לוגו הצבעים

הלוגו, לדעתי, יכול להיקרא רכיבי העיצוב חשוב ומורכב ביותר. הלוגו הוא מהות העבודה של המעצב. מתי הקומפקטיות שלו יש לו מידע עצום לטעון. Memorability ו בהירות-זאת אומרת, אולי, ובמאפיינים החיוניים של הלוגו. הסמל חייב בזהירות תוכנן, במומחיות וגם מודפס על נייר, או בכל מקום אחר. קשה להפריז בחשיבותו של צבע פתרונות לשימוש בסמל. כאן, כמובן, כולל הקשיים שלה.

כל אדם תופס צבע שונה. הרגשות התפיסה של אותו צבע באנשים שונים עשוי חולקת על דעתך. אז, בעת בחירת צבעים עבור הסמל, שאפשר לסמוך עליו אופנה או בחר צבעים אקראיים? אני מאמין שזה. לא מכאן. אין צורך לרצות את כולם, זה מספיק כדי לזכור את העקרונות הבסיסיים של החלונית ' בחירה '. הידע של רוב מאפייני פרחים (1) ושילובים שלהם יעזור לך כאשר אתה בוחר להגדיר צבעים לשימוש בסמל. שקול גם היבטים כאלה:-לוגו חייב לעבוד ב התמונה בשחור-לבן, או, לפחות, גווני אפור, למרות דרישה זו היא מחמירים פחות.

. זה לגמרי התוצאה של שיקולים מעשיים… בעת הדפסה בגווני אפור לוגו, לא מוכנים על התמונה בשחור-לבן, ניתן להציג את עצמם לא עם היד הטובה ביותר. אבל לאורך זמן, זה נעלם עצמה. יותר ויותר, נשתמש מסמכים אלקטרוניים, הכל הופך להיות זול יותר הדפסה של תמונות מקצועי בצבע מלא על נייר. זה יהיה, תמונת הסמל הראשי אם זה לא שחור-לבן במקור צריך לפגוש את הטווח-CMYK, קרי, הצבע של הלוגו שחייבים להיכלל ההדפסה לסולם הצבעים. גם אם אתה יצרת אותו, לדוגמה, בתצוגה של הצבע HSB, אל תשכח לתרגם את התמונה הסופית ב- CMYK. . תחשוב על זה מעבר צבע השיוכים הקשר שהוא מחולל. צבע יש השפעה משמעותית על מצב הרוח ועל הרגשות של העם. בשום פנים ואופן לא רק אדום וצהוב משמשים בתעשיית המזון, ו כחול או כחלחל ניתן לראות את העיצוב של ארגונים מתן שירותים רפואיים. אתה צריך להבין לעומק איך משפיעה על הנפש של זה או אחר צבע הסמל, או את הרכב שלהם. אם אתה צריך בחר צבעים עבור סמלים המתארים בעיה אמיתית אובייקטים לא ספציפית. אך מלא של מצבים שבהם את הצבעים פשוט נבחר. אז למה להשתמש כאן? במקרה זה, אתה יכול ללכת על הכביש בחירה של צבע שילובים, אומרים במעגל צבע (2). אבל בכל מקרה אתה צריך לנסות להסתכל מספיק צבעים עם ניגודיות (3). להכין את הלוגו צריך הרבה כאן את הידע ואת הידע של התיאוריה צבע, התיאוריה של טפסים, וכמובן מספר של הכישורים הדרושים לשימוש תוכנת גרפיקה. זוכר. שם אין גבול לשלמות.

About

Categories: כללי תגיות: