היסטוריה, תחזוקה ותפעול של Pokol הראשון טויוטה RAV4 מודל

באופן רשמי, לא ניתן לייחס הדור הראשון טויוטה RAV4 בשיעור של כלי רכב שטח עבור מספר סיבות. ראשית, מודל זה יש מסגרת כלשהי, ויש שנית, ללא הילוכים Downshifting, ולבסוף, שלישית, כל הגלגלים יש עצמאי. עם היד השנייה, זו כל גלגל כונן המראה הייחודי מאפשרים לך לקרוא דור ראשון רכב שטח RAV4. בשל סתירות כאלה היה טבע פרקט מחלקת רכב חדש רכב שטח. ו האב הקדמון של מחלקה זו נחשבת בצדק RAV4 טויוטה, אשר debuted בשנת 1994. המודל היה מספר וריאציות של הגוף. בתחילה הוצע רק גירסה גדולה יותר עם גוף מתכת.

הרכב גוף ברזל, אגב. זה היה טוב מאוד מוגן מפני קורוזיה, כך שאפילו שכיום ניתן למצוא הגונה (כלומר לא רקוב) נתמכת על-ידי RAV4. החיסרון היחיד של הגוף יכול להיחשב נפול הדלת האחורית עקב מילואים מחוזק המצנח על זה. ב כתוצאה מכך, הדלת מתחיל לשקשק מחוספס וב -סלון לקבל את גזי הפליטה. הצרות יכולים להיפתר על ידי פשוט להחליף את צירי. גרסת 3 דלתות סלון אף פעם לא היה גדול יותר.

לכן, מקום בו רק מנהל ההתקן ואת קבלה הנוסעים. המושבים האחוריים מתאימים רק עבור ילדים ובני נוער. חוץ trehdverok, אתה עלול להיתקל בבעיות עם המושבים הקדמיים otkidyvaniem. באופן טבעי, על מישהו נפח שימושי של תא המטען לא ייתכן trehdverki לא בא בחשבון. אם יש צורך להעביר מטען מגושם, יהיה עליך לקפל את המושבים האחוריים. אך גם במקרה הזה, אין שום ערובה כי המטען שלך מתאים לחלוטין. אחרי כמה שנים הופיע בתחילה בגירסה של הגוף התנהגות לא רק מרווח יותר, אלא יותר על הכביש. על המכונות של השנים המוקדמות של שחרור כמעט דבר מלבד התקנה גור, מנהל התקן כריות אוויר. הדגמים הנמכרים ברוסיה בשוק המשני, לעתים קרובות יש כוח מלא אביזרים, מיזוג אוויר, נגד נעילת בלמים. אם RAV4 המיובאים ישירות מיפן תוכל להיות בטוח רכב כזה "הוא" תחת . העיניים טויוטה RAV4 הדור הראשון היה מוצע עם מנוע ארבע-גליל בנזין קיבולת של 2.0 l, קיבולת של HP 129, מנוע זה נחשב פופולרי ביותר ואמין. חלק את הגרסה שלה נשמר ל-300 אלף. ק מ ללא צורך התערבויות רציני. באופן טבעי כדי להשיג תוצאות כאלה עבור המנוע עליך לעקוב (בזמן כדי להחליף את השמן, מסננים, בצע את מערכת הקירור, רצועת תזמון החלפת גלגלות). מערכת הבקרה המנוע הוא די אמין. הדבר היחיד שיכולים לגרום צרות את הכישלון של כמה חיישנים ושסתומים. צריכת הדלק היא די בינוני-אודות l 10 לכל 100 ק מ, עם נסיעה שקטה. RAV4 הדור הראשון היה גם עם מדריך חמש-מהירות ידנית או עם מכונת chetyrehdiapazonnym. שתי תיבות נחשבים מאוד אמין, ללא בעיה, אך בתנאי אחד-אם המכונית אינה לעתים קרובות buksoval. מארז RAV4 אמינה מאוד, השקעות רצינית נדרש רק על סף החגיגי. ק מ כאשר לקראת הסוף של משאבים מתאימים כמה רכיבי ההשעיה. אבל ההשעיה טוב מראה עצמו אם המכונית לא עוסקת הנחה-roudom. צריך לצייר תשומת לב רכבת ההיגוי במידת האפשר דליפות נוזל gidrouselitelja. היתרון החשוב ביותר של הדור הראשון של טויוטה RAV4 הוא ההתנהגות שלה מעולה על הכביש. הודות עצמאית ההשעיה יש כל מכונית מצוינת לטיפול, צייתן, חוסר של הבנקים ולאחר מכן פונה בליטות. בקיצור המודל הראשון RAV4 כמעט אידיאלית עבור העיר והן מסלולים פרברי. . כן, בחורף עקב קבוע הכונן המלא צריך להיות שום בעיה.

About

Categories: כללי תגיות: