ליסינג

לפי שיטה הליסינג כרוכה שלוש מפלגות: המחכיר (המוכר), החוכר (הקונה) לבין חברת הליסינג. המהות של ליסינג הם: בעל חלק את הכספים הדרושים כדי לרכוש מכונית אמיתית, נדל"ן או ציוד, החברה מביא אותם חברת הליסינג כמקדמה. חברת ליסינג אמצעים משלהם רוכש מן הנכס משכיר, שצוין על ידי החוכר. חוכר (הקונה) משלם לחברה תשלומי הליסינג בתוך הזמן המוגדר בהסכם ליסינג, לאחר תשלום כל החיובים החוכר הופך את בעל הנכס. זוהי תוכנית של כספי חכירה. כאשר המוכר leaseback מקרקעין בעת ​​ובעונה אחת משמש חוכר, או במילים אחרות, בעל הנכס של החברה מוכרת את הנכס לחברת הליסינג עם רישום סימולטני של ההסכם על חכירה לטווח ארוך פיננסיים (ליסינג) של רכוש לשעבר שלה, ולהעביר רכש חוזר ובעקבות הבעלות לחוכר.

בעל רכוש היא חברת הליסינג עד לפירעון מלא של תשלומי החכירה החוכר. החדר עשוי להיות על מאזן של חברת הליסינג, ואת הארנונה כלולה תשלום שכירות, החוכר נלקחת בחשבון לחשבון משיווי משקל. מסוגל לסיים אפשרות, שבה הרכוש רשום על המאזן של החוכר, עם כל הכספים שלאחר מכן התוצאות עבור הקונה, תשלומי החכירה, במקרה הזה הם קצת קטנים יותר. "המקצוענים" היתרון של עסקה של ליסינג ליסינג על הלוואה בנקאית הטפסים הניתנים על ידי החוק של מס יתרונות. אם הארגון רוכש את הנכסים הקבועים עקב אשראי, שהוא משקיע הון משלו, אשר נוצר מן הרווחים. רווח כפופה למיסוי. בניגוד להלוואה בנקאית, תשלומי החכירה לא נתפסים התחייבויות, אבל כהוצאה הנוכחי, אשר משפיע על מפעל הדיווח. יכול לשמש אובייקט של הליסינג את הפחת המואץ גורם של עד 3 מופחת שהתקופה הכוללת של מס רכוש, מאפשר לחברה להתאושש במהירות את העלות באמצעות עלויות ההשקעה.

עם תום הנכס הסכם שכירות משתקפת החוכר לכל הפחות, או אפס ערך השייר. ליסינג מאפשר את המפעל עם חד פעמי מינימלית עלויות רכישת ציוד ומכונות ב מספיק כמויות. אין צורך ברכישת רכוש יקר לצבור כספים משלהם, בדרך כלל מושקעים במניות, מוצרים מוגמרים, מעורבים התנחלויות עם החייבים, כלומר, הם מקור מימון הפעילות השוטפת. חוזה הליסינג ניתן להסיק לתקופה ארוכה יותר מאשר הסכם ההלוואה. חכירה לטווח הנדל"ן, למשל, יכול להיות עד 10 שנים, הרבה יותר הלוואות קונבנציונאלי. בטחונות במקרה של ליסינג מימוני הציוד עצמו למעשים או רכוש. ליסינג יכול להיות יתרון חכירה בשטח מסחרי. לעתים קרובות מאוד בגודל של החכירה תשלום פחות שכר דירה עבור השימוש בשטח זהה, בנוסף, החוזה אינו סיכון של פינוי או להעלות את שכר הדירה. "חסרונות" ליסינג להיכנס יחסי השכירות, כל מפעל מניח סיכונים מסוימים: הוא קיבל ציוד נחשב רשמית להיות מושכר ובבעלות חברת הליסינג. זה יכול להיות, למשל, נתפסו על החובות של החברה, גם אם גדול חלק מן התשלומים זה כבר נעשה. הבנקים בעניין זה הוא יותר אמין. הבעיה של מציאת ומשיכת השקעות לטווח ארוך כדי להרחיב את הייצור, ציוד מודרני וטכנולוגיות חדשות הוא נוכחות של ארגונים רוסיים רבים. במצבים בהם המערכת הבנקאית הוא חווה מתח, הזדמנויות השקעה זיכויים מוגבלים, הליסינג הוא אחד הזולה והיעילה ביותר דרכים כדי לממן את המשך הפיתוח.

About

Categories: כללי תגיות: