כיצד לקדם את המותג שלכם

מיתוג מתחיל הרבה לפני הייצור של הטובין יכולה להימשך במשך כמה שנים. עם זאת, תחילה עליך להבין כי אתה לא צריך לזרוק כסף על הקמת וקידום המותג, המבוסס יהיה לשים באיכות נמוכה הסחורה. המותג יפעל על במוחם של הקונה רק כאשר התוכן של 'חבילה' תהיה מובטחת איכות יציבה brendovskaya אגדה לא יהיה בקונפליקט עם האפור מציאות. הקונה טובין פגומים הביתה יכול לקנות רק פעם אחת, עבור בפעם השנייה להוציא על זה לא יגרום אחד. ישנן שתי דרכים של מיתוג: משלהם עם המתאים חברות (כמו פרסום כלל, ו – PR-סוכנויות). הדרך הראשונה מאפשרת לך לחסוך קצת אגורה, אבל צריך קצת מאמץ על מיזוג של המושג של מיתוג. הפונקציה של פרסום ויחסי ציבור, סוכנויות נבנית במקרה זה התגלמות של רעיונות מוכנים. מיתוג ביצועים טובים על העיקרון של "מנהל את עצמו" מראה המיקום הנוכחי של המותגים בשוק המקומי.

לקבוע את הערך של המותג הוא מאוד קשה, והן דוחות כספיים חברות בלתי אפשרי למצוא אותו באמצעות צימוד עם הנכסים האינטלקטואליים אחרים, כגון פטנטים, טכנולוגיות, ניסיון במערכות ייצור distibyutsii כי כבר רכשה במשך הזמן. עם זאת, מומחים מנסים להעריך את הערך של המותג האמין ביותר בתחום הטכניקה בעולם משתמשת אינטרברנד חברה אמריקאית. עם זה נובע, למשל, העלות של המותג קוקה קולה – $ 83,3 מיליארד דולר, המהווה 60% משווי השוק הכולל של החברה. עם זאת, שימוש זה מתודולוגיה לחישוב הערך של מותגים מקומיים קשה מאוד. אכן, המצב הכלכלי והחברתי יציב במדינה, כמו גם "לילדים" עידן המותגים לעשות את זה בלתי אפשרי להקים הכרחי אפשרויות ההתיישבות.

במקביל, כל המומחים, לפחות קצת מעורב מלאכה זו (אמנות), פה אחד טוענים כי מיתוג – זה תענוג יקר מאוד. הרשם המותג שלך אינו אפשרי, שכן הוא מושג מורכב ופסיכולוגי עמוק שקיים על הקונה ברמת התת מודע. סימן מסחרי רשום. על פי משרד הפטנטים, העלות להכנת בקשה לרישום סימן מסחר היום הן על 3,000 רובל הממוצע. בקשה לרישום בכל 3 כיתות (באופן כללי, 84 שלהם) הסיווג הבינלאומי של סחורות ושירותים עלות המפיקים המקומיים 1000 רובל. כל מחלקה נוספת עלויות 500 רובל. "התכתבות" המינהל יכול להימשך 2-3 חודשים, רשימת ההמתנה לתעודת רישום של – 2-3 שנים. מהם היתרונות על פני המותג מוצר קונבנציונלי: מאפשר לך לקבל הטבות נוספות; מפשט את הליך הבחירה של הצרכן, מספק חיבור רגשי עם הקונה, מזהה את יצרנית סחורות אחרות כגון בין הטובין של המתחרים, דרך קלה הקשורות המפיק שווקים, יוצר את התנאים לפיתוח מוצלח של עסק חדש.

About

Categories: כללי תגיות: