גמול כרטיסי אשראי

כרטיס אשראי טוב של גמול יכול לתרום את חשבון פרישה, מכירת גז, הנושא של פיסוק פארק או הצעה לחופשה או אלפי ערכים על שלה מחיר רכישה של מכוניות. פרסים מלונות, חברות תעופה, קמעונאים לתרום יותר האפשרויות, אך מוסיף לבלבול. hese הם כמה טיפים כדי למצוא תוכניות הגמול הטוב ביותר, כך תגדיל את כוח הקנייה. מי צריך להחיל את הכרטיס גמול? בעבר כי אם אתה משלם למאזן שלך בכל חודש, גמול הקלפים הם בהחלט שווה לשקול. אבל עכשיו, רבים הלכו עם שיעורי ריבית תחרותיים מאוד מתחת 10 אחוזים, כך לא אם האשראי שלך מספיק כדי להיות זכאי, אתה צריך בהכרח שפרסים הנחה כרטיס, אלא אם כן הוא מונע ממך לשלם את היתרה שלך בדרך כלשהי.

להשקיע קצת זמן כדי למקסם את הרווחיות לכל מי שרוצה לקבל את העסקה הטובה ביותר עם סבלנות צריך להשוות הצעות, לאחר מכן, לנהל באופן עקבי לאחר מכן. לבחון את ההוצאה עד לערך מקסימלי של החזר על הדולר. לחשב את ההוצאות שלך כך תגמולים אותם שכדאי אם אתה מחויב 3,000 דולר בשנה על כרטיס זה עולה $45 שנה, לדוגמה, רצון יש יותר מ-6 שנים כדי לזכות תעופה כרטיסים בחינם עם רוב הכרטיסים. בשלב זה, לשלם ב- $270 בדמי מספיק כדי לקנות כרטיס טיסה עם הנחה בכוחות עצמם. עלון ק ק המתמיד היו הראשונים לקבל הנחות על פי כרטיסי אשראי. בדרך כלל הערך של 1% עד 2% הנחה או קילומטר עבור כל דולר המושקע, כך לבחור אשר מציעים את הביצועים הגבוהים ביותר. כרטיסי טיסה מסוימים יש מדיניות "להשתמש או לאבד אותו", כמו פרסים רבים של נסיעות, או מלון.

אם לקחת זמן רב כדי להרוויח גמול שלך, אתה רוצה לוודא כי יהיה שם בשבילך. אמריקן אקספרס, לדוגמה, יש תוכניות לא יפוג לעולם, מספק ק יכול לשמש מספר חברות תעופה שונות. אם אתה נוסע על חברות תעופה שונות, אך הם צריכים כרטיס ויזה או מאסטרקארד (ההזמנה יתקבל על-ידי סוחרים), באפשרותך לבחור בנק שהונפקו על-ידי "מסעות"הפרסים של הכרטיס. אודות פרסים רכבים פרסים לרכב נוטים להיות נדיב ביותר מבחינת אחוזי הנחה כי זכית, אבל יש מגבלות משלו. לדוגמה, אם אתה מרוויח 5% לרכישת רכב, אלא רק על הרכב הנבחר. אתה יכול תמיד לשנות אל תוכנית אחרת של כרטיס הנחה לאחר הגיעו התגמול הגבוה ביותר כדי לשמור על הנחות ולהמשיך תשלום נוסף. פרסים של גז עם מחירי הדלק יותר ויותר, להגדיל הכנסות על-ידי היישום גם לכרטיסי תגמול גז. מחזיקי כרטיס ניתן להשיג מחירים גבוהים על כל רכישות של בנזין. לבדר פארקי שעשועים ואטרקציות רבות, כגון דיסני אוניברסלי, יש קלפים אשראי לתת לך נקודות עבור כרטיסים, סרטים ודברים גרנדיוזיות. קבלת מזומנים ולפדות יותר בקלות לצבור כמה החיסכון הוא כדי לנצל את היתרונות של אי תשלום במזומן החזרת כרטיסי. כדי להפיק את התועלת, בחר כרטיס זה נותן לך אחד לפחות 1% הנחה על כל רכישות. גם לבחור כרטיס שמגיע עם הכרטיס של ההכנסות ממכירת בו שערי עלייה של 5% עד 10% כאשר ההוצאות על מפעלים המשתתפים וקמעונאים. לקבלת רשימה מלאה של השוואה של כמות עצומה של תמריץ כרטיס התגמולים מציע לבחור, בקר כדי למצוא את המתאים ביותר עבורך. ג'יימס בנקים משמש תורם חשוב ציוד רשת המידע של SpyFind. (א) תחומי ההתמחות כוללים אשראי וייעוץ פיננסי. כדי לראות יותר חומר בנושא, בביקור

About

Categories: כללי תגיות: