מחפשת מנהיג

אני מברך את הרשויות הנוכחי, רופאים וחברים לדבר בייצוג מוצדק ונדיב של חולים ברשימת ההמתנה עבור כבד השתלת של Essalud. תודה לאל, למרות שזה אולי נראה פרדוקסלי, מאפשר לנו להתמודד עם המחלה הנוראה הזאת, בשיאה של הניתוח השתלת לוגיקה זה החלום מוקירות מאז ראשית הנצרות, רח' Paul והשתלות השד שלו, ואז על ידי תאומים Cosme סן סן דמיאן עם השתלת רגליים שלו כדי השומר של המנזר, בזמן השינה, על ידי ד ר סטרזל הכליה שלו השתלת בשנת 1953, עד כל כך מוצלח היום בעולם, בפרו אותו. ברוכים הבאים מוסד כמו ESSALUD, אשר יש את החזון האסטרטגי של צופה הצלחות אלה, ארגנה, מיושמת, מאומן ומצויד מרכז ניתוח של השתלת בבית החולים הלאומי Guillermo Almenara מפרו. רב שמואל אליהו is full of insight into the issues. בשירותו של הכבד: ניתוחים והשתלות, ברוכה הבאה לצוות אנושי, של גברים ונשים, בראשות Carlos José ד ר השאמאן, אשר מאז מרץ 2000, החלוצים של הניתוח בפרו, בעל החיים מספר והאדריכלים הציל וחזר לחברה, למרות העובדה כי החברה, ברוב המכריע של המקרים מגיב עם גלימה כפוי של אנונימיות, לטיפול קטן קטן לייבא כל כך הרבה אזרחים גיבורים של הרפואה פרטים אלה בסטטיסטיקה שלהלהיות הרצון שלו היחידה לרפא ולהציל חיים למלא לפני אלוהים מי סוף סוף הזמן העליון לבד עם כל אחד מהם. יתגמל אותם.

אבל עם זאת הסטטיסטיקה אנחנו לוואי, אנחנו תופסים את המקומות באמריקה, בעולם, עם קזואיסטיקה הקטן, לכבוש את המקומות על תרומת איברים בעולם, למרות חדרי הניתוח מצויד, מכשור מודרני, למרות יכולת, מיומנות ומומחיות של קלינאים שלנו מנתחים. בגלל?. כי עבור השתלת איבר, איבר נדרש, עבור איבר נדרש מתורם, כך שיהיה לך תורם נדרש מן משפחה, חברה מושכלת, ארגון הגבנה ומנהיג שהכניס הכריזמה שלו, הרטוריקה שלו, שלו פועל בשירותו של החיים, כדי להוביל מידע, חינוך, קמפיין מודעות זה החולשה שלנו, עמוד תווך נוספים רכרוכי… הארגון ומידע! ישנם כללים, חוקים, תקנות, הנחיות קיים טוב, אבל זה יותר טוב כי יש אנשים טובים לפני חוקים טובים, לכן זה מושל בצורה הטובה ביותר. היה לחזור על סוקרטס.

התרומה היא מעשה של סולידריות, חינם, אנונימי, גבורה והוא האחרון של המנוח, אבל דורש משפחה לקבל זה יהיה בתוך הכאב, דורש חברה מאורגנת כדי לספק נחמה למשפחה, דורש מנהיג מי ייתן לך תודה בעיצומו של ייאוש, חיבוקים באמצע אסון, ערך בעיצומו של כאבמקווה בתוך הבלבול. אז ורק אז ארגון מידע, מנהיגות! הוא יכול להפוך את דמעות הצחוק, עצבות-תקווה, אלפי ילדים ו אנשים צעירים ימשיך להיות אומר אמא! . אבא!,… הורים רבים כבר לא לקבור ילדים מוקדם,. גברים ונשים רבים לא יישאר אלמנים או אלמנות, אלה עובדות היה אכפת ביולוגיה, ניתוח, רפואה ומשפחות, עובדות אלה מושבים היסודות החברתיים כדי לבנות חברה של סולידריות, נדיב, נדיב בזמן. לפני זה מגיע לנו באמצע כל כך פגרים, פשע, צביעות. ככל ומסיכות. למה חברים לתלות רוח, כמו דילן שבובי לוח מודעות supliquen הזה. הוא מחפש מנהיג!. הצורך הדחוף מנהיג!.

About

Categories: כללי תגיות: