מכוניות חדשות

מכוניות SsangYong מוטור נעשים יותר ויותר פופולריים בקרב מכוניות חדשות. הפופולרי ביותר מכוניות רכב החברה דגמי מכוניות SsangYong Rexton נחשב, Kyron ו Actyon. כל אחד יכול לבחור ולקנות. לעצמך חברת רכב SsangYong, מחיר וטעם. חברת רכב חדש של מכוניות SsangYong יפגשו כל הציפיות שלך. מכירות של מכוניות חדשות ש-ssangyong בהתמדה באולמות התצוגה.

חברת רכב SsangYong משום מה שרבים מחשיבים חברת רכב סיני, לייצר מכוניות חדשות ומשאיות. זו אינה החברה המכונית מקרה-SsangYong מייצרת מכוניות בדרום קוריאה. מכוניות SsangYong-לא יקר, איכות גבוהה, אמינה מכוניות חדשות, כל מה שנוצר באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי ליצור מכוניות ומשאיות. מכירות של כלי רכב, רכב מסחרי בהצלחה נכנס סוכנויות רכב ברחבי העולם. עכשיו אתה יכול לקנות מכוניות שחברת מכוניות SsangYong חדשות ב אוקראינה, רוסיה, בלארוס, מולדובה, גאורגיה, באולמות התצוגה של ומדינות אחרות של מדינות.

חברת הרכב SsangYong נוסדה בשנת 1954, השנה משחרר מכוניות חדשות ההשפעה של מכוניות ומשאיות היום. מנוע SsangYong החברה את פעילותה מתחיל עם שחרורו של מכוניות מסחריות כגון משאיות, אוטובוסים, מיוחד מטרה מכונות-מיקסרים ואש משאיות. בשנת 1986 רכשה החברה מכונית השנה SsangYong Keohwa מוטורס, אשר מתמחה בייצור של מכוניות-רכבי שטח, ועשה השקעות גדולים לייצור מכוניות. בשנת 1988, פותחה מכונית ספורט מכונית הנוסעים קומפקטי עם ארבעה גלגלים, והמובילה זה היה במכונית הספורט הראשון, שיצא בקוריאה, אשר היה תחילתו של העידן של מכוניות ספורט מכוניות. בתחילת העשור האחרון XX הגילאים מעוניין חדש נוסע רכב חברת רכב מרצדס-בנץ AG עשה השקעה ההון SsangYong. בעקבות שיתוף פעולה טכני כאמור היו נוסעים מפותחת משאיות (1991), מנועי דיזל (1993) יוקרה כלי רכב (1993) ו מנועי בנזין על רכב חדש (1993). בשנת 1993, שחברת מכוניות SsangYong החלו לייצר רכב נוסע רכב מוסו ספורט עם עיצוב ייחודי השונה מזו איכויות יוצאות דופן מכוניות ומאפיינים אחרים. בשנת 1994 החלה מנוע צמח ב צ'נגוון, איפה המכונית החברה SsangYong למכוניות חדשות עצמה מייצרת מנועי. SsangYong מוטור בשנת 1995, לאחר שלוש שנים של שיתוף פעולה ועבודה יצירתית עם מרצדס-בנץ, החלה לייצר את המכונית איסטאנה (MB100)-אור רכב מסחרי. בשנה שלאחר מכן, החל ייצור של מכוניות נוסעים נוספת: חזק ושונה מהשני מכוניות יתרונות רבים טכנולוגית מכוניות חדשות Korando. בשנת 1997 החל הייצור של סדרה חדשה של מכוניות-יוקרה נוסעים מכוניות, רכב החברה SsangYong מנוע הפכה הכלל הראשי של שלוש מגזרי תעשיית הרכב שני נוסעים מכוניות, מכוניות ספורט, מכונות לשאר. בסוף שנת 1997 חברת רכב SsangYong, כמו על כל חברות קוריאני אחרות, מושפע חדה המשבר הכלכלי יש לו השפעה על הכלכלות של כל המדינות באסיה, מביאה חברת המכוניות 1998 שנה ש-ssangyong צורפה קבוצת רכב דייהו. לאחר המשבר בשנת 2000 חברת מכוניות SsangYong היה שוב הופרדו Daewoo הקבוצה, והמשיך לייצר רכבים, רכב מסחרי כחברה עצמאית עבור תעשיית הרכב. מאז, החברה המכונית SsangYong מנוע לתוכנית פנימי ארגון מחדש של יזם קמפיין חדש בתחום ממשל, שהתמקד עיצוב, מחקר ופיתוח, כמו גם את הקמתה מחדש של התוכניות אחריות של רשתות השיווק מכוניות. המאמצים הניבו תוצאות. עם תחילת השחרור של מכונית נוסעים בשנת 2001, עיצוב מודרני Rexton אשר בצורה מושלמת, בשילוב יתרונות טכנולוגיים של רכב זה. וזה היה משב אוויר צח מכוניות ספורט השוק הקוריאני. בסוף שנת 2003 הרכב החברה SsangYong החלו לייצר מכונית סדאן יוקרה מכוניות-הנוסע חדשה יו ר חדש ורכב חדש Rexton, אשר הותקנה מנוע דיזל 2.7 L נורמלי. בשנת 2004 בשוק הרכב הוצג רכב חדש אחר כלי רכב חדשני רב תכליתיים, Rodius/Stavic.

About

Categories: כללי תגיות: