המלחמה הבלתי נראה: נגד הסביבה

כמה מלחמות עמדו בפני בני האדם בהיסטוריה? אין אפשרות למצוא תשובה. מ fratricide הראשון רשום כל מסמך בכתב (מותו של הבל לידיים של קין) יש להפעיל נהרות של דם בכל העולם לפי סיבת מלחמות בהן בדרך כלל הוא יצן אותם דגלים של אותם עקרונות גבוהים יותר פטריוטי, מוסרית ואזרחית. כמה קרבות, אולי הנוראית ביותר מכל, מפעיל את שם ה', או בכל מקרה של הדת (אחד mottos של הצלבנים במלחמות הקודש כביכול הלא היה Deus vult: אלוהים), אז צבא שהוא לוקח על עצמו עוד עם מאזן בלתי נמנעת של מוות והרס. קשה מאוד לתת את הנתונים הסטטיסטיים של ההמצאה הגרוע ביותר של המין האנושי. כאשר יש מלחמה. אף אחד לא נשאר סטטי כדי לספור את המתים ולחשב את הנזק. עם זאת, מעז לעשות הערכות והיה, במקרה של מלחמת העולם הראשונה ממספר מקורות מסכים בהקמת את מספר הנפגעים, כל הצבאות מנוגדות ארבעים מיליון איש: כלול חשבונותיהם של המתים, הפצועים, נעדרים ושבויים.

זה, כמובן, מספר מפחיד אם לוקחים בחשבון שהתרחשו במהלך עימות זה שהטכנולוגיה הצבאית (קרי, תעשיית המוות) לא היה פיתוח שיש כיום; התעופה רק וצווארי נשק הרסני, אותם תקשורת לא אותם מגיע אותו והיה, באופן כללי, הלוחמים בנשק קונבנציונלי. אתה הופקו בתקופת המלחמה הקרה או בזמננו השפעותיו היו לא רק הרסנית אבל אפוקליפטי, בוודאי המין האנושי לא שרדו על השימוש כימית, ביולוגית, נשק גרעיני. מלחמה, אין ספק הוא שם נרדף ברבריות, אלימות, כמו אוסקר ויילד, אדם אחד צריך למות למען מטרה אמר, חסר משמעות מבחינת הערך של המטרה. הוא הטוב ביותר על השלום מפוקפקים יותר, כי זה יותר שיבח את מלחמות: ההבדל בין מדינה לבין אחר הוא הידוע לשמצה. הרודוטוס, לדוגמה, אמר כי בשלום הילדים לבצע כדי הוריו על קברו, במלחמה הם ההורים להביא את הילדים אל הקבר. לשוליים של זה קודמות הוא חשוב לומר שיש מלחמה בלתי נראה שתוצאותיה מניבות הרס מת, יותר, הסבל הזה לשאוג אותם רובים או רעש מחריש אוזניים מהם התקפות הפלילי: הוא הוא של ירידה מתמשכת של הסביבה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות.

אותם מנהיגים בעולם לוקחים גם, האויב, היריב האמיתי לא זה צבא מנוגדות או טרוריסט קבוצה אבל את הבלאי של האדמה, את מדבור, האובדן של מקורות מים, את ההתחממות הגלובלית, העלתה של שכבת האוזון, אובדן זה ביולוגי. את האווירה ואת האקלים לשאת בתוצאות המיוצר על ידי משינוי ניכר ברמות של ריכוז של גזי חממה, ההתחממות הגלובלית של כדור הארץ. תושבי האיים הקאריביים קולומביאני הוכיחו איך כל עונה חמה היא חזקה יותר מאשר הקודם, כאשר הם נוסעים לבוגוטה בדרך כלל תגובה. «במקרר כבר לא כל כך» . קר כמו קודם. העור שלך מאשרת מה המדענים אומרים מהיומנים: כדור הארץ מתחמם, עושה כך-מואצת קצב: ההערכה היא כי במאה הזו הטמפרטורה של הכוכב יגדל ב- 2.2 מעלות, ארבע פעמים יותר מאשר חומה של מאה השנים האחרונות. המדינות המפותחות הסכים לחתום על פרוטוקול קיוטו כדי להגביל או להפחית את פליטת גזי החממה. עם זאת, התוצאות עד כה לא השתנו בנוף קודר על אשר ולהתריע פעילי איכות הסביבה. בנוסף, ארצות הברית, הכלכלה החזקה ביותר בעולם, באופן שיטתי סירבה לחתום על הסכם זה, בעוד התעשייה שלהם והמכוניות שלהם הם חלק מהבעיה. פרסומים מדעיים חשובים מזהירים על היעלמותו מהירה של המגוון הביולוגי הימי, כתוצאה של דייג ההידרדרות של מערכות אקולוגיות ימיות. של תחזיות מדאיג יותר מציין כי אם לא הוא אמצעים לקחת מיד יכול להיעלם כמה מינים לפני שנת 2050. אחרים חדשות על הים להתבטא בכך יותר מכל חצי מהם מקהלה של העולם יכול להיעלם בתוך עשרים וחמש שנים בשל בטמפרטורות גבוהות, אליהם פסולת הבנייה, הפלישה של אחרים סוכנים רעילים. את ה-30 אחוז משוניות האלמוגים בעולם יש מת מ 1.956, עוד 30% סבל נזק רציני. הם לוקחים מקלט האלמוג וחיים רבים של בעלי חיים וצמחים להיעלם יחד עם הגידול שלהם. זה יהיה צורך להוסיף הנזק לעיל ותנאי הרס על ידי הצורה של חקלאות אינטנסיבית, ההרס מתקדם של היערות ללא פעולה יעילה כדי לשלוט בו, דלדול של מקורות מסורתיים של אנרגיה כמו נפט פחם ועץ (בנוסף את כוחה מזהמים גבוהה). יש צורך לנקוט אמצעים והיא הדרושים כדי להפוך את זה בדחיפות. כל במקומות חייב לעשות תרומה משמעותית הנופל לא עלינו הדין של אלברט איינשטיין, כאשר אמר כי "החיים הוא מסוכן מאוד. האנשים עושים רע אלא בגלל לגרום לך להרגיש כדי לראות מה קורה ". זה סופר קולומביאני, מקושר כמורה מכמה אוניברסיטאות קולומביאני וכעיתונאי היוקרתי. הוא מחברם של ארבעה ספרים, מחבר שותף של אחרים שלוש שבו הוא עסקאות עם הנושא של ההנהגה, האתיקה, ההתפתחות האנושית. לעתים קרובות מוזמן כדוברת כנסים, פורומים של אירועים אחרים אקדמי.

About

Categories: כללי תגיות: