זכוכית

חלון רכב הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר של המכונית. הודות לו, אתה במסלול, bezoasnosti, שתיקה. לכן יש צורך לבחור כראוי חלון רכב. כי הבחירה היא גדולה מספיק, אתה צריך קודם כל פוקוס על האיכות של הזכוכית, האיכות יכול להבטיח רק את המותגים המפורסמים ביותר. שניים מהם מתוארות בקצרה להלן. SAINT-GOBAIN היא שקבוצה בינלאומית עם המטה בפריז משלבת יותר מ-1000 חברות ב- 46 מדינות ברחבי העולם.

הדאגה מייצר חומרי בנייה, זכוכית, כמו גם מגוון של חומרים ההיי-טק, לוקח את העמדה המובילים באירופה ובעולם על כל סוגי מיוצרים מוצרים. ההתמחות של הקונצרן היא הפיתוח והייצור של זכוכית כלי רכב, ידוע ברחבי העולם תחת שם המותג של סנט-GOBAIN SEKURIT. ראוי לציין כי כל מכונית האירופי השני מתגלגל המסוע עם זכוכית SAINT-GOBAIN SEKURIT. ב מוצרים קיימים: הקדמית, צד אחורי Windows כשקוף ואת כהים עם מגוון רחב של אפשרויות, כגון הגנה מפני השמש סטריפ, חימום, צלחת, גשם, חיישן, מהדקים מראות וכאלה. ידוע המותג ברחבי העולם זכוכית כלי רכב SEKURIT SAINT-GOBAIN פיתח במרכזי מחקר מדעי ה-5, והופיעה על צמחים 38 סנט-GOBAIN הקונצרן.

SAINT-GOBAIN SEKURIT זכוכית מגיע על מסוע מובילים רכב ענקים כגון אאודי, BMW, פולקסווגן, מרצדס בנץ, פורד, וולוו ואחרים. תוך כדי SAINT-GOBAIN מספק חלון רכב, חלקי חילוף שוק. הסינים החברה XYG: ושות' Xinyi קבוצה (זכוכית) הפועלת משנת 1988 ואילך, הוא יצרן מוביל של הכביש ובניה זכוכית באסיה. מייצרת זכוכית רכב PPG וסרטים פוליוויניל butiral'noj Du Pont Butacite. כיום כ-60% על ייצור של שמשות מיוצאים ל יותר מ-70 מדינות, עם הייצור השנתי ב 2 מיליון דולר זכוכית. החברה הינה אחת החברות הגדולות בעולם. לחברה יש את קווי ייצור אוטומטיים מהמתקדמים וציוד של ארצות הברית, שוויץ, איטליה, פינלנד, ו אוסטריה. מוצרי החברה מיוצרים על קרון זכוכית טכנולוגיה הם מיוצרים עם כבישים סלולים הם עמידים בפני שחיקה שחיקה, אשר מגביר את חיי השירות של avtostjokol. חברת XYG הינה ספקית של זכוכית כלי רכב. מותגים כמו: פורד, פולקסוואגן, הונדה, GM, כמו גם לגבי מכוניות סיניות: דובדבן ו BYD. החברה הינה בעל אישור איכות גרמנית XYG. בחירה של חלון רכב, שווה לשים לב היצרן שלו, כפי שהוא ביותר שהוזמן הטוב ביותר של איכות. כפי שאתה יכול לראות, החברה SAINT-GOBAIN מהמשרדים המובילים הם XYG על ייצור של זכוכית, ועל איכותה ברמה הגבוהה ביותר!

About

Categories: כללי תגיות: