לבלוגים עבור רווח משתמש AdSense

מאמר זה נועד ללמד כיצד לנצל את היתרונות של בלוגים, כתיבה באתר אינטרנט בצורה של פוסטים, מבלי לבזבז כלום. מפתחות רעיון זה למצוא שתי תוכניות על-פי גוגל, Blogger.com ו- AdSense. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. השלב ברור הוא תחילה למצוא נישה אקולוגית. למרות שזה אפשרי יש בלוג עניין כללי, יתכן שלא יהיה רווחי כמו אובייקטיבית כמו נושא מסוים (לחץ כאן כדי לקרוא את הלוגיקה של פעם אחת הם התיישבו על נושא כי אתם אוהבים, זה הזמן ליצור את הבלוג שלך.) Blogger.com אידיאלי למתחילים. לא רק הוא מודעות חינם (וגם ללא תשלום), שלא כמו רוב חינם שירותי אירוח, שילבה את התמיכה AdSense (עוד בהמשך).

לעת עתה, לבחור בשם מתאים, אבל קליט ולבחור אחד העיצובים מוכנה מראש. כמובן, עכשיו יש לך להתחיל להרוויח ערכי בבלוג שלו. ישנם שני סוגים עיקריים של הודעות. הסוג הנפוץ ביותר של תוכן בבלוגים נראה שיש ההערה קישור מקור חדשות אמיתיות או באתר האינטרנט של עניין. אז יש הודעות של התוכן המקורי לאחרים יש קישורים לדפים שלהם (כפי שאתה עושה בההערה שלך הודעות). כך או כך, ודא כי זה מעניין הקוראים יש לחזור אחורה. עכשיו זה הזמן להגיש תוכנית גוגל אדסנס.

AdSense הוא לשלם לכל לחץ אשר תואם את המודעות על התוכן של הדף. בכל פעם שמבקר באתר לוחץ על אחד מקישורים אלה, אתה מקבל כמות קטנה של הכנסה (המספר המינימלי של מפרסמים באפשרותך להמר על קישור הוא $0.05, אשר מקבל אחוז.) ביטויים רבים אולי הצעות מ עד כמה דולרים קליק). התוכן של האתר שלך קובע אילו פרסומות יופיעו, כך הכמות כי בסופו של דבר יהיה צריך לבצע. את המיקום והמראה של המודעות, עם זאת, רק יכול להשפיע כל כך גדולה ב כמה שהם עושים. יש כמה טיפים כדי למקסם את הכנסות פרסום. ראשית, הופעתה של התוסף עצמו חשוב. גוגל בבירור תוויות כל היחידות כמו פרסום, אך מאפשרת לך לקבוע את צבעי הקישורים והרקע. חשוב זה חופף המראה של האתר שלך. ברור יותר מאשר מודעה, ככל הנראה הוא זה מבטל את המבקרים. לא פחות חשוב הוא המיקום של הבלוקים של המודעות. הם אמור להופיע בחצי העליון של הדף, רצוי בצד שמאל. פעולה זו מבטיחה כי המודעה נתפסת על-ידי רוב המבקרים. לאחר שיש מכוסה הבסיסים, הזמן שלך כך אתה יכול לחוות לגלות מה עובד הכי טוב עבור הבלוג החדש שלך. החלק הכי טוב הוא זה לא עולה כלום כדי לנסות. כריס נהרות הוא סופר כדי לבקר באתר כדי ללמוד עוד אודות הגדלת ההטבות דרך חברות ולשלם לכל לחץ על תוכניות. הפריטים המופיעים באתר רק שבוע עד שהם unionized.

About

Categories: כללי תגיות: