חוג ידידי הפקולטה מד אור פרמטר קדמי

מטר פרמטר אור של פנס, פנס לשגר photometer סתר, חוג ידידי הפקולטה-01 מיועדת לבקרת מצב טכני של התקני תאורה חיצוניים כאשר חקירה לפי DSTU 3649-97. סטר קרן קדמי, מאפשר photometer חוג ידידי הפקולטה-01 לבצע את המדידה פרמטרים של אור הפנסים של מכוניות, משאיות, טרקטורים ומכונות חקלאיות. Photometer חוג ידידי הפקולטה-01 יש מגוון רחב של מאפייני מדודה של התקני תאורה, כולל אורות פנסים קדמיים הקורה הראשית ו טבל, חניה אור, לאותת, ולמדוד את הזווית של אלומת האור, תדירות, מסלול וזמן השהיה מהבהב אות אור על פי DSTU 3649-97 כאשר עורכים מצב בדיקה טכנית של כלי רכב. גרסאות אחרות של שם photometer, IPF01 חוג ידידי הפקולטה-01 תכונות:-מדידה של הזוויות של הנטייה של קרן הקדמיים של מכוניות-מדידת עוצמת הארה מכשירים למדידת אור חיצוני הזמן מרגע מחווני כיוון לפני הסדרה הראשונה של מדידה בתדירות ניצוץ של הבזקים של הכוח אינדיקטורים-העצמי-הכילה כיוון לספק (סוללה li-ion)-הזן את מספר הרישום של הרכב, הצטברות רציפים של מדידת תוצאות בזיכרון מאגר להעביר ל PC-העברת תוצאות מדידה של LTC מרכזי מחשב-עבודה בהיקף של פקד טכניות אוטומטיות קווים LTK. היתרונות של חוג ידידי הפקולטה-01:1. משקפות את עמדות-01 מטר תוצרת את המדינה לרשום של מדידת תחת מספר 23157-02 של אוקראינה.

2. המכשיר היחיד בשוק עם הפונקציה regloskopa (2 ב 1). 3. מדידה של קרוב, רחוק (כולל נורות קסנון HID), סמן אור, רוטרי, המכונית אור ערפל. 4. על פלטי מדפסת ועל הזדמנויות לעבוד ב LTC RS-232 לפלט נפוצות פרוטוקול המחקר של המצב הטכני של הרכב עומד בדרישות על פי DSTU 5. ניידות מקסימאלית המכשיר מסופק עם ספק כוח אוטונומי (סוללה li-ion). 6.

טווח טמפרטורות (מ-10 מעלות +40) הפעלה מאפשר השימוש של מטר ללא חימום המקומית ובתנאים שדה. 7. הנוכחות של מסילות (אופציונלי) מאפשר להשתמש בהתקן באתרי הדרך סלולה. 8. קיום ומציג מסך אלפאנומרי עם תאורה אחורית. 9. מדידת תוצאות זיכרון, האפשרות של היכרות עם לוחית רישוי המכונית פרוטוקול אבחון. Photometer חוג ידידי הפקולטה-01 הזנת את המדינה לרשום של מכשירי מדידת של אוקראינה תחת מספר 23157-02

About

Categories: כללי תגיות: