יהלום אדום: נדיר ונפלא

יהלומים אדומים נחשבים כאחת יותר נדיר בעולם. בגלל הנדירות שלה קיצוני, זה סוג של יהלום הוא ביותר מחוזר על ידי אספנים של האבן היקרה בעולם. ב 20 השנים האחרונות, היו מעט מאוד יהלומים אדומים אשר הושמו על מכירה ע י בכל רחבי העולם והכל במחירים מאוד גבוהים. למעשה, רוב אבנים אדומות אלו נמכרו ב 1 מיליון דולר ליחידה. מוסיוף אדום יהלום, יהלומים מוסיוף אדום נחשב כאחת היהלומים יוקרה היקר ביותר בעולם. קטע זה של אבן החן התגלה לראשונה על ידי חקלאי ברזילאי, באמצע שנות התשעים, נרכשה על ידי חברת היהלומים ויליאם גולדברג.

אחר כך נרכש על ידי מוסיוף תכשיטים בע מ, החברה נתנה לו את השם של מוסיוף אדום יהלום. לבירורים בנושא יש לפנות ל חברת היהלומים לאו שכטר שמבין יותר ממני. את היהלום הזה של קראט 5.11 בוצע ללא כל רבב פנימי, שהופך לאחד יהלומים אדומים יקרים יותר. היהלומים מוסיוף האדום המפורסם נמכר כ 8 מיליון דולר של שנות ה-90. את מומחים מאמינים כי הערך של היהלום הזה גדל מאוד מאז אז, זה חתיכת בקלות שיש מחיר של יותר מ-10 מיליון דולר. הרשת הצעירה דה יאנג האדום היא יהלום אדום של קרט 5.03 והוא נחשב כמו הוא השלישי בגודלו בעולם. היהלום הזה הוא לא 100% אדום טהור.

האבן בעלת גוון מעט חום. מאז היהלום הזה יש צבע ייחודי זה נמכר פעם כמו גארנט אדומה. למרבה המזל, זו החתיכה של אבן חן היה התאושש וזיהה מאוחר יותר להיות יהלום אדום מאוד נדיר. הרשת הצעירה נמצאת כעת תחת משמורת על הסמית'סוניאן בוושינגטון במוזיאון אם אתה מעוניין לראות את הרשת הצעירה, לבקר במוזיאון המכון הסמיתסוני בוושינגטון כדי לבקר וללמוד עוד על יהלומים בעמוד של.

About

Categories: כללי תגיות: