לניקוי חלונות

אנו מראים לכם כמה טיפים וטריקים כדי לנקות את זכוכית החלון או גבישים של מכוניות: בעיקר להשתמש עור עור יעלים לניקוי קריסטלים, בד יכול לשמש, אבל זה לא משאירים מוך. עבור חלונות גדולים ניתן להשתמש ספוגים עם אשף להרחבה, וסיירו עם גומי להקליד המגבים למעבר ייבוש, עד למטה, יבש הבוהן של מסטיק כל מעבר כדי להימנע להשאיר סימנים על הגביש, ויש כלי נושא ספוג מצד אחד, מצד שני חשוב השתמש גומי מים חמים, אין להשתמש מים חמים. עדיף להשתמש שני דוודים עם מים ועם שני שריג, עם כל התחנה ועם אחרים להבהיר. עיתון הוא טוב מאוד לייבוש. זה עשוי להיות מדולל במים חומץ וכך למנוע את השימוש יקר, מלבד היותו מוצרים ידידותיים לסביבה. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר.

עבור גודל נורמלי קריסטלים לשטוף נקי מהשוליים כלפי המרכז, עד שהוא מתייבש. לשנות את המים לעתים קרובות שטיפה, כדי להימנע משאיר כתמים. אין לשפשף עם מטלית יבשה מלוכלך של windows, יכול לשרוט את הזכוכית. לא מומלץ לנקות הגבישים בשמש כיוון שהוא יתייבש מהר מאוד יעזוב מותגים רבים. אם יותר מדי דטרגנט בארה ב נותרו משקעים רבים, עדיף בהרבה להשתמש במשורה, סבון אינה מתאימה, הרבה קצף, צריך לשטוף עם הרבה מים. . זה לא רצוי לנקות גבישים בטמפרטורות נמוכות מאוד כי הזכוכית היא מאוד שברירית.

הזכוכית משני הצדדים, לעשות את זה בצד אחד אופקית ונקי השני אנכית, אז אתה יכול לראות הסימנים. תרגיל יעיל מאוד עבור כתמים זבובים ויתושים היא לנקות אותם עם תה חם, לקפוץ פלא. אם אתה משתמש עור עור יעלים נקי לא להשתמש כימיקלים, דטרגנטים או מוצרים דומים כפי שהם למטה הזמש, השתמש מים חמים עם חומץ, מתיל אלכוהול. ניתן למצוא גם מספר הסיבובים בהם יותר ככה באתר האינטרנט של.

About

Categories: כללי תגיות: