המהפכה: היקף, Etpas, עמודים

בזמנו של דיבורים על מהפכה, הערה מוקדמת הקובעות את שאר המבנה התיאורטי, תחילה, וכן תרגול, ואז, יש את זה מפריד את השדה שבו זה במקום, להזהיר כי מהפכה לא צריך להיות לא הלאומנית, בעולם קונצרט שמהווה סוג של אינדיבידואליזם אנוכי, אבל פטריוט, זה מתרגם בשיתוף בינלאומי כי זה לבצע משימות נפוצות , כי אנחנו מודעים כי אנחנו סדר עולם, כי כל זר למותה של הזנחה. לכן, להבטיח את קיום ואת שינוי, כמו הקהילה שלנו, לא כולם. כאמור מהאזור זהות, יכולים לדבר על שלושה מעגלים של זהות: מולדת, ספרד ואירופה. אנחנו האירופי בלידה, לפי ייעוד, אלא גם על ידי מסירות; מקדיש את הקרב הרעיון של ספרד; ולהגן על הזהות שלנו, שנמצא בין היתר הבית הארץ שלנו, את המסורות שלהם. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. המצב הנוכחי של העולם, של החברות שלהם, אינם מאפשרים בדרך אחרת מאשר של מהפכה, וזה לא פחות מאשר השינוי על אלים בהיסטוריה של אנשים הנמצאים באופן קיצוני שינה את חייו ואת ערכי משפיעים על היבטים תרבותיים, חברתיים, דתיים, כלכליות ופוליטיות. לא הוא כבר מצא שלישי באמצעות תיאורטי, אלא בהצגת אימון חלופי. המהפכה שם רע שיש מונח זה ומבוטא מה איתו נובע ג'נטריפיקציה חברתית והן את ההרס השיטתי של פסיכה שלהם, idiotizados היום ומחץ שנכפה עליו נטו נוחות הדוחה כל המריבות. בכך, אבל לא רק על ידי זה, יש זה להפשיט אותה המהפכה של חפצים e neomedieval זה הוא להלוות לבלבול, להסיר אותו מן הארון של אותן קבוצות של אנשים חמושים מקצועי מהם פרובוקטיבי למשכורת.

אנחנו חייבים לקשר את הרעיון של המהפכה של תהליך של לידה מחדש, התחדשות, שלב של התחדשות אותנטי. ודא כי המהפכה פירושו לשפר, לא רק שנה. בכל שלבי התהליך המהפכני תמיד יש שלושה שלבים, אשר הם מפיקים דרכים שונות של המשחק, אשר תואמות את היצירה, הצעה ויישום: שלב פילוסופי אידיאולוגיים: הוא החשוב ביותר, מה שדורש יותר זמן ומסירות. רק יכול לבצע את אנשים מסויימים, מי יהיה אז העלית של המחשבה של התנועה החדשה. זה בגלל תהליך ארוך של חינוך, דוקטרינת המסמן את ההנחיות עבור קבוצת פעולה פוליטית בעתיד.

ללא דוקטרינה בסיס מוצק שהמאבק יוולד של הכחשה או דחייה של משהו, תהיה תגובה, שבה את סוף היחידה לגייס מורדים המקצוענים. מאז שנת 1945, עם תום המלחמה נגד גרמניה, הן המרקסיזם וגם הפאשיזם יש מכר-חוץ dignisimos המקרים-כליו דוקטרינת איבדו בקרבות עקרה כדי להגביל את הוא בתוכו של אותם מקרים כדי להגן, בהתאמה, של האנטי-פאשיזם, ראשי של האנטי-המרקסיזם ושל מכל הסקת מסקנות לוגיות. היא דוגמה מובהקת שם איך לא לעשות את הדברים האלה. שלב הכיבוש והמאבק: מסומן על ידי proselytism הפוליטית, הפצת רעיונות בכל האמצעים. הוא הרגע של לקחת. הכוח הדרוש ללכוד במציאות מה לפני היה בדירה אותם רעיונות וכבר, עצמה, של לחימה נוכח להם אויבים. אבל לא יהיה כמו מייסד את הפעולה אותה פעולה, אלא המחשבה. מי מנחה את השלב הזה לא חייב להיות האליטה של המחשבה, למרות שזה רצוי, מכיוון בסופי שבוע שונים. בשלב זה הוא יכול לשאת את האביזרים או בריתות זמניות, עדיין יכול להיות לא עקביים אידיאולוגית, שימושיים בתרגול פוליטית. את קבוצות אנשי קשר של אידיאולוגיה דומה או אפשרות של גישה – הסוציאליסטית מכל הסוגים, פטריוטים מכל הסוגים – רק יכול להיות רווחי בזמנו, אשר זמינים איבר של פעולה, בסיס חברתי, גוף דוקטרינה נוצר כדי למנוע הסחות מצערת, להיקלט על ידי קבוצה אחרת. שלב איחוד: זה תואם את התקופה משפטיות ופוליטיות. לאחר הניצחון של רעיונות עם הכיבוש המדינה, אשר בסוף כל פעילות פוליטית, מגיע הזמן של המהפכה. כדי לעשות זאת, שני השדות החשובים ביותר הם הכלכלה והחינוך. הראשון דורש שינוי קיצוני בצורת לבני הנוער את הערכים נכון (כי כל המהפכה אומרת להגן). המהפכה הכלכלית, אולם, לא ניתן לעשות הוא capriciously או עם טענות של יעילות מייד; אין זה שינוי צורה מבלי להרוס. ברגע ביצעו שינוי זה, אתה צריך לדעת כי אתה לא מהפכני להילחם פשוט או לנצח, אבל זה תמיד. מספיק כדי להגיע לאתר, להשיג משהו – קאנדו, לא להישאר במצב דינמי של ביקורת עצמית מתמדת, שינוי תצורה ושינוי. עמודי הנוער-לא קטע חברתי בגיל נתון, אלא ערך: אלה עם הרצון של העתיד ואספקה, אותם צעירים של רוח-, זה קליי הבסיסית של כל המהפכה, היא באמצעות רכבת שכן של רוח הרנסאנס עלולה להפוך אפשרי הזה עולה הצורך. את Refoundation של אירופה לא יהיה אפשרי אם הפוסט ואת הכבוד הראוי עם הכוח הרחוקות ממוצא יווני שלנו לא יוחזר אל התרבות שלה. רק מושך לתקומה תרבותי, ניתן לומר כי אנחנו נלחמים על הזהות שלנו. לכן יש רק דרך אחת: פעולה, בשל משלוח, הברזל יהיה שהוא דיבר לפני. הפעולה יש שני שדות: האינטלקטואלי, הישירה. המילה ואת העבודה. יש את שחזור הסיסמה הישנה הזו: Athought פעולה!.

About

Categories: כללי תגיות: