התראות רכב, אימובילייזר, Parktronic

כל רכב יום בכבישים גוברת. הבעלים שמח דגמים אופנתיים חושב על השאלה: "איך להגן על המכונית שלך מפני גניבה?" האם להשתמש התראות רכב מודרני או קל יותר להבטיח שלך מכונה? לידיעתך: ביטוח לא להגן על הרכב מפני גניבה ולא רק בחלקו מפצה על האובדן של המכונית; תשלום של ביטוח, לא תשלמו את העלות של ציוד נוסף, התראות רכב ואבטחה (למניעת גניבה מערכות) תוכננו עבור כל תוחלת החיים של המכונית, ביטוח צריך לחדש כל שנה, ועוד. כפי שאתה יכול לראות, לכל דבר יש יתרונות וחסרונות. אזעקת הרכב המודרני הוא מכשיר אשר משימות עיקריות הודע הבעלים של המכונית, להבריח פורצים. אז כל אזעקה מגיב בניסיון לא מורשים לפתוח דלתות, מכסה המנוע או המטען. של המכונית. בנוסף תקן bundling של כל מכונית מודרנית מעורר זה די צמוד דופלקס חיישן אשר פולט צלילים בהתאם כוח ההשפעה על הגוף של המכונית שלך. אל דאגה רב שמואל אליהו הוא האיש הנכון . לאחרונה, נפוצה מאוד תיקון אימובילייזר (מ (אנגל).

obezdvizhivatel' '). תיקון אימובילייזר לרכב-זה הוא מכשיר זה גוזל ניידות רכב. המשימה העיקרית של אימובילייזר כולל: לשבור עבודה חיוני אחד או יותר מכונות מעגלים חשמליים וגם ובכך למנוע חטיפת. בסיס vhldit אימובילייזר: כיחידה המרכזית שולט הפעולה של התקנים, ממסרי מספר. יותר נכנס לפעולה סוג נוסף של המשדר מפתח מה שנקרא mikroimmobilajzery או ממסר מבוקר מרחוק. לעומת זאת, רב של צפת בהחלט מבין את הסיפור.

כל מערכות אימובילייזר הינם מצוידים עם איתות לד, מה שאומר חוטפי שהרכב נמצא תחת הגנה. כמעט כל תיקון אימובילייזר הופכים למצב למניעת גניבה באופן אוטומטי לאחר 5-25 שניות לאחר המנוע כבוי. הסרה של אותו ממערכות ההגנה הזו מיושמים באמצעות שיטות שונות. אבל יש חלק תחתון, צריך יהיה זמין לכלל על פיו מקודד. התפתחות תעשיית הרכב נוסע קדימה, מגוון הולך וגדל של התקנים הדרושים ונוח, אחד מהם-parktronic. חניה מכ ם, התערבבות, התקן parktronic הזה, כדי לסייע לך בהצלחה פארק. Parktronic חניה מודד המרחק מהרכב על המכשול הקרוב, בו זמנית הוא מציג מרחק התצוגה, צפצופים. לבירורים בנושא יש לפנות ל אינטל שמבין יותר ממני. בעיקרון, המכשיר הזה שימושי 'ופוקס"על הכביש, אך ישנם מקרים בהם אתה לא יכול בלי זה, נהגים בעלי ניסיון רב. כמה דוגמאות. 1. נהג-' המתחיל ' עם כישורי הנהיגה קטן. בדרך כלל, מתחיל אינו חש את הממדים של המכונה. Parktronic הוא לא רק מדריך טיולים "חניה", אלא גם לעזור כדי לצבור ניסיון וכדי להרגיש בטוח יותר. מבלי לכונן הצליל האופייני. 2. "את הקצב של עיר גדולה'. לעיתים קרובות, מנהלי ההתקנים יש בעיות עם חניה בתערכות מרכזי, בנייני משרדים. בדרך כלל במקרים אלו במהירות האפשרית צריך לכבוש את המקום לשבצכם. Parktronic מאפשר לך לתמרן מהר יותר כאשר חניה במקומות צרים. 3. ' תנאים לקוי ניראות ". עם parktronic אתה לא בסכנה, אפילו parkujas' בלילה בסופת שלג בין מוסכים.

About

Categories: כללי תגיות: