עצות פשוטות כדי להתקדם בעבודה

מישהו שיודע שברצונך להעביר עבודה אחרת באותה חברה. הוא לא משימת ניהול. זוהי עבודה כעוזר מתאם של אבטחה. היא יודעת מעט מאוד על האבטחה של החברה בכל שיטות עסקיות. היא מוכנה ללמוד. הפעילות הראשונה שעליך לעשות לעצמם היא לגלות מדוע הוא רוצה להגן על להכין את עצמך עבודה שונים. ללא מטרה מכוונת כלפי עבודה שונים, במיוחד זה, את האנרגיה ואת תשומת הלב תתמקד משטח.

חשוב לכתוב סיבות לביצוע שינוי זה. הם אינם צריכים להיות מאוד ארוך או אקדמי. כמובן, הסיבות ישיר כדי לקבל עבודה שונים, אחד שבו יש לו שום ניסיון, הם הבסיס של ביצוע עבודה רצינית. לאחר מכן, יש לך מיומנויות ניתן להעברה עבור משימת שינוי? אתה יכול לעשות את העבודה? מה קצין אבטחה המסייע לעשות? היא צריכה "ראיון" שלהם סוכן עסקים האבטחה כדי לגלות את קיבולת העבודה שלך מה למעשה. דיפלומטיה יש צורך לראיין מישהו בעבודה שלך כאשר המראיין הוא עובד של אותה חברה.

לספר קצין הביטחון אתה סטודנט רק היא דרך טובה לגרום לאדם להרגיש נוח להחלפת מידע. רצוי להבהיר זה בהקמת יחסי אמון עבור העובדים. יצירת הצעה לראשו של אבטחה הוא רעיון טוב, הצעה לגבי מה האדם האחר יכול להציע קצין הביטחון. זה יכול להיות יחסים של עזרה הדדית לאורך זמן. (המשך) מרילין j. Téllez, תואר שני, מוסמך מעבר מקצועית ותעסוקה; אתר אינטרנט: דוא ל:

About

Categories: כללי תגיות: