החינוך המבוסס על כשירות

אנחנו קוראים על competenciaa אל הדרך שבה אדם משתמש בכל המשאבים האישיים שלהם ביעילות לפתור בפעילות בהקשר נתון. לפיכך, תהיה תחרות לדוגמה, יודע לבקש מידע באמצעות הטלפון. . לכישורים שנבחר אונסק ו את MEC בספרד כדי לרכוש על ידי תלמידים נחשבים הבסיסי כי הם נחשבים חיוניים לחיות חיים מלאים, על פי שלושה קריטריונים ספציפיים:-חייב להיות בהישג ידו של כל אחד; -משותפים בתחומים רבים של החיים שלה; והם – הם שימושיים ללמוד. אז, בהמשך הדוגמה, הוא עשוי לבקש מידע באמצעות הטלפון על השעון, לפגישה עם הבריאות שלך אכפת לי ספק או להזמין כי מחלקת חירום ללכת.

סטס הן פעולות שעונות על שלושת הקריטריונים שהוזכרו לעיל. מאפייני פעילות עיקריים – מאפשרים היישום של ידע למצבי החיים מקצועי ואישי. -מאפשרים לשלב ולקשר אותם עם סוגים שונים של למידה תוכן יש ליישם בהקשרים שונים. . הם חייבים ללמוד, מעודכנים ויהיו זמינים לאורך החיים. -כל האנשים אותם דורשים מימושה אישי, חברתי ההכללה, של אזרחות פעילה, הגישה להעסקתם. תיאור של כל אחד יכולות. 1.

מיומנות בשפה תקשורת. התחרות הרבה מעבר השימוש של השפה ככלי תקשורת בעל פה ובכתב, כדי להפנות השפה כמו אמצעי למידה וויסות של התנהגויות ורגשות. אם תעביר את התחרות בתחום של הלמידה של, גם מרמז על יחס של פתיחת בין-תרבותיים. . יש לך קבילה ברמת הסמכות בתקשורת לשונית כרוך היכולת לקיים אינטראקציה עם אחרים באופן אסרטיבי, לחיות יחד בהרמוניה. דוגמה של התחרות הזו יכולה להיות קריאה ביקורתית של העיתון. אפריקה ישראל בהחלט מביע דעה מלומדת. 2.. תחרות מתמטית מתייחס היכולת להשתמש בשפה כדי לתקשר ולפרש מידע לפתרון בעיות של חיי היומיום בתחומים אישי, מקצועי וחברתי. לדוגמה, כדי להחליט בין שתי הצעות שונות של אותו מוצר יש צורך ליישם את התחרות. 3. התחרות הידע ואת האינטראקציה עם העולם הפיזי. פירושו להיות מסוגלים לתקשר עם העולם הפיזי שמסביב, להבין אותם אירועים כי זה יקרה וכדי לחזות את ההשלכות שלהם, כמו גם בעלי כישורים כדי לשמר אותם תנאי החיים של כל יצורים חיים של כדור הארץ. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע תעשיות. המיחזור באופן סלקטיבי הוא מצב שבו השימוש של התחרות הוא ניכר. 4. טיפול של מידע ושל תחרות דיגיטלי. זה היכולת לחפש, לקבל, תהליך, להעביר מידע ולהפוך אותו ידע; תוך שימוש בטכנולוגיות מידע, תקשורת. לאפשר לצעירים לפתח ביעילות בתחרות שהם צריכים לנסות לעזוב קצר pegoa בחזרה כדי לבנות לומד מן המידע שנמצא ברשת משלהם. 5. כשירות חברתית ו אזרח. מי מחזיק את התחרות הוא מסוגל לממש אזרחות דמוקרטית. אותם אנשים כי היא לפתח empatizarán איתם אחרים בקלות, להיות סובלני, לכבד אותם תכונות של כל העמים והתרבויות. דוגמה של התחרות עלול להפגין שליטה עצמית, האשמה מופרכת, להיות מסוגלים לדבר עם המאשים. 6. תחרות התרבות והאמנות. זה אומר שיש את היכולת לראות, להבין, ליהנות, להעריך באופן ביקורתי את כל ביטוי תרבותי ואמנותי. מי מחזיק את התחרות הוא מסוגל להעריך את השליטה של גאודי והן מחזה על ידי חברת תיאטרון נוצר לחלוטין על ידי אסירים מבית הסוהר במרכז מדריד. 7. היכולת ללמוד ללמוד. זה אמור להיות מסוגל להשתמש השתקפות לפתח מודעות של הדרך שבה אתה לומד (מטא-קוגניציה), לרכוש מיומנויות להביא לשיפור, להיות מסוגל להעריך את זה. אשר יש תחרות זו היא יכולת ללמוד מהם, שגיאות שבוצעו כתלמיד בבית האחרון לא חזור על אותם במצבים עתידיים של. 8 אוטונומיה ויוזמה אישית. מתייחס מיומנויות אישיות החלטות באחריות ובאופן יצירתי, יש רמה מתאימה של הערכה עצמית, autocompetencia ויכולת המנהיגות שלו. דוגמה של התחרות הוא היכולת לשים סדין של תביעות במשרד של הצרכן. לסיכום, הוא יכול לומר המבקשת החינוך על ידי כוחות לא יותר להקל על חייו של האזרח של המחר, הן ברמה האישית, חברתית, מקצועית. השינוי צריך עוברים מוסדות חינוכיים, חברתיים, משפחה כדי לעזור לפתח אותם הוא חשוב, הפרויקט הוא שאפתן, אך יש צורך לפחות לנסות.

About

Categories: כללי תגיות: