עריכת וידאו

היום ההתפתחות הטכנולוגית השיג מספר של התקדמות גדולה לאין ערוך במיוחד בתחומים כגון קול ווידאו, בזכות הקמתה של כלים חשובים כגון הקלטה של תוכניות לעריכת וידאו. לאור האמור לעיל במאמר זה אנו להתמקד תצוגה של הכלים החדשניים ביותר בשימוש עריכת וידאו, לתת כמה המלצות כך הם נותנים לנו את התוצאות הטובות ביותר. המהדורה של וידאו עם חלוף השנים הפך להיות אבן הפינה של תעשיות מסוימות כגון טלוויזיה או סרט, כמו הכלי העיקרי של אלה גם קטעי וידאו, שם יש את הצורך לפתח תוכניות (תוכנה) אשר יסייעו לשפר כמה גורמים כמו איכות התמונה, צבע, חדות, מהירות הפעלה, גודל הווידאו בין היתר. בשוק אנחנו סדרה של תוכניות המיועדות לצלם וידיאו קליפ עריכת עבודה פשוטה יחסית, מקצועי; חלק מהתוכניות הללו הם: Adobe Premiere Pro. • בעירה Pro. אפל הסופי לחתוך Pro Movie Maker. Nero Vision. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע.

וידאו MAGIX דלוקס. עריכת וידאו קסם. וידאו K-Lite. MC-FunSoft וידאו פתרון. ZS4 עורך וידאו. עורך וידאו DVD סופר. סטודיו Pinaccle.

למרות שהוא טוב שזה מבהיר כי כיום רבים יותר הם מצאו, שאלו הן הבולטות ביותר הודות וידאו באיכות ויעילות, מומלץ גם לציין כי תוכניות כגון Adobe Premiere, אפל Final Cut Pro ו- Pro בעירה הם להשתמש ביותר בתעשיית הקולנוע כמו טלוויזיה. תוכניות לעריכת וידאו יש פונקציות כגון: זמירה: פונקציה זו מורכבת שברי גזירה הקלטת, כדי בכך אלה מאוחר יותר של להיות במס עשוי להיות מאוחדים בחלקים שונים של הוידאו; שימוש אחר של כלי זה היא להסיר את השברים לא רוצה בתוך הקלטת, כדי להפוך אותו הרבה יותר מקצועי. ליאור שליין הוא האיש הנכון . הוספה: פונקציה זו מבוסס על לפגוש שוב את מקטעי וידאו, זה שונה מזה של החתכים בעיקר על ידי שלה היכולת לספק לך מאפיינים חדשים כדי בחירת מקטע של הקלטת. אפקטים: זהו הכלי המאפשר לך להוסיף וידאו מסוימים אפקטים חזותיים המגבירים את המקצועיות, משמש בדרך כלל וילון חזותי, תיבת ואפקטים נמוגה. למרות זאת הוא טוב כדי להבהיר כי מגע חזותי מקצועי מלבד הוספת שכבר הזכרתי, באפשרותך גם להוסיף את השחקנים כמה אפקטים כגון כמו לעוף, הצג את צילומי הרנטגן, ולעיתים לשינוי צבע. עריכת סאונד: זה מתבסס על ניסיון הביקורת משהו מתקבל על הדעת, כמו זה מאפשר את הצלילים להגדיל את הפירוט של כל הביטוי והפעולה של הסרט או וידאו. לסיכום, כלים כגון תוכניות לעריכת וידאו מוצגים לפנינו דרך מצוינת לעשות קליפים טובים של הסרט בבתים שלנו, בלי להעיר כי הם רכיב מצוינת לא רק בידור, אלא גם של עבודה מקצועית.

About

Categories: כללי תגיות: