טיפים לסובלים אלרגיות האביב

בשנת 1819, דוקטור ג'ון בוסטוק היה הראשון לחקור הנטבל בחום גבוה של henoa טקסט מדעי. חמישים שנה מאוחר יותר, צ'רלס בלייקלי היה הקשר בין הסימפטומים של אותו האבקה. שניכם מדענים סבלו הסימפטומים. אותו הדבר תקף בכל אביב, כמה ספרדים שישה מיליון אבל כמה טיפים פשוטים יכולים לעזור לנו כדי להפוך אותם יותר לניהול. ברור הדבר העיקרי הוא שכח טריקים ולתקוף את הבעיה במקור בתרופה היסטמין. תרופה.

זה נהיה יותר רגשית, זה בנוסף, עם הדור השני בתור תרכובות Clarityne, השאיר תופעות לוואי כגון נמנום. הם לא צריכים מתכון, אז פשוט בצע את ההוראות תשקיף, רוקח. -אחרים אבל ברור, של המועצה לא על ידי זה פחות חשוב, הוא לזהות את המקור של אלרגיה שלנו, כדי למנוע את זה. -רוב הזמן, עד כמה אנחנו רוצים למנוע את זה, אנחנו ייחשף לזה, בגלל האוויר. הם החלקיקים לדבוק השיער שלנו, את הבגדים שלנו, אנו נכנסים ¦ ojosa את הסיבה בעלת שינוי ומקלחת בבית או השימוש של משקפי שמש עשוי להיות מועיל.

-גם נוכל להימנע רבים של החלקיקים הימנעות לחשוף אותה בבית או במכונית. חלונות סגורים, שימוש במיזוג אוויר לאוויר (הצעד הקודם עבור מסנן טוב, ברור) יכול לשמש אותנו burbujaa. -חשיפה טבק, כל סוג של עשן, ¦ contaminaciona כל זה לא רק עוזר לפתח אלרגיות, אלא גם כי הסימפטומים שלהם להתרחש עם כוח גדול יותר. -בסופו של דבר, אלרגית צריך לבדוק את הריכוז של אבקה באוויר, באופן סדיר להתאים את תפוקתן אליו במידת האפשר. ככלל, יבש, חם או סוער ימים הם הכי גרועים. באופן דומה, ריכוזים נוטים להיות 5 הגבוה ב-10 בבוקר. קישורים מעניינים: פורטל עם חדשות וטיפים. הוא קטע שבו שנוכל להתייעץ רמות ריכוז של אבקה בקבוצה הספרדית ראשי הערים של חילופי מידע וייעוץ בתוך הרשת החברתית. מבוקרים על ידי איש מקצוע, היא מציעה גם קשורים סרטי וידאו ותמונות. לוקח אלרגיות עם קצת הומור פורטל מאלרגיה, מומחים לטיפול.

About

Categories: כללי תגיות: