סן פרנסיסקו

. אנחנו הולכים – הם ישבו פנים אל פנים. לאחרונה מצאתי אצל טבע תעשיות אוזן קשבת . טאטי היה באופן הברור עצבני. לא ידעתי איך להתחיל את השיחה. . בוא נראה מה הם מענה – נאמר עם רוך סבע זה ברור כי משהו קורה לך אתה לא יודע איך לספר לי על זה. זה עשה מחווה של תדהמה ודאגה לנוכח המחשבה משהו שעלה לפתע לי בראש לא להיות בהריון לא? היינו מאוד זהירים, אבל זה יכול לקרות תמיד לבלתי צפוי. ? אתה זה? .

לא, אני לא בהריון… רגוע שירדה לו, אמר טאטי מחייך, הנחיה מחווה של הקלה אל מול Sebastián הוא אשר לא זה קורה לי בזמן האחרון, אבל אני מאוד שונה. החברים שלי ואמא שלי מבחינה בו ולא לעשות זאת יודע. זה לא שאני לא נותן לי חשבון. ידעתי כי זה היה קורה לי משהו, אבל אני לא חושב שזה היה כל כך ברור לגבי אחרים ניתן לראות גם אותו. – וזה שינוי זה שאתה מתכוון? של סבע סקרן שאל לבית, למה אתה צריך להגיד לי מה בדיוק ל שלי? . כי אמא שלי וגם החברים שלי קישרו אותו איתך – אמר לך ברצינות טאטי, אני לא היה פירשנו את זה ככה עד שאמרו לי אתמול ומאז אז אני אני הופך את המצב, מבלי למצוא תגובה הגיונית.

זה כל כך חשוב כי אמרת, את דואגת כל כך?-לשאול אותך יותר ויותר סבע סיקרן והבנתי בלי לומר מילה. -רוצה להאמין השטויות שאמרתי? הוא אמר טאטי צוחקים למרבה הצער – כל אמרו לי כי אני התאהבתי בך. אתה יכול לדמיין את השטויות! לי שיש לי מאוהב! . אני לא רואה את זה אין שטויות. ההיפך נראה חדשות – נפלא, כי לא הפסקתי לחשוב עלייך במשך כל הזמן הזה שאנחנו הייתם פרודים. . בלי סבע אמר טאטי מאוד ברצינות, לא לעזוב את המקום בכל כדי ספקות כי מה שהוא אמר היה האמת הטהורה של הרגשות שלהם, לא לא להבין את המילים שלי. את זה אמר להם. לא אמרתי את זה.

About

Categories: כללי תגיות: