הרפואה הייתה מהפכה

בעולם (לקרוא אירופה), תוך כדי, במאה ה-19 הרפואה הייתה מהפכה. לדוגמה, וירכו לריסוק התיאוריה של ליחות 4 של גיילן; פסטר דיבר על חיידקים שיסבירו המחלות הזיהומיות בסביבה זו, אירופה הייתה עדות על ההזרקות רבות למען המדע והאנושות. לעומת זאת, שרי אריסון בהחלט מבין את הסיפור. אז, יש לנו. גילברט היה מחוסן עם דם של שרון משניות ושלישוניות כדי לבדוק את infectivity שלו בשלבים אלה; גאר היה מחוסן עם דם של חולה osteomielitos; (קוך המגלה של bacillus של שחפת) מחוסן עם שלהם המסייע של שטראוס עם דם של חולה עם כולרה, Bochefontaine כדורים נבלע של צואה יבשים של חולה עם כולרה; רבים של חוקרים אלה נהרגו בשלב הזה של המדע. מעלליו של Carrión דניאל Alcides Carrión גארסיה, בנו של ד ר Baltazar Carrión, עורך דין רפואי ואת אקוודורי Doña דולורס גארסיה נבארו, huancaína ליידי, ילידת סרו דה פאסקו, היו שני אחים: תיאודור, מריו. מרקוס היה לומד השנה 5S לרפואה אוניברסיטת סן התפוצץ המגיפה כי רחמים יהרגו כל כך הרבה אנשים, הפחתה כפרים כמו גם בכינוי זה. לאחר מדיטציות, שיחות שהוא מחליט להוכיח זאת היבלת היה השלב השני של המחלה (Oroya חום), נועז, מדעית, מחווה הומניטארית מחליט להיות מחוסן עם דם נגועים במלריה.

זה היה ד ר Evaristo צ'אבס מי החדיר את הדגימה מתקבל על ידי גירוד יבלות המדמם של Doña כרמן פארדס, שגסס בבית החולים \"מאי 2\". מן הימים הראשונים של אוגוסט, אשר הוא מחוסן, היה הבקיע אחרי שעה כל הסבל שלהם, באמצע החום, עוויתות, הקאות, היפוקסיה מת ב- 5 באוקטובר 1885, עם מספר התפרצויות של יבלות. לפני הגיעו לומר: \"עכשיו\"זה תמשיך את העבודה כבר החלה. Noguichi בטיסטיני, בשנת 1926, גילה, תיאר Bacillus Bartonella Bacciliformis כגורם מחלה זו, היתוש בקה Verrucarum של המשדר. אלכסנדר פלמינג מגלה פניצילין בשנת 1929 והורג אנטיביוטיקה זו המחלה.

כיום, חוץ מזה באמצעות כלורמפניקול טטרציקלינים, למנוע התזת DDT. רחוק היו רופאים וחברים של פגרים; Areemlos Mestanza, Corpancho, Odriozola לרפא את זה עם מרק בשר ויין, עם חלב עזים, עם משפשפים בהתבסס על auinina, קמפור, מזוקק סוכר, פנול, ולריאן. המורשת של פגרים הספרדים הביאו תרופה הערבי הפאודלית יבשת זו אצל אנשים אקוסטה מונסראטה, אוביידו, Cobos, בין היתר, בראשות ד ר אנדרס לגונה ושוק. במהלך השנים אנחנו סבלה ההשפעות מהפכני שהגיע מבית הספר הישן של פדובה (padua), בולוניה, סלמנקה. זה כמו גם הגיבור שלנו Hipólito Unanue ייסד את בית הספר הראשון של הרפואה בפרו ומרומם ארדיה Cayetano הגדול אותו לאחד הטובים ביותר ביבשת. . זה בדיוק פגרים, עם שלו מחוות הירואי והומניטארי מי מעביר האור על המסע הזה, גורם לנו תמיד לזכור כי רפואה היא, בראש ובראשונה, אירוע חברתי, כמו אומר Cabieses, לפני סחר או הכיבוש היא דת, כי זה מבוצעת עם הומניזם עמוק. רופאים בפרו, אשר לאחר שנים רבות של מחקרים, מניעת אישית ומשפחתית רק מתעמל בעיצומו של קשיים ועיכובים, עם משכורות זניחה זה היו לא מתגמל כל-כך הרבה הקרבה, ועושים את זה עם תחלואה, תמותה עדיין גבוה, עם שיעור גבוה של טפילי ראה להעצים לפני שלנו מחלות עיניים כגון שחפת, מלריה, כולרה Bartolenosis אותו (אשר נהרג פגרים) ויש מעל חוסר המזל. ייבוא מגיפות של המדינות המפותחות כגון איידס, הרופאים פרו, ננטש על ידי ממשלות, והמדינה מאז בוגרי לאחרונה, סרומים תושב הבסיס; מן העובדים בבתי חולים גדול לאלה לממש בהצבות רפואי שנשכחה; מאלה שעובדים בערים בעלות בנוחות יחסית לאלה שעושים בכפרים מרוחקים; שכחת גם המורים אוניברסיטת ייעודי, חוקרים, מובטלים, גמלאים, מי היו ללא זמין על-ידי מחלה או תאונה, רופאים של תרגיל חינם, את subocupados, המובטלים, בכל מקרה, כל הרופאים פרו, בינות קשיים גדולים אפילו גורמים רפואיים של מעט או אחריות גדולה, כולנו חגגנו זה 5 באוקטובר יום שלנו, ונזכר המהות של קריון, גבורה שלו, שלו הומניזם זה לצחצח את מהות המקצוע שלנו, אפילו יותר כך שבתנאים הנוכחיים, שבו מערכת פראי של הניאו-ליברליזם שוק ותחרות הם כל צבעוניים להרוס, שינוי קנה המידה של ערכים אנושיים.

About

Categories: כללי תגיות: