הווירוס של וירוס הפפילומה האנושי (HPV)

בשנים האחרונות גדל באופן משמעותי מספר האנשים כיווץ וירוס הפפילומה האנושי (HPV). החשש מן החברה אלא גם כדי בוגר למרות המחלה יש יותר קונוטציה בנשים מאת להיות הגורם העיקרי של סרטן צוואר הרחם-, אותם אנשים לא לברוח מהם ההשפעות של הנגיף. המכון הארצי של סרטן, בספרד, מציין כי HPV היא קבוצה משולבת על ידי יותר מ-100 סוגים של וירוס, אשר חלקם יכולים לגרום יבלות, papillomas (גידולים שפירים של העור) או פשוט יכול לא אקספרס הוא. על פי אורולוג מנתח חוסה מנואל פארדו, המחלה יכולה להיות דרך מגע מיני או על-ידי לבישת בגדי מזוהמים, הפנים או מגבת. כדאי לך לעיין אצל שלומי בסון כדי לקבל עוד מידע. בהם גברים, רובם זיהומים על ידי HPV להופיע ללא תסמינים או להיעלם ללא טיפול אחד במשך כמה שנים. עם זאת, כמה פעמים את הזיהום נשאר ולא לגרום שינויים התאים ואת המראה של יבלות או papillomas בהם איברי המין, השנה, הפה ואפילו, אפילו בתוך השופכה, שלפוחית השתן. להגדיר את הזמן המדויק שצריך לומר פצועים קשה, מפני יבלות מופיעים לעתים שבועות, לפעמים חודשים או שנים לאחר שיש לו הזיהום. בנוסף, לא כל זני הנגיף מתבטאות באופן זהה; אשר מזוהים עם המספרים 6 ו- 11 להפיק את המראה של יבלות.

החולה צריך להיות קשוב לכל סוג של ביטוי טיפוסיות של אברי המין שלו. הופעתה של גופים ורוקוזי, שטוח, מוגבה או בצורת כרובית היא סימפטום של HPV. נגעים לעתים נדירות לייצר כאב, למה לא לעורר דאגה רבה יותר למי להציג אותם. קיימות שתי בדיקות לאפשר גילוי הנוכחות של הנגיף אצל הגבר, ליצור אבחנה. זה המבחן הפיזי שנעשית על ידי הצבת חומצה אצטית וחומץ בפין, ואז לבחון את התגובות עם זכוכית מגדלת (משהו כמו קולפוסקופיה אצל נשים). ניתן גם אזור מגולח לעשות את הבדיקה המכונה PCR, מבטיחה האורולוג. הרוב המכריע של אותם גברים שיש להם HPV אינו מציג תסמינים, קרי, המראה של יבלות ו papillomas.

לדברי המומחה, אם לאיש יש ביטוי קליני, זה לא רלוונטי לבצע אבחון של סילוק, מאז אין טיפול זה ניתן לשלול הנוכחות של הנגיף. HPV הוא וירוס קפריזי: כפי שהוא מופיע גם יכול להיעלם אם בלבד, בהתאם החסינות של המטופל. אנחנו מטפלים רק יבלות נגעים שטוחים. ישנם הליכים שונים כי לחסל את הנוכחות של נגעים על אברי המין. אפשרות אחרת היא לשרוף היבלות עם כמה חומצות, חום או מוצרים המעודדים את החסינות של המטופל, כמו קרמים מסוימים. יש גם האפשרות של ביצוע ניתוח קטן, במיוחד בחולים שיש להם באברי המין, או מהו הגופים ורוקוזי אותו, חשוב כי יכול לכסות כל הפין, אומר המומחה. רופא עור גם הוא מוסמך לטפל הפציעות השטח. אלה שנמצאו ליד החור של השופכה (למקום שתן הגבר) צריך להיות נופים על ידי אורולוג. על-פי הרפואי, במקרה זה יכול להיות נוכחות של יבלות בתוך השופכה, עד בשלפוחית, ולפני חשד זה צריך לעשות בדיקות נוספות. העובדה לא תמיד נוכח בנגעים באברי המין, הסרת מגרשת את הנוכחות של HPV. במקרים מסויימים הנגיף נעלם, אחרים עדיין להיות שם, אך מבלי ביטויים קליניים, מציינת. בשנת 2006, אישר ה-FDA (מינהל התרופות והמזון) החיסון הראשון המונע את HPV, במיוחד אלה סוגים 6, 11, 16 ו-18 הגורמות 90% מהיבלות באברי המין ו- 70% של סרטן צוואר הרחם. למרות החיסון נועד לחול על נשים, הרופא שפארדו אומר כי המנה גם הוא ניתן להזריק להם גברים. אני חושב כי יש לעשות כמה חריגים. גברים הם גם נשאים לחסן אותם נגד זנים של העברת מחלות מהסוג הזה, מפחית מבטא. שימוש הגנה כאשר יהיו יחסי מין הוא הקובע, ולא רק במהלך החדירה, אך במהלך קרנבל, ההזדווגות פוסט. שיטות מניעה זמינים בשוק, הקונדום הוא אשר מספק הגנה גדולה יותר ומונעת זיהומים נוספים. עם זאת, יעיל ב-100 אחוז. HPV היא מחלה ישירות הקשורות זוגות הכמות שיש לך. הפקרות מעלה את סיכויי הדבקה; במקרים אלה אינה לעתים קרובות שינוי השותף. השירותים גם הוא חשוב לנסות לשטוף באברי המין שלהם כהלכה ולהימנע ההחלפה של מלבושים אינטימי פנים או מגבות. המטופל חייבים להיות ערניים כל הפגנה יוצא דופן בתוך איברי המין שלהם. המראה של גופות ורוקוזי, להיות שטוח, מוגבה או בצורת כרובית היא סימפטום של HPV. .

About

Categories: כללי תגיות: