הערבי: חלק מהותי גואירה

כדי גואירה מוגדר שטח המילניום איפה לכיוון האקזוטי מעורבב עם מסורתיים לטופס באחד האזורים האטרקטיביים ביותר במדינה, לא רק על היופי של נופים שלה, אלא על ידי ההיסטוריה המרתקת שלה, שלה מדהים שלה מדהים אגדות ומיתוסים. אלה שיש להם כבר להחזיר ומקובה עצמה למקומות שלהם ממוצא מספרת על מקום בו השקיעות נראה להרחיב על ידי המברשת של צייר גדול ונדיב שימוש גוונים מעורבים ירוק או כחול של הים עם המדבר הצהוב, האדום של הדם עם איזה צבעים השמים והוא באופק. אם גיוון תרבותי נוסף לנוף, יהיה לנו את המסגרת המושלמת כדי לתאר את הקרקע של כל: זה של לבנים שחצה את האוקיינוס האטלנטי בהרפתקה השאפתניים ביותר של האירופאים; שחורים אשר נעקרו מאפריקה מקורי שלהם במהלך מהעבדות מביש וזו של האינדיאנים, אשר כנראה חי לנצח בעולם החדש. אבל שימו לב: כדי horade הוא מדבר של עמים רבים, הגזעים רבים של ארץ של פאדילה בלתי אפשרי להתעלם מאחד התאגידים הגדולים ביותר באזור: הערבים המתגוררים ומרקאיבו במשך יותר מ-60 שנה. הם נמשכו על ידי האפשרויות של פעילות גופנית שלו מסחר של סוחרים. היתה כוונתו הראשונית כדי לנסות את מזלו בגבול במשך זמן. אבל אז ראה כי כדור הארץ היה טוב, משגשגת, הם החליטו להישאר.

בלתי אפשרי לדבר על ההתפתחות ההיסטורי והמסחרי של ומרקאיבו שלא לדבר על תרומה משמעותית של אזרחים פלסטינים, בסוריה, לבנון וירדן בתחילה, נקרא עם התואר הלא נכון של הטורקים כנראה בגלל חלקם הגיע בארץ עם דרכון של הרפובליקה הטורקית. במהלך לשגשוג המסחרי של ומרקאיבו, בעשורים של שנות השבעים, השמונים, הערבים הביאו המגזר של מוצרי חשמל, טקסטיל, בשמים וצעצועים. את החזון ואת חוש הריח לעסקים הוביל למצב את עצמה בשטח אחד שבו אחרים רק ראה אבן, אבק, שלוליות, צמחייה המסכן. לאחר חנות נפתח אחד והשני יותר ש"על התעופה San José הגיעו משפחות. הסלוגן שלה היה לעבוד בכנות במקום שבו היו לו הזדמנויות לחיות טוב להציג ולבנות עתיד מבטיח.

חלק חזרו, אבל אחרים החליטו להישאר לצמיתות. היום הוא השלים עם שלושה דורות, הכל נראה בבירור שהם יהיו יותר. עם שינויים החקיקה המכס בשנות התשעים איבד חלק מהמשיכה של ומרקאיבו כמרכז מסחרי. זה הוביל משפחות רבות לקחת שוב את הנתיב לעבר אופקים חדשים. אבל חלק טוב, והם היו כבר השתרשו במולדתם החדשה, שהם לא מרגישים מעודדים לנטוש אותה. ומרקאיבו היה בניין מספיק כדי לחיות טוב ומצא סיבה להתחיל הרפתקאות חדשות. אגודת הצדקה האסלאמית היא כנראה אחת של מוצק ביותר ועמיד של המחלקה של גואירה. יש גם תוצאות: בית הקברות הערבי קולומבו, הספר קולומבו ערבית לתת את Arkam נוסדה בשנת 1987, המסגד המלכותי Omar אבן אל – ח'טאב, המורשת האדריכלית והתרבותית נכון נפתח בשנת 1997, מבקרים מדי שנה אלפי תיירים מכל רחבי הארץ. אחד הראשון שהכי מדאיג לגבי המצב הסחר היה העברת הערבים לערים יותר משגשגת. כאשר נסעו משמש כדי להישמע יותר בכוח הביטוי אפוקליפטי שבה חי בעיר הזו במשך שמונים שנה של חיים: ומרקאיבו זה יסתיים. אולם היום, כאשר מתחיל בסוף העשור הראשון של המאה העשרים, נוכל לומר כי מי שלא היה ולא יהיה. לאט לאט יש כבר לחקור את אפשרויות עסקיות כך היום הערבים יש מסעדות, מאפיות, סופרמרקטים, כמו גם החנויות המסורתיות שבו n נמכרת סחורה זרה. מצד שני, בנים המהולל של הדור החדש מציעים את שירותיהם המקצועיים. . זה המקרה של הרדיולוג Omar Elneser (אחד הטובים ביותר באיים הקריביים קולומביאני) ו הכלכלן שאדי סאאב, ראש לשכת המסחר של la ומקובה עצמה, שהצליחה לתת לך נהדר מיצוב לישות זו. ומקובה עצמה היא הטריטוריה של האחד והיחיד נופים ותרבות עיצב את המגוון של גזעים, הרבגוניות של עמים. מסיבה זו, כאשר אתה חושב על זה. אל תשכח ערבים: בתאבון אופיינית; תנו לעצמכם להתפתות על-ידי הכנסת האורחים שלהם; תראה, עם כל הכבוד מנהגיהם. ומעל הכל, מחשיב אותם כחברים. אמנם הם מדברים בשפה אחרת, הולכת לכנסייה אחרת. (r).

About

Categories: כללי תגיות: