סרה דה אסטרלה

סרה דה אסטרלה או המסור של הכוכב הוא התייר יעד חשוב יותר כפרי של פורטוגל, איפה לנו למצוא עם תחנת הרכבת המרכזית של הסקי של האזור. המלון הינו ממוקם בתוך פארק טבעי של סרה דה אסטרלה, הגובה שלו מ' 1994. זה יעד אידיאלי עבור חובבי של כפרי תיירות וספורט חורף. זה מגדל, מקסימום השיא שלה, צ'ימה של כמעט 2000 מטר לנקודה גבוהה יותר של פורטוגל, והוא נמצא בין העיירות Covilhy של סיה. לא תמיד אינטל. יש הרבה דברים כדי לסמן של קרקע, את האפשרות של סקי, טיולי הליכה, תיירות כפרית, סנובורד, טעם הגבינה של סיירה דה לה אסטרלה, גבינת מופלא וייחודי עם טעם מיוחד, גבינה עם המלים של המקור.

סיירה של הכוכב יש מספר עיריות וערים לבקר והוא היכן ללון, אותם הזכיר Covilhã או Seia, אחרים כמו Manteiga, או שומר עם שירותים רבים, ציוד ומתקנים ליהנות מהחופשה שלך. הטבע אל רכסי ההרים של כוכב, או דה אסטרלה הוא מרחב מוגן כדי כמעט 2000 מטר, פארק טבעי, שבו תוכלו למצוא נוף יפה, נוף יפה, מגוון טבעי בולט, ועם אינספור אפשרויות כדי אימון ספורט חינם. הפארק הטבעי של סרה דה אסטרלה יש הרחבה של יותר מ- 1000 km2, ממוקם בתוך המחוזות של צפייה ישירה, קסטלו ברנקו. חוסך Covilhã, Seia ואת זה הם הערים יותר חשוב למצוא באזור זה. זזרה הנהר, חלקית קפוא בחורף, המפלים הם נוצרו על ידי סלעי גרניט, שיש חשוב, בבקעה נופל da Amoreira, מפלים כמו פוסו של הגיהנום. באזור זה אנו מוצאים שופע צמחייה, ווטרס מרפא, כמו של Manteigas דה Caldas, עמקים ירוקים, אפשרויות ליהנות מחופשה טובה. אם רוצים להנות של הטבע, ב- Seia תוכלו למצוא, בנוסף מערות נפלא, נקודות תצפית יפה מאיפה אפשר לראות חלק גדול של הפארק הטבעי.

זה פארק טבעי מאוד כפוף הגרניט, גם כן כמו כן, קרח, קרחונים עתיקים, או לגונות המים המתוקים שלהם. גסטרונומיה באכילה סרה דה אסטרלה המטבח הפורטוגזי הטוב ביותר, הגבינות הטוב ביותר, כגון גבינה מ דה אסטרלה, כמו גם ליהנות מהמטבח, ההר הגבוה. סרה דה אסטרלה הוא אזור עשיר הגסטרונומיה, לאכול טוב. בשרים, יינות מן האזור, דגים, מרקים, תבשילים שונים, גבינה מרהיב לסיירה להדגיש המצאת צורות שונות, כמו גם על כתפיו, פופולרי מאוד בכל האזור, דגים צריכה להיות טראוט ציין מוכן בדרכים שונות, כמו cod. המרקים הם מאוד פופולריים. עונת הסקי והסביבה תמצאו מסעדות מכל הסוגים, במיוחד איטלקית מתמחה פסטות ופיצות. רודולפו לימה, מומחה כרטיסים של.

About

Categories: כללי תגיות: