ההיסטוריה של מכוניות

במשך זמן רב כדי לזרז את התנועה וסחורות תחבורה, אנשים השתמשו בעלי חיים. בסוף המאה ה-19, לחזות futurologists כי בעתיד העיר להיות. מוצפים עם טונות של גללי סוסים. אולם, המציאות הייתה שונה לגמרי היום, בערים הגדולות מלאים מיליוני מכוניות. הקמת הרכב הראשון בחזרה מתייחס המאה השמונה עשרה, זה לקח בשנת 1769, ממציא צרפתי שמות של Cugnaux. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. הניסיון שלא היה מוצלח במיוחד, אך במאה הבאה, מכוניות כבר כבשו את מקומה הראוי ברחובות העיר.

היום שהתרגלנו לעובדה כי מכוניות להשתמש בנזין. למעשה מכוניות עם DWS הוא לא מיד הפך לסטנדרט. בתחילת עידן הרכב, רוב המכוניות היו מצוידות מנועי קיטור. מכוניות הופצו גם כדי מנוע חשמלי. כאשר המכוניות נוצרו עם קרח, תחילה הם הניבו מכוניות עם מנוע קיטור עבור מהירות ופרמטרים אחרים. עם זאת, השנים 20 של המאה ה-20 הם זכה במקום הראשון בתחרות.

תרומה משמעותית לעלייה של תעשיית הרכב עשה הנרי פורד. באמצעות שיטה חדשה לפסי הייצור, זה יש כיסה אמריקה המכוניות שלהם. אבל כמה טעויות גרם להם בארגון הייצור, גרמו בחברה של פורד לא היתה אפשרות לשמור על עמדה מובילה. בנוסף היצירה של מכוניות המקובלת, שבה אנחנו כולנו רגילים, מעצבים רבים עשו ניסיונות רבים כדי לבנות מכוניות לא רגיל שונות. ביניהם יש מכוניות אמפיבי (חלקם אפילו שחה לה מנצ'ה) מכוניות מעופפות, מכוניות עם מנועים אלטרנטיביים שונים וכו ניסיונות לשנות את הרכב הרגילות ממשיכה ועכשיו. חברות ידועים ניסו לבנות מכוניות אלטרנטיביות דלק, מכוניות, מבוקר-מחשב ועשה חידושים מעניינים אחרים.

About

Categories: כללי תגיות: