סולאנו של חסר־תכלית

המבט של סולאנו הוצא להורג על סמך ותאטרון מאת תא ל אגוסטין Crame, המהנדס הצבאי החשוב ביותר כי ספרד שלח אל שטחים אלה, אשר נחתמים ותאריך בקראקס 15 מאי, 1778 העבודה הנוכחית מציג באותו מבנה משולש המציאו היוצר שלה, ארבעה פנים ואולטס שניים ללינה גאריסון , עבור מחסן של אבק שריפה. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. וזה האחרון עבור מזון ותחמושת, בו פלטפורמה העליון ועל ידי האגף דרום היו 8 כיסים, באיגוף צפונה, על הרציף מעוגל שגורם החזית מושם סוללות בור העשוי הנקודה המרכזית בכיכר קרוב של נשק, כביש מכוסה על-ידי הצד דרומה שלא היה סיימתי ביצועה. דון פדרו קרבונל, המושל, המפקד הכללי של ונצואלה הורה ההשעיה בשנת 1800 של היצירות מאת העלות הגבוהה של אותו. העבודה בוצעה משנת 1778 מעליבה את הסוללה כדי barbette, זה ללא embrasures עבור התותחים. המבנה משושה הקיים משנת 1765 תוכנן ונבנה על ידי דון חוזה סולאנו, הרוזן דון מיגואל של Roncallyh, למרות היותו המדורות שלהם גם sijantes מכוסה על ידי בצפון המפרץ ולעם. המטרה העיקרית של הקמתו היה אולם כדי להגן על הקורס מן הנהר סן אסטבן, ומעל לכל הכביש העירוני אשר נכנסו דרך המעבר Portachuelo ב עמק סן אסטבן ומתחמקים הפסגה Hilaria מתקשרים עם ולנסיה. נקודת התצפית שוכן אתר אסטרטגי המשקיפה על הפונה אל הים מהקצה של Patanemo עד מפתחות מטוקאקאס, במזרח לאורך שדרת Borburata, סנט לוסיה, אל ההר בדרום בכניסה של הכביש עמק יבש וגם הכביש של העירוני, על ידי חזון המערבית הקיפה מספר ק מ של חוף וקרקעות שטוח , אחידות הבנייה שלו: זה עשויים אבנים של מחצבות לנצל באותו המקום, אשר מנעה לא רק ההידרדרות קרה על ידי השלב של התקופה אך אותם אפקטים של מלחמות אותם על ידי קיים בצבא של הרפובליקה או חברות של חבלנים או של הכורים או בכלים המתאימים, ולפני למרבה התדהמה של המבנה שלו נשמרת ב- Mayo 1823 של יטוסו על ידי כוחות פטריוטים נסוג לאחר שצר על העיר.

התצפית הוא נשלט ומשני זה נקרא watch נמוך שנבנה כדי barbette עם זה מטרת להגן על הנהר מלועו בים, מלבד למנוע כי כל sitiadora כוח היא הוקמה מול ההצפה זה סגור את arrabal של העיר על ידי בדרום, בין נקודת התצפית וזה השעון נמוך בנוי באופן barbette זה נקרא watch ביניים אלה חזקה שלא עבר של להיות פלטפורמות עבור המקום ארטילריה על ידי הקלות שבה הוא הם לקחו מלכתחילה נגד הכיכר נהרסו על-ידי ממעוזם. כאשר אלחנדרו הומבולדט ביקר בעיר בשנת 1800 העבודה היה נכה, השריפות של המבצר שימש מעולם לא לתקוף את הספינות במפרץ בהגנה על העיר של הפיראטים, אם מוגן עם מסלולו הקניונים של הנהר, דרך חיונית, אשר של הפסגה העירוני, כיום קוראות הספרדים על תוכניות ההגנה של העיר המבוצרת. הקפטן של הספרדים חמושים, דון חוסה סולאנו והסירה, המרקיז של ההקלה נולד ב Cceres, ספרד, בשש במרץ 1726, היה קומאנה, סיירו את האורינוקו עד אותם שפכו של אטורס ה-28 של מרץ של 1756, לצאת לסיבוב הופעות Caroni, ביצוע מחקרים המפות, היה נציב הרביעי של הנציבות של גבולות בין אותם תחומים ספרדית ופורטוגזית לפני היה חרב ביד של אחד מהם, המגינים מהם התחומים של המלך שלה שנקרא מעולה בקרב הימי של. Cisia נגד האנגלים מרובע של Matews אדמירל 1744 22 בדצמבר בספינת מלחמה נגד המלך ישלח את קרן הספינה עם מספיק כדי להפוך Carlos III ב תיטעני מאי 23, 1763, למשול פרובינציה של ונצואלה. דון חוזה סולאנו אלוהיך מדעית לפתח מפה עם איתות מיוחד מהם המשאבים של כל אזור עבור כל כך לפתח אותו לחקלאות ולגידול. התיאורים ההיסטוריים מאפשרים לנו לדעת את המרחק ונצואלה שמעודד העושר ולספק רשימת מלאי של משאביה, הקמת מיליציות מוסדר, איפה חמושים גופות לאחר מכן הם יגרמו ההתמחות הצבאי שלה, רוב המוציאים, הוא נלחם עם הארגון של הברחת ספינות הפיראטים. בשנת 1765 הוא יהיה להתקין את הדואר הימי בסניפי הדואר בוונצואלה נוסדה לקאראקאס, חסר־תכלית.

דון חוסה סולאנו שמאל שמו ששתול חסר־תכלית הפך מבצר אבן. מחזור החיים שלו ימשיך מעבר הקפיטניה שם פעם ייצג את מלכם. בשנת 1771 הוא הועלה לדרגת המושל הכללי קפטן של סנטו דומינגו. הוא חזר לספרד, אחזור תוך אמריקה, הפעם בחלקו הצפוני הכיבוש מחדש של פלורידה 1781, לקיחת מפנסקולה. תגמולים קרלוס השלישי שלה ערך ואת עלייתו סגן אלוף והנאמנות הזיכיון של marquisate של ההקלה, אחר הצהריים יותר מקבל את שהוזמן של תבוסה שוב אליהם אנגלית הפעם כמפקד של אותם כוחות חיל הים של הכתר. במבלט הקפטן הישן של הים היה כששיטת 64 שנים של שירותים רציפה ספרד וכדי המלך שלה. נאספו אנריקה דה טבלה, היוצר של הפורטל.

About

Categories: כללי תגיות: