השמנת יתר ללא ניתוח

Intragastric, טיפול ניתוחי השמנת יתר טיפול היא תוכנית אובדן משקל עבור מהשמנת יתר או עודף משקל. מכשיר intragastric גורמת לירידה במשקל עקב תחושת שובע אשר מפחית את כמות המזון הנצרך בכל ארוחה. מידע סיליקון intragastric, משך: 6 חודשים השרשה דרך הפה מוקדם שובע איטי ריקון הקיבה אינו דורש ניתוח comporta ללא סמים בלון קיבה דיאטה לטווח ארוך במהלך השבועות הראשונים הם תכופים מאוד בחילות והקאות כי המטופלת אינה מתאימה לתזונה המתאימה למצב החדש שלהם. עדיף להתחיל עם תזונה נוזלי, ואחריו המבוא פרוגרסיבי של דיאטה רכה לאכול מוצקים ומחץ. עבודה עם הטקסטורות מזון שונים (מתוך מסוימים בישול, טעם וריכוז), עם אורך של הזמן שנקבע על-ידי כל אחד שלבים, בהתאם לכל מטופל. שלושה נמצאים בשלבים פרוטוקול תזונתיים: שלב ההסתגלות: המטרות של מי הסתגלות לנשף, למנוע הקאות בחילות וכאבי ולהימנע התייבשות. לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור.

שלב של בלון intragastric: מטרות הינם אובדן מסיבית במשקל באמצעות דיאטה, פעילות גופנית, להקים חדש אכילה והרגלי חיים ולתחזק מצב של בריאות. שלב התחזוקה: מטרות המשך ירידה במשקל ולתחזק נרכשים הרגלי. לאחר הטיפול הסתיים והוא המסה נכונה, המטופל בדרך כלל אינו משחזר את הקילו אבוד, מאז במשך הזמן עבר דיאטה, הוא למד לאכול, רכשה על תקן הרגלי אכילה איך? הבלון קיבה הוא בלון להרחבה ורך סיליקון אשר מוכנס לתוך הקיבה דרך הפה ללא ניתוח, תחת הרדמה. הרופא ביצע בחינה ראשונית של הקיבה דרך gastroscope, ואם יש אי-תקינות הפריט הבא הוא המיקום בלון intragastric. לחץ כאן רבה של צפת ומצא עוד . פעם אחת בבטן מלאה של תמיסת מלח סטרילית, באופן כזה כי הכדור intragastric כבר גדול מדי כדי להעביר לתוך המעי ו מרחפים בחופשיות בתוך הקיבה. הצבת intragastric את משך הזמן משתנה בין 20 ל 30 דקות.

לאחר מכן, הרופא ישלוט כי המכשיר ממוקם כראוי, ומאפשר שעות ספורות לאחר החזרה הביתה. הבלון קיבה חייבים להישאר בין 6 ו 8 חודשים בבטן, פעם אחרי אשר הם יוסרו. במהלך חודשים אלה אתה חייב להיות נוכח ביקורי מעקב. 7%92%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%91%D7%99%D7%A1-%D7%A2/'>שלומי בסון. הנסיגה של כדור intragastric יהיה באותו אופן שבו עליו הונח, באמצעות אנדוסקופיה הרגעה. זה אמור לשמש ולכן יחד עם דיאטה בפיקוח תוכנית שינוי התנהגות המזון. מי יכול ליהנות? מערכת בלון intragastric שואפת לעזור לאבד אנשים במשקל מעל האידיאל שלך משקל לפחות 40 אחוזים, או 20 עד 25 ק ג עודף משקל… בנוסף המערכת בלון intragastric עשוי להיות שימושי במיוחד עבור חולים נחשב יותר מדי שמנים או עם סיכונים מוגזמת עבור התערבויות כירורגיות אגרסיבי. השימוש של מערכת זו כדי לרדת במשקל לפני הניתוח יכול לצמצם את הסיכונים המשויכים אליו. כמה משקל אני צפוי לרדת? קצב הולם לרדת במשקל בטיפול כלשהו עבור השמנת יתר צריך לפנות בסביבות 1 ק בשבוע. ירידה במשקל יהיה תלוי השגחה קפדנית של הדיאטה. ישנה אפשרות שלא לרדת במשקל או לא לרדת במשקל, תוך פורטה את הכדור intragastric, ככל האפשר לרדת במשקל באופן מזיק לבריאות שלך. לחזור במשקל אז? יהיה לך האפשרויות גבוה יותר של שמור על אובדן משקל אחרי החילוץ של הבלון אם שומר אותם הרגלי רכשה באוכל שלך דיאטה והתנהגות, במהלך השימוש של הכדור. האם תופעות לא נעימות אתה יכול לארגן? הוא מאוד סביר כי הנוכחות של הכדור intragastric בתוך הקיבה מייצרת בחילות או הקאות במהלך מספר ימים לאחר המיקום. הצוות הרפואי יכול לרשום תרופות כדי להקל על אלה תופעות אפשריות. מה הסיכונים אתה יכול לארגן? כמו כל הליכים רפואיים יש סיכון בלתי צפויים, לא ידוע, תגובות לוואי תרופות המשמשות ואת הסוג של נהלים מעורב. הבלון קיבה מיוצר עם סיליקון עמידים מיוחדים. אם הבלון intragastric השטחת קצה, צביעה אשר נושאת בפנים, להוביל שינוי בצבע השתן. אם אתה חושד שהכדור intragastric יש מנוכה המחירים, חייב להודיע את זה מיד. יש גם הסיכון של פגיעה בקירות הקיבה, או על ידי מגע ישיר עם הכלים המשמשים את המיקום של כדור intragastric, באופן זהה, או על ידי ייצור יתר של חומצה ליד הקיר קיבה, אשר עשויים לדרוש טיפול רפואי או כירורגי. השמנת יתר המכון בראשות ד ר Adelardo Caballero, בילה מספר שנים מתאמן טיפול מוצלח עשרות מטופלים.

About

Categories: כללי תגיות: