עזרה עצמית: להאמין או לא להאמין?

האם עזרה עצמית הונאה או שיטה אמיתי aprovechares של הצורך אנשים…? אנו מבינים עזרה עצמית כמו מידע שניתן לנו בוודאות כלים המאפשרים לנו להשיג מטרות ספציפיות. לחץ כאן שרי אריסון ומצא עוד . עכשיו השאלה היא: אלו כלים אמיתיים? ובכן, התשובה היא קלה, שאם הם, אך אנו חייבים לטפל מי קיבל את המידע, יש הכל ביקום זה של עזרה עצמית מחברים. אבל מה אם אין לך ספקות, כבני אדם אנחנו צריכים המועצה של מישהו אשר יש את החוויה, או יודע יותר על נושאים מסויימים. בקשה לקבלת מידע עבור הבאים ליישום זה היתרון שלנו, אנחנו עושים את זה על בסיס יומי. אנו מבקשים עצות סבים, הורים, אחים, מורים, חברים ועוד. רוב האנשים עושים זאת כמעט כל יום. באופן דומה, המחברים של עזרה עצמית לא אחר הדבר שיכול לתת לנו מידע ו/או כלים להחיל על ידינו בחיים שלנו יכול להוביל אותנו השגת המטרות. ובכן, כה היטב נכון? אבל פרט חשוב ביותר כי רוב האנשים האלה, לקרוא ספרים, להאזין באודיו, סדנאות או סמינרים של עזרה עצמית, מאמינים כי הם יזכו קסם נוסחות, אשר עם רק שיש להם אוזן אתה תגרום לשינוי החיים שלך.

לכן, אין טעות גדולה, האזנה, sonrien, הם שמחים הפעם הם לקרוא או לשמוע מידע של עצמית, ולאחר מכן הכל נשכח, במיוחד החלק של החלת כלים שבהם התגלו על חייהם. ואת זה יש שתי השלכות: 1) מאשימה את המנהיג מחבר, רמקול או סדנת כי לא ניתן לעזור להם במשהו. (2) הוא פועל באופן מיידי כדי לקנות ספר חדש או כריכה קשה או להשתתף סדנה חדשה או כנס. מספר אחד הוא תוצאה של עניין מועט של מי לקרוא או נכח עזרה עצמית בביצוע השינויים הדרושים בחיים שלך כדי להשיג מטרות. כמובן, פרט מחברים או רמקולים אלו כי הם תרמית. במספר שתיים, המקרה הוא בדיוק, אני שומעת, אני להתרגש לכמה שעות ולאחר מכן גרוטאות למדתי מאחר ואני לי עצלן, בהזדמנויות רבות, מפחד להחיל אותה על החיים שלי. התוצאה, אדם מתוסכל מאשימה המחברים אשר מספקים מידע נהדר, ושנית, המחברים של עזרה עצמית עם חשבונות banacarias הגדול יותר מדי יום. לשאול: האם זוהי תקלה של המחברים של עזרה עצמית, או הצרכנים של חומרים אלה לציית שעתיים של אושר, ולא רוצים להיות מאושרים לנצח? לעולם לא תשכח: יש ליישם את המידע ו/או בכלים הנלמדים עם משמעת כדי להשיג תוצאות, כלומר מה עצמית…

אף אחד לא הולך לעזור, רק אתם עצמכם יכול לעזור. למה תמיד לי הנהר, בהערה אירונית של אזור בסיס Wayne Dyer, כאשר בשיחות שלו, מעלה בשתי ידיו לעבר הקהל כאות הכרת תודה, אומרת להם: יש לי בית באיי פיג'י, במקום שבו אני כותב. האירוניה של המאסטר: רבותי (כמו), מגישה עזרה עצמית עבור כלום, אם לא יעזור לעצמו, אבל תמיד הוא הצורך במידע כי בארה ב כלים כדי לעזור לנו. עד אחר הזדמנות ולא לשכוח לבקר: מחבר מאמר זה h. g. Cibele הוא עורך דין, עיתונאי. המאמן של שגשוג אינטגרל במשך יותר מ-20 שנה. מרצה ומחבר ספרי אודיו: הרצונות שלך הם הזמנות, מדריך מעשי באמצעות חוק המשיכה. מציאת אושר, איך לחייך לנצח? משוחח עם היקום.

About

Categories: כללי תגיות: