מצוות של הצלחה!

כל יום, כל אחד מאיתנו, מה שהופך את פעולות מסוימות והתנהגויות לחפש יישום מוצלח. מישהו עושה את זה, אבל מישהו לא מכיר את עצמו, כמו שלו התרחקות לתוצאה הרצויה. אז מה הם אלו "מצוות להצלחה", שגורמים לנו לעבור את החיים בביטחון? 1. אתה חייב להיות מטרה. לאחרונה מצאתי אצל אפריקה ישראל אוזן קשבת . המטרה זה אולי נראה פזיז, אוטופי, ניתן להשגה, אבל אם יש לך את שכנוע פנימי כי תוכל להשיג את זה, ואז הכל יתברר.

2. כולם רוצים להצליח, אבל רק מעטים לי כוח לעבור את כל הקשיים. שאל את עצמך: האם אתה מוכן להקריב הכל לסבול את הקשיים? כאשר אחרים נחים, תצטרך לעבוד החלומות שלהם, ולפעמים אתה תרגיש שאתה פועל מתוך כוח משלהם! אתה לא צריך להרגיש לא קר, לא צמא, כי אתם נלחמים למען מטרה שלהם, וכל דבר אחר שמעניין אותך. אם אתה אדם, אז אתם מתמודדים עם. אם לא, זה גם דבר רע! אני מכיר הרבה אנשים שמחים רק בגלל שהם לא. 3.

הצלחה – יוצא מן הכלל, כישלון – שלטון. כל קדמו ההצלחה של אלפי כישלונות. אתה הולך ליפול אלף פעמים, אבל חשוב זה אלף פעמים אתה קם לתחייה. 4. לעולם אל תוותר. אל תתנו לאף אחד עם מחט ניקבו את בלון החלומות שלך. אם אתה הראו את הדלת את הדלת הקדמית, פשוט ללכת מחר לדלת האחורית, או טיפס מהחלון. 5. לקדם את מיומנויות ולשפר אותם. האם זה עכשיו, לא מחר. עבודה כספורט, דורשת הכשרה מתמדת. 6. כאשר אתם מגיעים מטרה אחת, זה עשוי להיראות שמחה רגעית, כי יש לך כבר יהיה יעד חדש. כל יעד רק חלק אחר, מטרה חשובה יותר. מזל טוב!

About

Categories: כללי תגיות: