הצורך מתלונן הוא הכרחי

בשנת 1914 פרצה לאחד שני מתוגבר הצבאי הגדול ביותר של ההיסטוריה. לאחר מכן, כאשר היה נודע להם כי זה לא יהיה ייחודי; הוא ירד בהיסטוריה כמו מלחמת העולם הראשונה במעורפל אני יכול לדמיין את כל ההרס הזה. אלפי ואלפי פצועים, והמתים צעקות ופיצוצים משגשגים בתרחישים האפלולי. כל ספוג עם אבק, בוץ, ריח של אבק שריפה, גופה. האור העתיד מוסתר על-ידי עשן שאיפות האדם העיוור. גם אני מתארת לעצמי כמעט גופים חיים מפוזרים על הרצפה.

ידיים פרושות מתחנן אחרות. לכל לוחם הוא אחד הניצולים הזמנית של הדקה האחרונה של הפיצוץ האחרון. אני גם שומע את גניחותיה, בכי וכאב. עד אז, אלכסנדר פלמינג גילה לא פניצילין. רבים היו לא exanimes על ידי פציעות אבל זיהומים. הדבר היחיד שיכול לעזור לחיות היו כמה חיטוי, ומעל לכל, קטיעות. בוכה, בוכה לא היו חסרי תועלת. אבל עדיין פצוע כל כך התעקש להתלונן.

כבר עם מעט מים, עם מעט מזון הם נשוף הרוח מכאבים. אין טעם, אבל המשך קשר עם הסבל שלהם. השתמש מספיק צער שופכים את הטיפות האחרונות של חיי… היום רבים שמחים לחיות בשלום, תנאי שלנו נראה כמו גן עדן. זה כן, אם אנו משווים אותם לשדות אלה של הקרב. עם זאת, אנו עדיין מתלוננים. . זה מאחד נוהלי הנפוץ ביותר של בני האדם מלידה. בכל שלב של החיים מעניק לך דרכים חדשות ומושלם. בהחלט לא תמיד עם תלונות ניתן לפתור במידת מה. אז כמה תהיתם מהי התועלת של מתלוננת. לאחר מכן, לאחר התשובה היא שאין לו שום מטרה מעשית הם עשו את ההצעות שלהם. הם יש נתון המועצה לבטל את כל התלונות, ביקורת, כל הקינה. בעשותו כן, לעומת זאת, אדם מבוגר נותן באחד הערוצים החשובים ביותר של הקלה. אף אחד לא כל כך טיפשי להאמין כי את הבעיות תבואנה על פתרונן רק עם התלונה. אבל התלונה נחוצה ומסייעת בסופו של דבר לאנשים להרגיש טוב יותר. בנוסף מתלונן, לפעמים זה לא רק זכות אלא גם חובה. ישנן פעולות רבות לא צודקים שמגיע של השכמה. ידוע זמן רב המתלוננים יכול לרפא את הרוח. זה מנהג נפוץ בדתות רבות. משהו דומה קורה במהלך הזרמים השונים. זה כשאתה מתפלל כל מתלונן על עצמו לכל מי ששומע אותה. כשאתה עוזב את הכנסייה מרגיש להיות להיפטר נטל כבד. פסיכואנליזה להטיל גם ידו של הכלי הזה של תרבות. המטפל מאפשר, אפילו שאלו, החולה מתלונן. עודדו אותו לעשות זאת ללא בושה. וזה עוזר לרפא אותו . זה מה שהם מכנים קתרזיס. להתלונן ולבקר, אם זה לא מוגזם, עוזר להיות מאושרת. מישהו להתלונן כאשר פחות יכול להרגיש שמקשיבים עצמו. אם אחרים תומכים לו להרגיש מלווה ורואה את כוחותיה שהוכפלו. . המורל שלהם עולה ומרגיש בעידוד יותר להמשיך לסבול. אבל תלונות לא רק ערך רוחני או הקלה פסיכולוגית. יש להם גם שימוש מעשי. כי אם מישהו מצביע על הבעיות אלא אם יש להם סביר להניח להיפתר ביום מן הימים. אם אף אחד לא מתלונן, כולם שותקים, חששות שלהם מעולם לא ייפתרו. יש פעמים שאנחנו צריכים למחות כדי לבצע את השינויים הדרושים בחיינו. כשל כדי לעשות זאת, כדי לרמוז כי אנו מסכימים עם כל מה לא היינו מאוד כנה. ללא ספק, זה לא יהיה אפילו מעשי. קריאה מומלצים אחרים:.

About

Categories: כללי תגיות: