללי תגיות: