מרכיבי החיים

אם החיים לא ברור, הם לא יבינו לבין אלה של החלקים המרכיבים אותה. אם כל החיים הוא תוהו ובוהו, עניין של ניחושים סיכוי, כמובן, לעבוד נראה כאוטי במקצת. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. אבל את התפקיד של קיומו של יותר תפקיד של משהו אחרת. הם אומרים אנחנו מבלים שליש החיים במיטה, והמיטה כל כך חשוב. אבל בעבודה אנחנו מבלים יותר משליש של חייו, ואם אנחנו לא עובדים, אז לא יהיה לנו, ואת המיטה, כך נראה לעבוד הרבה יותר חשוב. אם להעריך היבטים שונים של החיים – אהבה, ספורט, בידור – נראה כי יותר תשומת לב הוא לא שילם לאותם צדדים, ועבודה. בין אם נרצה בכך או לא, אבל את התפקיד העיקרי בחיים הוא לעבוד. אם אנחנו לא אוהבים, אז אנחנו אני לא אוהב את החיים.

החיים על שבע עשיריות של חבר לעבודה שייכת למשפחה עשירית, 1 / 10 הוא בילה על פוליטיקה עשירית מנוחה. ענייני כלכלי – השכר, המאבק על זה – לפצות שבע עשיריות הקיום. זה צריך להיות אדם לאבד את הכנסותיהם או עבודה, ואת מצבו הנפשי בדרך כלל הופך להיות מדוכא. עדות לכך ניתן למצוא בכל מקום. דאגה לגבי האמינות של התחום, את היכולת לעשות משהו חיים לודה לאחרים, נותן את החשש הגדול ביותר בעולם. תראו את כל קל. אנשים שיש להם מה לעשות, שאין להם מטרות, הוא להפוך בקלות נוירוטי או מטורף.

העבודה, מעצם טבעו, הוא לא קשה ומייגע לעבוד, זה סוג של עסקה. שכר מראה לנו כי אנו עומדים על משהו. וכמובן, זה מאפשר לנו לקנות כל מה שאתם צריכים לחיים. או כמעט הכל. בשלב הבא, אנו רואים כי האמינות היא חשובה, אך אמינות בפני עצמה – הבנה זו. חוסר ביטחון – זו בורות. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל. כאשר אדם מרגיש חוסר ביטחון, הסיבה היא פשוט בורות. הוא לא היה בטוח. מי יודע, להרגיש בטוחים. אנשים לא יודעים, מאמינים במזל. אדם חווה פגיעות, כאשר הוא לא ידע את זה או לא ירו. זה גם הוא מודאג. כמו כן מתרחשת במקרים אחרים של חוסר ביטחון. בוא נראה איך אנחנו יכולים לתקן את המצב הזה שמשפיע הביטחון שלנו בחיים. יש אמת משתנה, והם במבחן הזמן, כאשר מישהו מאיתנו עושה עבודה יומיומית בשמחה ובהתלהבות עצומה, כי הוא תמיד במצב רוח טוב ויש לו בנוסף חיוניות עצומה. Watch עבור אנשים יצירתיים, זו קבוצה של אנשים לעשות את העבודה שלהם בהנאה. הבעיה היא כי במדינה שלנו לא צריך סוג של גאון לגופה, אבל בעצם – הם השכבה הפגיעה ביותר של זקנה שנים. הם מאמינים לחלוטין אפשרות של חיים ללא כסף, אך Tesha עצמך ואהובים אלה חרוזים, כמו – "לא אושר כסף". אבל כל עוד ברור כי בלעדיהם בחברה המודרנית, לא רק לחיות. למה אנחנו נותנים את עצמך לעשות צחוק לחזור על סיסמאות קומוניסטיות פחד להודות בכנות בורותם? כמובן, כסף לא יכול לקנות אושר, אבל הם יכולים לחיות בכבוד בקהילה שבה היתרונות הם עבור מספר מסוים של סימנים מסחריים, החברה לשים על הגישה שלו לאנשים צווארון הרווחה, שבה יש רק את הכסף. וכך, אנו עוקבים אחר הכללים שגרת החיים, שהוקם על ידי הקהילה על המשמר פקידי (טוב, כי אנחנו נחשבים למדינה) מחליט לחלוטין אמון ללכת בדרך. מה קורה בסוף? הספר הראשון, ולאחר מכן במכון, אז הכישלון למצוא עבודה כי אין אורך השירות בשוק עבודה מלא. ההטיה הברורה ענק לטובת הגדלת מסה של עבודות אנשים מיותרים מיליוני כלים זרוקים, עכשיו אזרחים פרטיים denezhek (לפני משלמים את המחיר של המדינה). כתוצאה מכך, מתחיל לפנות התלות עוד יותר על עבודה של משפחות צעירות (אשר שילם משכורת קבועה לעבור לקרן פנסיה), משכנתאות השעבוד, הלוואות תחת עניין הולך וגובר (שנכתב כתב יד קטן, כי אם לא שמת לב במקרה). מאבק יומיומי לשלם עבור אותם שירותים והטבות כתוצאה של 25 שנים, חולה ומותש מהעיניים שלנו משעמם אדם מתחיל להבין איך לנצל את זה היטב, ינק כל מיץ, וחילופי – הזדמנות לא למות בקצה כמו פנסיה. איך זה בתור יישור? אתה עדיין מנסה לקבור את הראש עמוק לתוך החול, אתה מקבל את זה עדיין? אחד הקריטריונים העיקריים עבור הזכות שלך היא הדרך הנכונה פעילויות כאלה, כגון עבודה, אשר יקבלו את ההזדמנות כדי ליצור לפרנס את עצמם ואת משפחותיהם מקור הכנסה פסיבית. כמו כן, נוסף מרכיב חשוב לא פחות הוא תחושת שמחה על העבודה אתה לעבוד. יש כזה מבחן: אם אתה נשאר רק חצי שעה של החיים, מה היית הראשון לסיים את כל פלדה? האם להמשיך את העבודה שלך, או אם פתאום לשנות אותם, כל זה יכול לתת לך רמז לנכונות שלך פעולות.

About

Categories: כללי תגיות: