מכוניות זרות של רוסטוב על דון

בכל שנה במדינה שלנו הופכים להיות יותר ויותר פופולרי מכוניות זרות. עכשיו זה אין בעיה לקנות או למכור מכונית רוסטוב. הוא הבין הבולים זרים של המכונית. מבחינה היסטורית, זה יצרנית רוסי יותר ויותר מתסכל ברכב שלנו. חוסר מימון מונע יצרנים שלנו, כגון AvtoVAZ, גאז, אוא ז לפתח חדשה, מודרנית ואמינה יותר דגמי מכוניות.

במצב כזה יצרנים המכונית שלנו נאלץ רק מנסים לשדרג את המודלים הקיימים מנסה אותם קרוב יותר תקנים אירופיים. לא עושים דברים מודרניים והוא לא מספיק טובה, רוסי מכוניות הופכים להיות פחות אטרקטיבי בשבילנו. ולבנות המדכא ביותר איכות של כלי רכב שלנו, ואביזרים. אין זה סוד כי המכונות ייצור גרמנית או יפנית הופכים יותר ויותר פופולרי ברוסיה, כי במשך זמן רב, לשמור על המותג, וזה מצדיק את הכותרת של המכוניות האמינות ביותר. חלופה טובה שלנו dorozhajushhim יותר מכוניות הפך חדש ניסן Almera הקלאסי. המכונה, נתקל יצרן יפני אמין, ולבגדים המכוניות לאין ערוך טוב יותר את עלויות הייצור שלנו זמין רוב ברכב שלנו. באופן טבעי, Almera הקלאסי יהיה עדיף יותר מאשר Priora אותו מן Avtovaz כאשר ההבדל במחיר לא כל כך גדול, כמה נהדר הוא ההבדל באיכות! Almera הקלאסי עתיר תכונות נוספות: אחורי jelektrosteklopod’emnikom, עורק מרוחק פתיחה, לכוונן את גובה במושב הנהג, גלגלים מסגסוגת 15 אינץ, מערכת קול עם נגן תקליטורים, אנטנה EBD, סיוע בלם, כוחות בלימה מערכת הפצה אורות ערפל. יקר יותר אח Al'mery קלאסי ארץ היצרן, אבל להשאיר רושם בלתי מחיק מהמראה לבד מיצובישי לנסר X בגוף האחרון מזוהה ליד הרכב 2009 של השנה.

כל לדעתם אגרסיבי, זה מראה שיצרת עבור התנועה, למען הניצחון. מסתכל על החלק הקדמי של קווי optekaemye המשדרות כוח ולחץ, נראה כי מדובר התפרצויות עתידיות לתוך ההווה שלנו! בתא הנוסעים חסר כל אז חשבתי גאווה נשכחת והפגמים בעולם שבחוץ. דלתות סגורות בחוזקה אל תתנו מעצבן הרעש מהרחוב, מערכת בקרת אקלים אוטומטית, מושבי ספורט מרווחים פוזה אווירה נעימה של ביטחון ושלום. לוח כלי נגינה, הסלון כולו עשויים מחומרים באיכות גבוהה מאוד. הציג לאחרונה חדש גרמני חדש-הדאגה פולקסווגן ג'טה, הופכת לפופולרית יותר, פופולרי במדינה שלנו. נראה דומה מאוד את אחיו הבכור פולקסווגן פאסאט לקח ממנו כל תכונות חיוביות, תכונות, והקדים את המכירות שלה ברוסיה. רכב זה מצויד עם מגוון רחב של בנזין ומנועי דיזל. כל אלה הם יטה נהדר. אפילו הצנועים ביותר מהם מפתחת 102 HP. חדשה ג'טה כל ערכות מצויד עם מערכת למניעת נעילת גלגלים (ABS). המערכת מניעת נעילת גלגל על הכביש חלקלק, הרכב נשאר לניהול. כפי יצרן ציוד נוסף מציע מערכת בקרת יציבות אלקטרונית (ESP). בזכות תכונות כגון ההגה של החלק האחורי הבולם, בלימות מערכת נוחות ג'טה גם במצבים קריטיים או תלול פונה תמיד שומר הקורס נותן עונג עצום אל הפקד הבעלים.

About

Categories: כללי תגיות: