ניטור התחבורה המוטורית

ככל חפץ נייד יכול להיות מכונית, רכבת העגלה, הספינה או פשוט מטען או אנשים זורמים GPS ציוד. רב של צפת בהחלט מביע דעה מלומדת. ניתן להגדיר אוויוניקה לדוגמה, נוסעים עירוני, בין עירוני ו- freight תחבורה, אמבולנסים, מוניות, אספן, אש מכונות, סירות, יאכטות, ספינות משא. ערכת ציוד כוללת בצד מכשיר Teletrack המשתמשת הכוכבים מסלולית של לוויינים, כדי להגן על האות הנכנס קובע על מיקומו למרחק מטרים ספורים, בכל מקום בעולם. קואורדינטות התא הבא אובייקט באמצעות ערוץ GSM מועבר ישירות לצרכן או במרכז הבקרה. שיגור מרכז נדרש אם עיבוד של מידע מתוך מגוון אובייקטים ניידים, או כאשר הצרכן הסופי דורש ניטור רציף של האובייקט ניידים, ואני לא רק שלה מהמיקום הנוכחי או תנאי. במידת הצורך, משתמש זה יכול להנפיק את מוקד מרכז ולקבל את כל המידע הדרוש. בכל אם נקודות הציון של אובייקט היעד מטופלות על ידי תוכנה מיוחדת, אשר מבצעת איסוף, אחסון, ניתוח והדמיה של המפה. בקר ב- board מערכת מאפשרת Teletrack כדי ליישם בדרכים שונות כדי לשלוט ולהקליט את תנועת כלי הרכב.

זה יהיה מעניין לחברות המחפשות את עלות של צי הרכב. ניתן להשיג חיסכון באמצעות הפיקוח על הוקמה מסלולים ולוחות הזמנים, הגדלת המשמעת של מנהלי התקנים, חיסול של "השמאל" טיסות ועוד ציוד ב- board מורכב שני רחובות. הרחוב הראשי משמש להגדרת מיקום, אחסון, עיבוד מידע, תקשורת עם המשלח. בלוק נוסף משמש בתקשורת קולית ותצוגה. בקר Teletrack המשולב עם מובנה מודול GSM קובע את המיקום שלך באמצעות מערכות GPS, מטפל זה המשגר deliveres ומידע עבור ערוצי תקשורת סלולרית GSMGPRS במקביל להקליט אותו בזיכרון הפנימי. בעזרת האינטרנט, או חיבור כבל ישיר בשיגור תוכנה מאפשר לך להציג מידע על המפה אלקטרוניות ולבצע תצורה מרחוק על בקרי ב- board.

בנוסף קואורדינטות, בקרי ב- board לשדר כיוון, זמן, מהירות, גובה המצב של חיישנים המחוברים, אם בכלל משתמש (דלק רמה, טמפרטורה, פתיחה וסגירה של דלתות, וכו '.). פנימית זיכרון-(קופסה שחורה) של הבקר ב- board אחסון הודעות 32000. המרווח בין שליחת הודעות לפקיד (ביחידות של זמן או מרחק) יכול להיות מותאם במגוון רחב של נפרד עבור כל מכונית. המשלח לציין גם לכל מכונית הפקד כביכול אזור הכניסה או היציאה של עובר איזה רכב את נקודות הציון ואת הזמן המשלח. העברת מידע דרך GPRS הוא הכי נוח, העלות האפקטיבית. הוצאות עבור שירותי תקשורת לא יעלה על כמה דולרים לחודש לאובייקט, גם כאשר מאוד מפורט מסלול "נמשך" מאז התוכנה מערכת Teletrack מאפשרת לך לייעל את העברת תעבורת הנתונים. בעת שימוש זה, רק לחבר את המחשב המנהל ה… בנוסף, המנהל יכול בכל עת להגיש בקשה לגבי המיקום של הרכב באמצעות SMS או קול קורא. בעת הזנת האובייקט מהאזור של כיסוי GSM (או היעדרות זמנית GSM) כל הנתונים הם באופן אוטומטי מאוחסנים בצורה מובנית "הקופסה השחורה", יועברו מיד אל המשלח עם הופעתה של רשת GSM. Teletrack המערכת המוטסת ציוד נפתר על בנייה מודולרית. בזכות זה, המערכת יכולה לבצע משימות שונות בהתאם למילוי. בחירה באחת השינויים, ניתן לפתור באופן מיטבי את הפעילויות המוקצות לו. המערכת יכול להיות שימושי לפתרון בעיות של תחבורה, לוגיסטיקה, ניווט, אבטחה, שילוח, וכו '.

About

Categories: כללי תגיות: