ענווה: רכיב חיוני של מנהיגות (חלק אחד)

עם חיבה למשפחה פרלטה Romero פונסקה (גואירה) אחד המרכיבים של מנהיגות הוא הכוח, התרגיל של כוח. המנהיג הציע, יש הנחיות על מה צריך, לא צריך להיות ואני מסיבות אלה קשה למצוא קשר ישיר בין מנהיגות וענווה, בין שלח, היה צנוע בין החלטות רציניות, לשמור ללא פגע את המהות של מה זה אומר להיות צנוע. כמו את שיטת התרגול ואת המימוש של פעילויות dirigenciales יש את היחודיות של גורם חשוב אדם או קבוצת אנשים, לכן אדם זה יכול יש נטייה טבעית כלפי גאווה, יהירות, אך האירועים של היום יום, באופן כללי של ההיסטורי צברו שנים רבות אפשר להסיק כי ענווה מחזקת, טובות יותר מאשר להחליש ולגרום נזק, אנשים צנועים הם שוחררו שני שותפים מזיקים על הנתיב של מנהיגות: הגאווה והשחצנות. עניו הוא מסוגל בשיאה של האחרים לעזור לך, תקשיב, תהיה מנומס, הגון נראה נוסחה מוכנה היטב שתפגין קצת יותר אהדה של אלה אשר להפוך את חלק בקבוצה ובאופן כללי, לאלו. איכשהו יכול להיחשב שרתים.

המובילים צנוע אינה גזירה או תנאים לא ידוע בכל דרך, מנהיג טוב מזהה את הערכים שלהם, שלהם יכולות גבוהות, הישגים לאורך כל הקריירה שלך ניהול. עם זאת, זה מאוד חשוב, היא נמנעת מתרברב, נכשל משתי סיבות, ראשית כי הוא יודע כי המעלות שיש גם אחרים יכול לקבל את זה כי הם בהישג ידו של כל מי רוצה לגדל אותם והתקבלו שנית כי הוא גם יודע כי האיכויות הם מתנה מאלוהים, משהו יצרן אחר אין הצטיינות חביבם של רחמים גדולים של הבורא. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . מתי זה מובנת ב שלה מלאות ואז שם שאין סיבה לגאווה או יהירות, והוא לא אם לא נתיב: זו של ענווה כנה ואמיתית. ענווה היא מצב של שחרור מן שרשראות של גאווה ויהירות. A לבכות העצמאות לפני הקריצות של השיפור ולהתעלם הנקודות להזיק להם עצמאות. לענייננו, טבע תעשיות הוא הכתובת בשבילך. אדם צנוע בולטת גם אם תעשה הם לא יכול להכחיש את החשיבות של ההישגים שלהם יהיה הפייבוריט של ההמונים אפילו אם אתה בורח מן התהילה, הוא מצב אנושי נדיר כי אף אחד לא יכול להכיר הוא מי מוכרז להיות עניו הוא גביית חוסר autoalabanza ואת ככה להיות מיד התנערות בענווה שלו.

זה סופר קולומביאני, מקושר כמורה מכמה אוניברסיטאות קולומביאני וכעיתונאי היוקרתי. הוא מחברם של ארבעה ספרים ממחברי ושלושה נוספים אשר עוסק בנושא מנהיגות, אתיקה, והתפתחות האדם. לעתים קרובות invitadocomo מרצה בכיר בכנסים, פורומים ואירועים אקדמיים אחרים. קשר עם זה דרך corrreo או להתקשר תא 300 8055526. בקר בדף שלך.

About

Categories: כללי תגיות: