לראות את מורשת האינקה ולהזמין Hotel קוסקו

להפיק את המרב מהחופשה שלך רוב התיירות בעיר של קוזקו, פרו. המחלקה של קוסקו זה נקרא גם הבירה הארכיאולוגית של אמריקה, יכול מאוד להיות. טיול שעה במטוס מפריד את עיר הבירה של קוסקו בפרו. כצעד ראשון יש להפריד בין חדר ב- Hotel קוסקו, רצוי סמוך למרכז העיר. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל. רוב האטרקציות בקוסקו ממוקמים באזור זה וסביבתו.

החלק גישוש מכוונת את לוח הזמנים של בוקר, הרבה על מה מדובר כאן. הרחובות היסטורי ומסורתי מאוד בולטים כמו גם כנסיות קולוניאליות. הליכה דרך אזור זה הוא חוויה מאוד נעימה, אכן, קרוב אומן הסמלי ממוקם מחוז סן בלאס. יש מקום טוב יותר לקנות עבודות־יד, מוצרי אופייני של האזור זה שכונת סן בלאס, אשר מוקף גם שרידים ארכיאולוגיים. Hotel קוסקו באזור זה יהיה אידיאלי.

בלילה מרוכז למרכז בידור מועדונים ומקומות רבים העיר בלילה. קוסקו מקבל מספר רב של תיירים זרים ומקומיים במהלך כמעט כל השנה. תיירות היא המקור העיקרי של הכנסה באזור, לבקר, להזמין Hotel קוסקו. המסע אל מאצ'ו פיצ'ו זה יותר צפויה על ידי כל התיירים שמבקר את קוסקו ובפרו. יש שלוש דרכים להגיע אל המצודה של מאצ'ו פיצ'ו. המלון המסורתי ביותר נמצא ברכבת, עם משך של שלוש שעות; השניה, לאוהבי של תיירות ההרפתקה היא תוואי שביל האינקה, עם-ארבעה ימים של מסע. והוא הכי חדשני, יקר להגיע במסוק כדי לעיירה אגואס קאליינטס. ללמוד על מאצ'ו פיצ'ו היא חוויה יזכרו עבור תמיד. לשהייה נעימה, ספר. הבירה לימה גם יש הרבה מה להציע. המגוון הוא רחב מאוד. שרה Martínez כותב מאמרים עבור התיירות, כולל טיפים רבים לחלוק עם הקוראים שלך. קרא מאמרים שונים.

About

Categories: כללי תגיות: