הגנה משפטית של המשאבים האינטלקטואליים

ההגנה המשפטית של המשאבים האינטלקטואליים. הרכישה, סילוק, ואת הזכות להשתמש במשאבים אינטלקטואליים כופה על הבעלים של משאבים אלה מטיל חובות. כדי לא לאבד את שלהם המשאבים האינטלקטואליים הדרושים כדי להחיל הגנה משפטית המוסמכת של הקניין הרוחני שלה. נושא עניין של זכויות יוצרים כפי שראינו הפסדים של זכויות יוצרים, אשר גם בית המשפט להגן על לא כך התברר, לא הצליח להביא את כל רווח לבעליו בשל העובדה כי הפיראטים היו די הרבה זמן הרחיבו את העבודה הזאת. ראשית, אתה צריך לשתף את המשאבים האינטלקטואליים עבור מתקני אכיפת החוק, עלויות האם קשור פטנטים, קבלת רישיונות וכו ' אנחנו צריכים בבירור להפריד בין קניין רוחני – זכויות יוצרים זכויות יוצרים, פטנטים, פטנטים, הקשורים ימין הסמוך החוק. כדי לקבל פטנט על מה רעיון, אתה צריך לחשוב מאה פעמים, ואם לעשות את זה, כי מעקף פטנט קל עם שיקול נאות של המצב, ובנוסף, אם פטנט פרסמה לא ברמה נאותה יותר, כך קל יותר להגיע ממקום למקום. פטנטים לחשוף את הטכנולוגיה שלך מהמתחרים, אשר כעת יש ידע מספיק כדי לשחזר את הטכנולוגיה שלך. במקרים כאלה רוב, את הרעיון של הטכנולוגיה לשמור על להציג את הידע מידע על זה לא יופץ מחוץ לארגון.

חייב להביא תזרים המזומנים. זה מה כותבי טכנולוגיה במכירת הטכנולוגיה שלה, כדי לא לאבד זמן ההפעלה שלה כדי לקבל זכות רכוש אינו המשאבים האינטלקטואליים שלך, אשר באופן אוטומטי מעלה את המחיר של הרעיון, ורק אז בבטחה לנהל משא ומתן על מכירה או קבלת תמלוגים. לעתים קרובות למכור בשלב בתחום הטכנולוגיה, המחברים לא רק לקבל מזומן עבור הטכנולוגיה, אבל חוזי שירות נוסף להיזכר הטכנולוגיה שלהם, מה שמביא הטבות נוספות. יש צורך לקחת בחשבון עלויות רישום הפטנט כסף, תמיכה הפטנט, להגן עליה בבית המשפט, גם עולה כסף, ואת המחיר של השגת פטנט ברוסיה הוא כ 15 000, בעוד בארה"ב ובאירופה, אותו סכום בדולרים בלבד. קבלת הגנת הפטנט ברוסיה אינה בטכנולוגיה של השימוש בו בארה"ב ובמדינות מפותחות אחרות.

במדינות מפותחות אחרות, פטנטים כבר מזמן נמסר בשוק, עורכי פטנטים, אשר מציעים מגוון רחב של שירותים על הפטנט, אגב, אם אתה באמת החליט לקבל פטנט על הרעיון שלו, הרעיון הוא באמת יקר, אז אין שום עורך פטנטים לא יכול לעשות, אחרת אתה עלול לאבד את הטכנולוגיה שלה בגלל פעולה לא מוכשר. מה הפטנט? לקבל פטנט המצאה, פטנט על מודל השירות או פטנט עיצוב, אתה צריך לשקול היטב כיצד להגן על הטכנולוגיה שלה למתחרים כבר הרבה יותר קשה לעקוף נוסחאות הפטנט שלך, כגון פט זינגר, את המחט אינו מתאר את עצמו במחט, כלומר, משהו כזה, מוצר שיש לו מספר מאפיינים, ומאפיינים אלה יותר קשה לעקוף. מה שנקרא פטנט מטריה, אשר מכסה את כל האפשר כיוון, ואת התמונה של הטופס נוהל עבודה הטכנולוגיה והתוצאה היא שאתה יכול בקלות להרגיש כאשר אתה משחק ולהוכיח מה המתחרים או דומה למוצר זה. הגנה משפטית על זכויות קניין רוחני נכס מורכב הדרגה ברורה של אובייקטים של הגנה, לאחר בחירת אובייקט של הגנת נבחרת אסטרטגיית ההגנה, יש מלחמה, סיור התקפה, כל אותו עסק הוא עסק, או כל דבר אישי. ניואנסים רבים ויש השימוש פטנט רשום – כי זכות השימוש הנכון לפני ואחרי מראים כי לא כל כך קשה, אבל יד חופשית למתחרים, באים להוכיח עד כמה הם מייצרים מוצרים המבוססים על חוק זה. באופן כללי, קניין רוחני הוא דברים מורכבים למדי עם מחסור של החקיקה שלנו היא אפילו יותר מסובך, כאשר אנחנו סוף סוף מתחילים להתחיל לתבוע זכויות יוצרים החוק, אז אנחנו מגיעים כדי פטנטים.

About

Categories: כללי תגיות: